نسخه شماره : 154 - 1396/06/25 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
ملت ايران از گزينه‌هاي روي ميز نمي‌ترسد
اقدامات موثر بانک صادرات در تسهيل مبادلات بين‌المللي بانکي
برگزاري مناقصات فرعي فاز 11 پارس جنوبي تا دي ماه
سيتيک، بزرگترين قرارداد ايران و چين بعد از برجام
معاون وزير اقتصاد و رئيس سازمان سرمايه گذاري و کمک هاي فني و اقتصادي ايران گفت: امضاي موافقتنامه قرارداد 10 ميليارد دلاري خط اعتباري سيتيک گروپ چين با 5 بانک ايراني، نخستين قرارداد بزرگ ايران با چين پس از برجام است.
« محمد خزاعي» در مراسم امضاي موافقتنامه قرارداد
10 ميليارد دلاري خط اعتباري 'سيتيک گروپ' چين با 5 بانک ايراني در پکن با تقدير از رياست 'سيتيک' گفت: با امضاي اين قرارداد ما با سرعت قادر خواهيم بود مراحل اجرايي آن را در ايران و چين نهايي کنيم.
وي با يادآوري اينکه همکاري ايران با 'سيتيک گروپ' به سه دسته تقسيم شده است،گفت: يکي از محورهاي همکاري ما با اين موسسه مالي بزرگ، بحث فايناس و تامين مالي پروژه هاست که توسط طرفين امضا مي شود.
وي با بيان اينکه سيتيک از گروه هاي بزرگ اقتصادي جهان است، گفت: استفاده از توانمندي شرکت هاي سيتيک براي اجراي طرح هاي هاي بزرگ کشورمان بر اساس توافق دوجانبه از ديگر همکاري هاي ايران با اين گروه است.
خزاعي همکاري سوم ايران با سيتيک را در بحث خدمات مالي گروه هاي سيتيک در ايران عنوان کرد و گفت: امضاي اين قراداد سبب افزايش همکاري گروه هاي اقتصادي مالي ايران و چين خواهد شد. معاون وزير اقتصاد افزود: با توجه به حضور ستيک در سطح بين الملل اين گروه مي تواند به عنوان دروازه ورود ايران به جهان عمل کند.
به گفته وي، همکاري ايران و سيتيک از نظر بانک مرکزي و سازمان سرمايه گذاري فقط يک همکاري اقتصادي نيست بلکه يک همکاري راهبردي است.
رئيس سازمان سرمايه گذاري و کمک هاي فني و اقتصادي ايران در پايان از بانک مرکزي و سفير ايران در چين که زمينه اين قرارداد را فراهم کردند تشکر کرد.
موافقتنامه قرارداد 10 ميليارد دلاري خط اعتباري ايران با 'سيتيک گروپ' چين پنجشنبه ...
» ادامه
اطلاعات نهادهاي مالي تحت نظارت سازمان بورس افشا مي‌شوند
از امروز، اطلاعات تمامي نهادهاي مالي داراي مجوز سازمان بورس اعم از شرکت هاي کارگزاري، شرکت هاي تأمين سرمايه، شرکت هاي مشاوره سرمايه گذاري و شرکت‌هاي سبدگردان و... به همراه شعب، نمايندگي، مشخصات کامل مديران و آدرس آنها اطلاع رساني مي شود
بانک اطلاعاتي ...

» ادامه
ديدگاه سايت‌هاي معتبر فناوري درباره گوشي هواوي نوا ? پلاس
چند وقتي از ورود گوشي هوشمند هواوي نوا 2 پلاس به بازار ايران مي‌گذرد و در گذشته نيز به بررسي اين دستگاه قدرتمند و زيبا پرداخته‌ايم. از مشخصات فني نوا 2 پلاس مي‌توان به نمايشگر 5.5 اينچي با رزولوشن فول اچ‌دي، پردازنده هشت هسته‌اي Kirin 659، رم 4 گيگابايتي، ...
» ادامه
در بحث آسيب هاي اجتماعي نياز به دانش بومي داريم نه دانش ترجمه اي
مشاور رئيس سازمان بهزيستي کشور گفت: در بحث آسيب هاي اجتماعي نياز به دانش بومي داريم نه دانش ترجمه اي.
سيدحسن موسوي چلک گفت: بحث مسئوليت اجتماعي اصلا موضوع تازه و جديدي نيست و در آيين و فرهنگ ما بارها نسبت به آن سخن گفته شده است.
وي اضافه کرد: موضوع ...

» ادامه
شهرستان
پروژه راه آهن اهواز - شهرکرد – اصفهان در اولويت قرار گيرد
شهرستان
احداث خط اتوبوس دريايي در ساحل مازندران
مناطق آزاد
مرتضي بانک: حاکميت بايد مطالبات جوانان را پيش‌بيني کند
صنعت
فعالان معدني در تدوين «نقشه راه» مشارکت کنند


بالا