نسخه شماره : 162 - 1396/07/03 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
آمريکا ثابت کرده قابل اعتماد نيست
«اقتصادنوين»هيچگاه وارد رقابت نرخ سود نشده است
صف متقاضيان وام ازدواج حذف مي‌شود
مذاکره با بانک‌هاي بين‌المللي براي جذب ?? ميليارد دلار فاينانس
معاون اول رئيس جمهور با اشاره به شرايط تبديل شدن كشور به قطب اقتصادي جهان گفت: با بانک‌هاي اروپايي و آسيايي مذاکراتي جهت جذب 60 ميليارد دلار داشته‌ايم که 26 ميليارد دلار با بانک‌هاي خارجي قرارداد منعقد کرده‌ايم و دولت ضمانت‌نامه صادرکرده که خط اعتباري ايجاد شده استفاده شود.
به گزارش فارس، دكتر اسحاق جهانگيري، معاون اول رئيس جمهور در آيين گشايش يازدهمين نمايشگاه بين‌المللي ايران پلاست اظهار داشت: ما نياز داريم براي توسعه، کسب اقتدار و قدرت اقتصادي کشور طرح‌ها و برنامه‌هاي مختلفي را اجرا کنيم، بايد رشد صنعتي دنبال شده و به سياست‌هاي اقتصاد مقاومتي عمل کنيم و افق تازه‌اي براي رونق باز کرده و همچنين بتوانيم چالش‌هاي بيکاري را حل کنيم.
وي با اشاره به اينکه سياست‌هاي مورد نياز براي توانمندسازي کشور مورد اجماع است، خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتي به عنوان راهکاري مناسب براي رسيدن به نقطه قابل قبول است و قواي سه گانه بخش خصوصي و دولتي نيز در اين زمينه اجماع دارند.
معاون اول رئيس جمهور گفت: در مقطعي قرار گرفتيم که اقتصاد در مسير خوبي قرار دارد و به رغم نقدها و محدوديت‌هايي که در جامعه و کشور وجود دارد مسير اقتصاد کشور صحيح پيموده مي‌شود و شاخص‌ها قابل قبول است.
وي يادآور شد: اکنون ما در اقتصاد ثبات داريم به طوري که رشد اقتصادي کشور طبق آنچه بانک مرکزي اعلام کرده در سال 95 بالاي 12 درصد بوده و بر اساس اعلام مرکز آمار 9 درصد بوده است که اينها بيانگر رشد اقتصادي مناسب در سطح دنيا است.
جهانگيري با اشاره به اينکه در سه ماهه اول سال جاري رشد اقتصادي کشور 6.5 درصد و بدون نفت 7 درصد بوده است بيان کرد: برخي مي‌گفتند به دليل سهم بالاي نفت قادر نيستيم رشد اقتصادي را دنبال کنيم اما ديديم که در ...
» ادامه
اختصاص 2هزار هكتار زمين براي توسعه ميان‌دستي‌هاي پتروشيمي
وزير نفت از اختصاص 2 هزار هکتار زمين در شرق عسلويه به منظور توسعه صنايع ميان‌دستي پتروشيمي خبر داد و گفت: در پنج سال آينده ارزش محصولات بالادست پتروشيمي به 40 ميليارد دلار مي‌رسد.
به گزارش روزنامه ثروت، مهندس بيژن زنگنه روز گذشته (يکشنبه، دوم مهرماه) ...

» ادامه
?? شرکت آماده ورود به بازار سرمايه
بررسي تفاهم نامه هاي موجود براي انتخاب بورس مبدا و بررسي فرآيندهاي پذيرش در چند بورس انتخابي و تدوين رويه براي آنها، افزايش ارتباطات با بورس استانبول از طريق ايميل، ويدئو کال و جلسه حضوري در بورس استانبول و حل برخي از تفاوت هاي موجود از جمله اقداماتي ...
» ادامه
جزئيات پرداخت ?? ميليارد دلار تسهيلات از صندوق توسعه ملي
رئيس هيأت عامل صندوق توسعه ملي جزئيات پرداخت 70 ميليارد دلار تسهيلات از اين صندوق را تشريح کرد.
احمد دوست حسيني با اشاره به سپرده‌گذاري صندوق توسعه ملي در بانک‌ها، اظهار داشت: اين منابع براي سرمايه در گردش و سرمايه‌گذاري جديد انجام مي‌شود و در اين راستا ...

» ادامه
دلايلي براي آنکه هواوي نوا ? پلاس بخريم!
نوا 2 پلاس را مي‌توان يکي از بهترين تلفن‌هاي هوشمند سال 2017 در بين محصولات بالا رده دانست. اين گوشي، با مشخصاتي عالي در حد پرچم‌داران روز بازار عرضه شده تا سهم زيادي از مارکت ميان‌رده‌ها و بالارده‌هاي موجود را بگيرد.
ويژگي‌هاي مثبت زيادي در اين گوشي ...

» ادامه
شهرستان
? طرح عمراني در شهرستان هنديجانبا حضور استاندار خوزستان افتتاح و کلنگ زني شد
شهرستان
لزوم تشکيل اتاق فکر محيط زيست در اصفهان
مناطق آزاد
افزايش 90درصدي تخليه و بارگيري کالا در بندر خرمشهر
صنعت
اعمال تعرفه هاي موثر؛ ماموريت ويژه وزرات صنعت
شهري
همايش تقدير از بسيجيان و ايثارگران سپاه در موزه انقلاب اسلامي و دفاع مقدس برگزارشد


بالا