نسخه شماره : 153 - 1396/01/22 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
آثار رونق و رشد مستمر اقتصاديدر آمارهاي اقتصادي مشهوداست
برگزاري رفراندوم در اقليم کردستان وجاهت و اعتبار قانوني ندارد
فعاليت‌هاي شرکت«نوين تک»در توسعه استارتاپ‌ها تحت حمايت قرار مي گيرد
دولت‌هاي اسلامي عليه جنايات دولت ميانمار اقدام عملي کنند
حضرت آيت الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي روز سه شنبه در ابتداي جلسه درس خارج فقه با اشاره به حوادث فاجعه‌آميز ميانمار، از سکوت و بي‌عملي مجامع جهاني و مدعيان حقوق بشر در قبال اين فجايع به‌شدت انتقاد کردند و با تأکيد بر اينکه راه حل اين قضيه اقدام عملي کشورهاي مسلمان و فشار سياسي و اقتصادي به دولت بي‌رحم ميانمار است، خاطرنشان کردند: جمهوري اسلامي بايد عليه ظلم در هر نقطه از جهان، صريح و شجاعانه، اعلام موضع کند.
حضرت آيت الله خامنه‌اي، تقليل فاجعه ميانمار به يک درگيري مذهبي بين مسلمانان و بودايي‌ها را نادرست خواندند و افزودند: البته ممکن است در اين حادثه تعصب مذهبي تأثير داشته باشد اما اين قضيه، يک قضيه سياسي است، زيرا مجري آن، دولت ميانمار است و در رأس آن دولت نيز زني بي‌رحم قرار دارد که برنده جايزه صلح نوبل بوده و با اين اتفاقات، در واقع، مرگ جايزه صلح نوبل رقم خورد.
ايشان افزودند: اين فجايع در مقابل چشم کشورها و دولتهاي اسلامي و مجامع جهاني و دولتهاي رياکار و دروغگوي مدعي حقوق بشر از سوي دولت بي‌رحم ميانمار، در حال رخ دادن است.
رهبر انقلاب اسلامي با انتقاد از اکتفا کردن دبيرکل سازمان ملل به محکوم کردن جنايات در ميانمار افزودند: مدعيان حقوق بشر که گاهي براي مجازات يک مجرم در يک کشور، جنجال و هياهو مي‌کنند، در مقابل کشتار و آواره شدن دهها هزار نفر از مردم ميانمار، هيچ عکس‌العملي نشان نمي‌دهند.
حضرت آيت الله خامنه‌اي با تأکيد بر لزوم ورود و اقدام عملي دولتهاي اسلامي، گفتند: البته منظور از اقدام عملي، لشکرکشي نيست بلکه بايد فشار سياسي، اقتصادي و تجاري خود را بر دولت ميانمار افزايش دهند و عليه اين جنايات در مجامع جهاني فرياد بکشند.
ايشان تشکيل کنفرانس سازمان همکاري اسلامي ...
» ادامه
احياي زيرساخت‌هاي سوريه با نيروي ايران
در نشست مشترک مسوولان وزارت نيروي ايران و وزارت برق سوريه در تهران، توافقنامه‌هايي در حوزه بازسازي و تعمير تجهيزات معيوب نيروگاهي سوريه و احداث نيروگاه‌هاي جديد در اين کشور امضا شد.
به‌گزارش پاون، ستار محمودي، سرپرست وزارت نيرو
در حاشيه نشست با «زهير ...

» ادامه
صادرات نفت ايران به اروپا 200 هزار بشكه افزايش يافت
صادرات نفت ايران به اروپا در ماه اوت افزايش قابل توجهي داشته و با رشد حدودا 200 هزار بشکه‌اي به 835 هزار و 742 بشکه در روز رسيده است.
به گزارش پايگاه اينترنتي پلاتس، صادرات نفت‌خام و ميعانات ايران در ماه اوت اندکي افزايش داشته است. اين در حالي است ...

» ادامه
دور نخست جام بازيهاي موبايلي خاتمه يافت
دور نخست مسابقات جام بازيهاي موبايلي (بازي جام) در خلال برگزاري جشنواره «الکام گيمز تهران» به کار خود پايان داد.
به نقل از دبيرخانه جشنواره الکام گيمز تهران، جشنواره بازي‌هاي موبايلي «بازي جام» از ارديبهشت ماه امسال به صورت سراسري، روي اپليکيشن موبايل ...

» ادامه
اقتصاد
پرداخت سه مرحله‌اي سود سهام عدالت تا پايان سال
شهرستان
انتظار مي رود سهامداران در فروش سهام خود با صبوري و تامل بيشتري عمل نمايند
صنعت
ضرورت ايفاي نقش مشارکت جويانه ايدرو در صنعت


بالا