نسخه شماره : 146 - 1396/06/12 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
عربستاني ها به تهران مي آيند
بانک هاي متخلف نرخ سود بانکي را معرفي کنيد
افتتاح مدرسه «اميد آينده» در روستاي ريگان بم
گسترش روابط همه جانبه ايران با جهانيان
دکتر محمد جواد ظريف وزير امور خارجه گفت: با توجه به اينکه برجام توانسته موانع تعامل با جهان را تا حد زيادي رفع کند، اميدواريم که چهار سال آينده، چهار سال گسترش روابط همه‌جانبه‌ ايران با بقيه‌ جهان باشد.
به گزارش روز شنبه ايرنا از پايگاه اطلاع رساني دولت، محمدجواد ظريف در اولين روزهاي آغاز دولت دوازدهم و به مناسبت هفته دولت در گفت و گويي به تشريح سياست هاي دولت و وزارت امور خا رجه پرداخت و گفت:
جمهوري اسلامي همواره خواهان روابط حسن هم‌جواري و همکاري در منطقه بوده است. سياست ما، سياست مبتني بر گفتمان همسايگي است. گفتمان همسايگي بدين معنا است که شما باهمسايگانتان ضرورتا بايد روابط مبتني بر احترام متقابل داشته باشيد. به خاطر اينکه در يک محله شما نمي‌توانيد در کنار ناامني، امنيت داشته باشيد. ما نياز داريم منطقه‌اي امن و قدرتمند داشته باشيم. ما معتقد هستيم که قدرت منطقه‌ ما با اتکاي به مردم منطقه، با اتکاي به ارتباطات و هماهنگي‌هاي بين کشورهاي منطقه تأمين مي شود. خارجي‌ها نمي‌توانند براي منطقه‌ ما قدرت و امنيت ايجاد کنند. اعتقاد داريم که هر زمان ‌که همسايگان ما آمادگي داشته باشند، جمهوري اسلامي را يک همکار و يک همسايه قدرتمند و خواهان تعامل و همکاري خواهند ديد.
وي درباره سيات تعامل با جهانيان گفت:
در دولت يازدهم ما بيشترين رفت‌وآمدهايمان با همسايگان و کشورهاي آسيايي بوده و درواقع يک روابط خارجي متوازن داشتيم. شايد علتي که اين تصور ايجادشده که در دولت يازدهم تمرکزش روي اروپا و آمريکا بوده اين است که در دوره‌هاي قبل تنها رفت ‌و آمد ايران با کشورهاي آفريقايي و آمريکاي لاتين و در حد بسيار کمي با کشورهاي منطقه‌اي و آسيايي بوده و تقريبا هيچ رفت‌وآمدي با کشورهاي اروپايي نبوده است و ...
» ادامه
راه‌اندازي نخستين واحد کامپاندينگ پتروشيمي ايران
معاون وزير نفت در امور پتروشيمي با اشاره به افتتاح نخستين واحد کامپاندينگ صنعت در پتروشيمي مارون در آينده‌اي نزديک گفت: اين پروژه به منظور جلوگيري از خام‌فروشي و همچنين تکميل زنجيره توليد محصولات پتروشيمي در بخش پايين دستي انجام مي‌شود.
به گزارش شانا، ...

» ادامه
کاهش ريسک تسويه با طرح "حساب معاملاتي"
ارزش کل بازارها در مرداد ماه 96 برابر با 4.987 هزار ميليارد ريال است که نسبت به ابتداي سال 95 حدود يک درصد کاهش و نسبت به ابتداي سال 96 حدود 2 درصد افزايش را نشان مي دهد. ضمن اينکه ارزش بازار تمامي بازارها در انتهاي مرداد 96 نسبت به ابتداي سال رشد داشته ...
» ادامه
ميز خدمت در گمرک راه اندازي شد
گمرک ايران در ادامه ارائه خدمات الکترونيک و به منظور رفاه حال خدمت گيرندگان و بينيازي به مراجعات حضوري، مرکز ارتباط با مشتريان راه اندازي کرده است.
گمرک ايران در ادامه ارائه خدمات الکترونيک و به منظور رفاه حال خدمت گيرندگان و بي نيازي به مراجعات حضوري، ...

» ادامه
با تمامي قابليت‌هاي ال‌جي V30 آشنا شويد
بالاخره گوشي ال‌جي V30 رونمايي شد و همان‌طور که انتظار مي‌رفت پر از قابليت‌ها و امکانات گوناگون است. اندازه نمايشگر اين موبايل 6 اينچي بوده و دوربيني قدرتمند دارد. همچنين اين اسمارت‌فون داراي سخت‌افزاري قوي و طراحي براق و همين‌طور مجهز به چند ويژگي جالب ...
» ادامه
شهري
خير شهرياري حامي ?? کودک دچار سوءتغذيه شد
شهرستان
تجربه موفق چين و هند در جذب سرمايه شهروندان مقيم ساير کشورها
شهرستان
پذيره نويسي سلول هاي بنيادي خون ساز در استان مرکزي آغاز شد
مناطق آزاد
جزيره کيش به شبکه بزرگ تبليغاتي ترکيش پيوست
صنعت
?? هزار واحد صنعتي در کشور فعال مي شوند


بالا