نسخه شماره : 143 - 1396/06/08 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
دفاع تمام قد ماکرون، موگريني و ريابکوف از برجام
پيشگام در توليد صيانتي همگام با توسعه پايدار
دولت با معاونت اقتصادي بزرگتر نمي‌شود
مديريت يکپارچه شهريسال ها در حد شعار باقي مانده است
شهردار تهران اجراي برنامه هاي ويژه در مناطق محروم و نقاط آسيب زا را از برنامه هاي خود معرفي كرد و گفت: حدود 100 ناحيه در تهران وجود دارد كه در ارزيابي شهرداري وضعشان از متوسط پايين تر است و ما بايد به اين بخش ها بيشتر رسيدگي كنيم. ما مسئوليت فقرزدايي نداريم اما مي توانيم در اين خصوص نقش داشته باشيم.
دوشنبه مورخ ششم شهريورماه96- محمد علي نجفي در جلسه اي با حضور شهرداران مناطق 22 گانه ضمن تقدير از اقدامات شهردار سابق تهران و مجموعه مديريت شهري اظهار كرد: به طور حتم، هدف مشترك همه ما سربلندي نظام جمهوري اسلامي در عرصه داخلي و بين المللي است. اميدوارم تمامي تلاش ها و خدمات چه آنها كه به نتيجه دلخواه رسيده اند و چه آنها كه به نتيجه نرسيده اند مورد قبول درگاه الهي قرار بگيرد. وي با بيان اينكه تهران مسائل و مشكلات زيادي دارد و براي اداره شهر به شكل مطلوب و مورد نظر شهروندان بايد زحمات و تلاش هاي بسياري صورت بگيرد، گفت: ان شا الله با همكاري و همراهي بتوانيم كارها را يك قدم به جلو ببريم. تلاش مَي كنم در طول مدتي كه در شهرداري خدمتگزار مردم هستم هم ياد بگيرم و هم ياد بدهم.
شهردار تهران با تاكيد بر ضرورت شكل گيري فضاي گفت و گو و بحث براي پيشبرد اهداف مديريت شهري عنوان كرد: امسال سال سختي را پيش رو خواهيم داشت كه بخش عمده آن به مسائل مالي سال جاري برمي گردد. براساس گزارش هاي رسيده در حوزه درآمدهاي نقدي شهرداري، كمتر از 75 درصد از ميزان درآمد پيش بيني شده تا پايان شهريورماه محقق شده است؛ به اين معني كه طبق برنامه بايد 5 هزار و 370 ميليارد تومان كسب مَي شد كه تا كنون 4 هزار ميليارد آن محقق شده است. وي افزود: در خصوص ميزان وصولي نيز امسال حدود 150 تا 160 ميليارد كمتر از پارسال وصولي داشته ...
» ادامه
انعقاد ?? ميليارد دلار فاينانس تا يک ماه آينده
رئيس سازمان سرمايه‌گذاري خارجي در کمک‌هاي فني و اقتصادي گفت: قرارداد 30 ميليارد دلار فاينانس تا يک ماه آينده منعقد خواهد شد اما کشور را بدهکار نمي‌کنيم.
محمد خزاعي در همايش بانکداري اسلامي در تهران با اشاره به اينکه 30 ميليارد دلار فاينانس خارجي در ...

» ادامه
آغاز فرآيند ورود «سخاب» به فرابورس
به گفته هاموني، مراحل اجرايي ورود «سخاب» به فرابورس آغاز شده و حداکثر يک هفته بعد از اعلام ليست نهايي از سوي بانک ملي، معامله اين اوراق را در فرابورس شاهد خواهيم بود اگرچه هنوز فهرست دارندگان نهايي اوراق از سوي بانک ملي اعلام نشده است.
پس از آنکه مسعود ...

» ادامه
خوش‌شانسم که بعد از نعمت‌زاده آمدم
وزير جديد صنعت، معدن و تجارت در مراسم معارفه‌اش از اينکه بعد از نعمت‌زاده در اين وزارتخانه مشغول شده، اظهار خوش‌شانسي کرد و وعده‌هايي از جمله زنده کردن مشوق‌هاي صادراتي، جوان‌تر شدن وزارت صنعت، معدن و تجارت و اشتغال بانوان فعال در اين وزارتخانه، ادامه ...
» ادامه
ضرب الاجل وزير ارتباطاتبراي شفاف سازي وضعيت فناوري استان ها
وزير ارتباطات در راستاي شفاف سازي وضعيت ارتباطات و فناوري اطلاعات استانها، براي مديران ICT استانها، ضرب الاجل يک ماهه تعيين کرد.
يکي از انتقاداتي که در جلسه راي اعتماد محمدجواد آذري جهرمي و پس از دفاع وي از برنامه هايش از سوي نمايندگان مجلس مطرح شد، ...

» ادامه
شهرستان
نشست انجمن هاي علمي با رييس دانشگاه آزاداسلامي استان مرکزي
شهرستان
تسهيلات ويژه نمايشگاه صنايع غذايي اصفهانبراي خارجي ها و توليدکنندگان ماشين‌آلات صنايع غذايي
مناطق آزاد
بزرگترين هتل جنوب شرق در چابهار ساخته مي شود
گفت وگو
صادرات 6/5 ميليارد دلار كالا از منطقه ويژه پارس
علاقه‌مندي روسنفت به گسترش همکاري‌هاي نفتي با ايران


بالا