نسخه شماره : 150 - 1396/06/19 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
دنياي اسلام نمي‌تواند در قبال مسائل ميانمار سکوت کند
بانکداري ما و چالشي به نام نرخ سود
رشد 64 درصدي صادرت گاز طي 5ماه نخست سال جاري
سند راهبردي گمرک ايران ابلاغ شد
سرپرست گمرک ايران سند راهبردي گمرک ايران را جهت اجرا به مديران گمرکات ستادي و اجرايي ابلاغ کرد.
فرود عسگري در اين سند اعلام کرده که با عنايت به ابلاغ سند راهبردي گمرک ايران توسط وزير امور اقتصادي و دارايي مشتمل بر اهداف، اقدامات و تکاليف راهبردي که برمبناي سياست‌هاي اقتصاد مقاومتي، برنامه ششم توسعه، برنامه و خط مشي رييس جمهوري و برنامه ارايه شده به مجلس شوراي اسلامي تدوين شده، سند راهبردي گمرک جهت اجراي صحيح و به موقع ابلاغ مي شود. عسگري در ادامه تاکيد کرده که انتظار مي‌رود پياده‌سازي دقيق اين تکاليف و اقدامات راهبردي که قبلاً نيز در قالب برنامه‌هاي عملياتي طي بخشنامه اي ابلاغ گرديده، با جديت و رعايت کليه بندهاي بخشنامه ابلاغي در دستور کار قرار داده شود. پيش از اين برنامه عملياتي گمرکات در سال 1396 تهيه و جهت اجرا به گمرکات ابلاغ شده بود و با ابلاغ سند راهبردي گمرک، تکليف و اقدامات گمرکات در چارچوب سياست هاي اقتصاد مقاومتي، برنامه ششم توسعه، برنامه و خط مشي رييس جمهوري و قوانين مجلس شوراي اسلامي مشخص شده است. عسگري در اين سند خطاب به مديران گمرکات ستادي و اجرايي تاکيد کرده که در راستاي اجراي اين سند ضروري است متوليان هر يک از تکاليف با مشارکت فعال همکاران پروژه به قيد فوريت نسبت به تدوين منشور پروژه‌هاي خود اقدام نمايند.
سرپرست گمرک ايران بر اساس اين سند، نخستين تکليف و اقدام راهبردي را در گمرک، تکميل سامانه يکپارچه امور گمرکي در رويه‌هاي باقي‌مانده و اعمال مديريت يکپارچه گمرکي در کليه مبادي گمرکي تعيين نموده که در چارچوب بسته رونق و اشتغال صورت خواهد گرفت. تکليف و اقدام راهبردي دوم در سند راهبردي گمرک از سوي سرپرست گمرک ايران، توسعه پنجره واحد الکترونيکي گمرکي و سامانه جامع ...
» ادامه
مديريت ريسک وحفظ پيوستگي معاملاتبا اعمال حد اعتباري کارگزاران محقق شد
بعد از گذشت 50 سال از عمر بازار سرمايه سرانجام با اعمال حد اعتباري، مديريت ريسک ايفاي تعهدات کارگزاران که ناشي از ريسک اعتباري است، محقق شد.
در راستاي اهداف سند اقتصاد مقاومتي، پايداري بازار سرمايه و همچنين مديريت ريسک اعتباري، براي اولين بار در تاريخ ...

» ادامه
سفارش ???? ميليارد دلاري چين به هواپيماسازي بوئينگ
چند سال پس از رشد ايرلاين‌هاي قرار گرفته در خاورميانه و حاشيه خليج فارس که به رسيدن آنها به رتبه‌هاي برتر جهاني منجر شد، حالا به نظر مي‌رسد اين بازار رقيبي جديد و بسيار پرقدرت را در کنار خود مي‌بيند.
در شرايطي که گسترده‌ترين ايرلاين‌هاي امروز فعال در ...

» ادامه
?? هزار روستا مجهز به اينترنت شدند
برمبناي گزارش دفتر بررسي هاي اقتصادي وزارت ارتباطات، شمار روستاهاي داراي تلفن خانگي تا پايان خردادماه 96 به 48 هزار و 958 روستا رسيد و بيش از 27 هزار روستاي کشور، به اينترنت مجهز شدند.
دفتر بررسي هاي اقتصادي معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي وزارت ...

» ادامه
راه آهن قم را به مرکز خدمات شهري تبديل مي کنيم
عکاس و خبرنگار علي معتضدي
?
در راستاي افتتاح پروژه هاي راه آهن قم در هفته دولت ، روز يکشنبه 12 /6/96 دو طرح باقيمانده از پروژه هاي راه آهن قم در هفته دولت با حضور جمعي از مسئولين استان و راه آهن قم به بهره برداري رسيد
به گزارش روابط عمومي راه آهن ...

» ادامه
شهرستان
ميزان درآمدهاي وصولي استان در4ماهه سالجاري، بالغ بر 9/854ميليارد ريال است
شهري
گود «برج ميلاد» در مرحله اضطراري قرار دارد
مناطق آزاد
آزمايشگاه نانو در منطقه آزاد ماکو راه اندازي شد
صنعت
ارزيابي‌ واقع‌بينانه از فرصت و تهديدهاي توليد و صنعت کشور


بالا