نسخه شماره : 147 - 1396/06/13 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
ايران به غني سازي ادامه مي دهد
تسهيلات خارجي صرفاً براي طرح هاي سودآور مصرف شود
افزايش 18 درصدي صادرات ميعانات گازي از پارس جنوبي
تهران گزارش اسما جهانگير را به رسميت نمي شناسد
بهرام قاسمي سخنگوي وزارت امور خارجه با رد گزارش جديد حقوق بشري اسما جهانگير گفت: اين گزارش را به رسميت نمي‌شناسيم و معتقديم رويکردهاي سياسي و گزينشي به تضعيف جايگاه و شان حقوق بشر در جهان مي‌انجامد.
به گزارش ايلنا،‌ بهرام قاسمي سخنگوي وزارت امور خارجه پيرامون انتشار گزارش جديد خانم «اسما جهانگير» گزارشگر وضعيت حقوق بشر در جمهوري اسلامي ايران که قرار است به نشست آتي کميته سوم مجمع عمومي ارائه شود، گفت: جمهوري اسلامي ايران عميقا اعتقاد دارد گزارشي که توسط اين گزارشگرِ ويژه تهيه شده و ماموريت ايشان بر پايه قطعنامه اي مبتني بر اهداف و اغراضِ کاملا سياسي و گزينشي برخي کشورهاي مشخص و با اهداف معين بر عهده گرفته است، را به رسميت نمي شناسد و آن را کاملا مردود و عير قابل قبول مي داند.
قاسمي افزود: متاسفانه به رغم پاسخ هاي مکرر، مفصل و مستدل جمهوري اسلامي ايران به ادعاهاي بي اساس مطرح شده، محتوايِ گزارش کماکان مبتني بر مجموعه اي از اطلاعاتِ نادرست و پيش داوري هاي ناصواب در خصوص وضعيت حقوق بشر ايران و با استفاده از منابع غير معتبر تهيه شده است که وجاهت و اعتبار گزارش را به صورت جدي خدشه دار مي سازد؛ به نظر مي رسد متاسفانه گزارشگر ويژه چشم بر موارد متعددي از پيشرفت هاي حقوق بشري در ايران فرو بسته است و همچنان با بکارگيري عباراتي مبهم و با اظهار نگراني هاي بلاوجه بر اساس اطلاعات غيرموثق، سعي نموده تصويري تاريک و يک سويه اي از وضعيت حقوق بشر در ايران ترسيم نمايد ، و بي شک اين مسئله، اصل بي طرفي و کار حرفه اي گزارشگر را تا حد بسياري خدشه دار مي سازد.
سخنگوي وزارت امور خارجه در پايان تاکيد کرد: معتقديم بهره گيري از رويکردهاي سياسي ، تکراري و گزينشي از سوي اندکي از کشورها در حوزه حقوق بشر، ...
» ادامه
مهمترين مزيت هاي کاهش مجوزهاي کارگزاري
آقابزرگي در خصوص پيش بيني روند معاملات در نيمه دوم سال گفت: بورس ما آينه اي از اقتصاد است. در شرايط فعلي اقتصاد به سمتي حرکت مي کند که تا حدودي سياست هاي انقباضي دولت نسبت به 4 سال گذشته در حال متحول شدن است. يک نمونه اصلاح نرخ ارز است که به مرور زمان ...
» ادامه
ورود صندوق ذخيره فرهنگيان به بورس
مديرعامل صندوق ذخيره فرهنگيان از ورود شرکت‌هاي زيرمجموعه صندوق ذخيره فرهنگيان به بورس و فرابورس خبر داد و گفت: بايد اصلاح ساختار سرمايه اتفاق بيفتد و سرمايه‌هايمان را از جايي که سوددهي پايين دارد به تدريج به سمت حاشيه سود خوب ببريم.
مهدي نيکدل ، با ...

» ادامه
«الکام گيمز» ميزبان مسابقات انتخابي بوسان کره جنوبي شد
جشنواره بازي هاي رايانه اي الکام گيمز توسط انجمن بازي ها و ورزش هاي الکترونيک جمهوري اسلامي ايران به عنوان ميزبان مسابقات انتخابي جام جهاني بازيهاي رايانه اي بوسان کره جنوبي معرفي شد.
سازمان نظام صنفي رايانه اي از برگزاري جشنواره بازي هاي رايانه اي ...

» ادامه
ميزان سفرهاي خارجي شهرداري با توجه به ابعاد و تعداد ماموريت ها از بسياري از دستگاه ها کمتر است
معاون مرکز ارتباطات شهرداري تهران درجريان انتخاب دو عضو شوراي شهر در کميته سفرهاي خارجي ابراز داشت: با وجود گستردگي ماموريت هاي شهرداري سفرهاي خارجي کاهش يافته است، به نحوي که در سال گذشته تنها 70 نفر به منظور ماموريت هاي مختلف به خارج از کشور سفر کرده ...
» ادامه
شهرستان
تحت پوشش قرار گرفتن بيش از 117 هزار نفر از افراد فاقد پوشش بيمه اي
شهرستان
دو مرکز درماني تامين اجتماعي در استان مرکزي بهره برداري مي شود
مناطق آزاد
در 5 ماه گذشته براي اجراي طرح هاي عمرانيدر منطقه آزاد ماکو افزون بر 70 ميليارد تومان هزينه شده است
راه‌اندازي سامانه صدور مجوز فعاليت در بندر نوشهر
صنعت
حضور ايران در نشست به هم رساني بنگاه هايکوچک و متوسط در سئول
اکتشاف معادن دغدغه اصلي وزارت صنعت، معدن و تجارت باشد


بالا