نسخه شماره : 292 - 1397/12/23 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
ديدار صميمانه انصاري لاري با کارگران کيش

 ديدار صميمانه انصاري لاري با کارگران کيش 

مديرعامل سازمان منطقه آزاد کيش در پايان سال جاري و در آستانه سال نو در نشستي صميمانه از خدمات کارگران جزيره کيش تقدير کرد.

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد کيش، دکتر انصاري لاري به همراه جمعي از معاونان و مديران سازمان منطقه آزاد کيش و اعضاي شوراي شهر در نشستي صميمانه با کارکنان فضاي سبز و پاکبان هاي جزيره کيش ديدار کرد و به گفت و گو پرداخت.

مديرعامل سازمان منطقه آزاد کيش ضمن ابراز خرسندي از حضور در جمع اين قشر خدوم، بر اهميت نقش کارگران در زيباسازي منظر شهري و پاکيزگي جزيره کيش به عنوان ويژگي بارز اين منطقه آزاد تاکيد کرد.

وي با بيان اينکه زيبايي جزيره کيش مرهون تلاش هاي کارگران است گفت: اينکه گردشگران در سفر به جزيره کيش از پاکيزگي و زيبايي شهر لذت مي برند و امروز شاهد هستيم اين منطقه آزاد کشور از لحاظ فضاي سبز و منظر زيباي شهري در کشور داراي اعتبار شده به دليل زحمات شبانه روزي کارگران و پاکبان ها است.

دکتر انصاري لاري ضمن قدر داني از خدمات اين قشر زحمتکش گفت: در گزارش عملکرد پيمانکاران در خصوص ارائه خدمات رفاهي به کارگران مواردي اعلام شد که اميد است اجرايي شده باشد. در مورد نظارت بر عملکرد پيمانکاران نيز با وجود اينکه برخي امور از طرف سازمان به پيمانکاران واگذار شده است اما نظارت هاي حمايتي بر وضعيت کارگران را مد نظر قرار مي دهيم.

وي در ادامه با بيان اينکه سازمان منطقه آزاد کيش و شرکت عمران، آب و خدمات هم نسبت به پرداخت به موقع مطالبات پيمانکاران موظف هستند از پيمانکاران خواست مناسباتشان با کارگران بر محور عدل و انصاف باشد و در خصوص ايفاي تعهدات و پرداخت مطالبات کارگران جانب انصاف را رعايت کنند.

ساماندهي کمپ سحر به منظور تامين رفاه بيشتر و ايجاد انگيزه و دلگرمي براي کارگران، امکان سنجي در خصوص استقرار داروخانه و اختصاص 4 واحد اقامتي به عنوان مهمانسرا براي سفر خانواده هاي کارگران از موضوعات مورد درخواست کارگران بود که دکتر انصاري لاري در اين خصوص قول مساعد داد.

مديرعامل سازمان منطقه آزاد کيش در پايان از بخش هاي مختلف کمپ سحر بازديد کرد و در خصوص بررسي مشکلات اين مجموعه اقامتي دستوراتي صادر کرد.

گفتني است دکتر انصاري لاري در آستانه سال جديد با اهداي پاداش به کارگران و پاکبان هاي جزيره کيش از خدمات اين قشر پر تلاش تقدير کرد.


بالا