نسخه شماره : 149 - 1396/06/15 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
حمله به ايران در رسانه‌ها ي عربستان ممنوع شد
تداوم روند کاهش نرخ سود بازار بين بانکي پيامدهاي مثبتي دارد
با نفت ?? دلاري نمي‎توان شرکت ملي نفت را اداره کرد
ساماندهي قاچاق مطالبه عمومي است
وزير صنعت ، معدن و تجارت خواستار تشکيل کارگروه مشترک راهبردي صنعت پوشاک براي توسعه اين صنعت بين وزارت صنعت ، معدن و تجارت و بخشهاي غير دولتي شد.
محمد شريعتمداري در نشست مشترک با تشکلهاي صنعت نساجي و پوشاک کشور افزود : با تشکيل اين کارگروه هر چند روز يکبار مي توانيم مسائل و مشکلات بخش نساجي و پوشاک و چرم را بررسي و با ارائه راهکار رفع کنيم.
وي با بيان اينکه سند راهبردي پوشاک بايد ابلاغ شود و پيگير اهداف کمي و کيفي اين صنعت باشيم تصريح کرد : ما بايد نقش حامي و مشوق را ايفا کرده و شرايط ادامه فعاليت را براي نساجي و پوشاک فراهم کنيم و و موانع را از سر راه توليد برداريم .
وي با بيان اينکه ساماندهي مساله قاچاق مطالبه عمومي است گفت: ماموريت ما در وزارت صنعت ،‌معدن و تجارت رفع مشکلات وتوجه به مطالبات تشکلهاست و ما در موضوعات بين بخشي ايفاي نقش مي کنيم و در تزاحم منافع فصل خصومت کرده و تسهيل کننده امور هستيم.
در ادامه نشست تريبون در اختيار نمايندگان بخش خصوصي براي بيان مشکلات و راهکارهاي صنعت نساجي قرار گرفت .
جمشيد بصيري گفت : هم اکنون با در اختيار داشتن بهترين ماشين آلات دچار کمبود مواد اوليه اين صنعت هستيم اين در حالي است که در سال 32 توليد 254 هزار تن پنبه در اختيا رکشور ما بود و بخشي را هم صادر مي کرديم.
وي کل توليد پنبه کشور را هم اکنون حدود 55 هزار تن در سال عنوان کرد و افزود : براي مازاد نيا زکشور محبور به واردات پنبه هستيم اما همچنان با مشکل تعرفه بالا مواجهيم. وي تاکيد کرد : بايد تعرفه واردات مواد اوليه صفر و ارزش افزوده حذف شود اما هم اکنون مجبوريم 10 درصد ماليات و حدود 9 درصد ارزش افزوده بپردازيم و اين باعث عدم رقابت پذيي ما با توليدات جهاني است.
وي تصريح کرد : قيمت ...
» ادامه
بازار غيررسمي سخاب چگونه شکل گرفت؟
به گفته هاموني، اوراق سخاب در انتهاي سال قبل، کارکردهاي ديگري نيز پيدا کرد و حتي برخي از وزارتخانه‌ها براي هزينه‌هاي جاري خود که غير قابل بازگشت است، از اين ابزار استفاده کردند . اين موضوع باعث شد بازار مبادلات اسناد خزانه براي اوراق سخاب خارج از بورس ...
» ادامه
جزئيات پرونده ?.? ميليارد توماني قاچاق کيف و کفش
معاون حقوقي گمرک تهران با اشاره به پرونده 5.5 ميليارد توماني محموله بزرگ قاچاق کيف و کفش، جزئيات بيشتري از اين پرونده را بيان کرد.
چند روز پيش محموله بزرگ قاچاق پوشاک، کيف و کفش توسط نيروي انتظامي در تهران کشف شد.
براساس اطلاعات واصله ارزش اين کالاها ...

» ادامه
اينترنت لازمه قهري روزگار ماستاينترنت لازمه قهري روزگار ماست
وزير ارتباطات و معاونان اين وزارتخانه، با حضور در مرقد مطهر امام خميني، با حجت الاسلام سدحسن خميني ديدار کردند.
به نقل از وزارت ارتباطات، وزير ارتباطات، معاونان و کارکنان وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات امروز با حجت الاسلام و المسلمين سيد حسن خميني ...

» ادامه
رونمايي و اجراي سمفوني افلاکيان در هفته دفاع مقدس
به مناسبت هفته گراميداشت دفاع مقدس،سمفوني «افلاکيان» از روزهاي بيستم تا بيست و چهارم ماه جاري در موزه انقلاب اسلامي و دفاع مقدس اجرا مي‌شود.
سردار جواد خضرايي مديرعامل موزه انقلاب اسلامي و دفاع مقدس ديروزدر يک نشست خبري با اعلام اين خبر توضيح داد:اين ...

» ادامه
شهري
توجه به موضوعات فرهنگي و اجتماعي پررنگ تر مي شود
شهرستان
تصويب اعطاي تسهيلات رونق به ??? واحد صنعتي
شهرستان
دوازدهمين جشنواره تجليل از تعاوني هاي برتر استان قم با حضور مسئولين ملي و استاني و مديران تعاوني ها ، اتحاديه ها ، کارگري ، کارفرمايي و کار آفرينان برگزار شد
مناطق آزاد
صادرات کالاهاي توليدي ارس به 14کشور
صنعت
واردات خودروهاي بالاي2500 سي سي همچنان امکانپذير نيست


بالا