نسخه شماره : 163 - 1396/07/04 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
اقدامات غيرعلني ايراندر قبال همه‌پرسي اقليم کردستان
اختصاص سودآورترين بنگاه‌هاي اقتصادي كشوربه طرح سهام عدالت
نجات 65 بنگاه اقتصادي بحرانيبا تسهيلات بانک ملي ايران
عدم تغيير مرزها براي ايرانبسيار حائز اهميت است
رييس جمهور در گفت وگوي تلفني رييس جمهور روسيه، با استقبال از گسترش روابط همه جانبه تهران – مسکو تاکيد کرد که روابط دو کشور با پيشبرد طرحهاي در دست اجرا بيش از پيش مستحکم خواهد شد.
حجت الاسلام و المسلمين دکتر حسن روحاني روز گذشته در تماس تلفني "ولاديمير پوتين" با ايشان ، ضمن اشاره به نشست قريب الوقوع روساي جمهوري ايران ، روسيه و جمهوري آذربايجان در تهران گفت: ما براي روابط سه جانبه ايران، روسيه و آذربايجان اهميت قائل هستيم و در اجلاس پيش رو ، مسايلي را که مورد توجه سه کشور است، در دستور کار قرار خواهيم داد.
روحاني به مواضع مشترک دو کشور در موضوع سوريه و پيگيري اجلاس آستانه اشاره کرد و گفت: در مساله سوريه ما جدي هستيم و معتقديم اکنون نگاه همه دنيا به مذاکرات آستانه و همکاري هاي سازنده ما در سوريه معطوف است.
رييس جمهور افزود: تماميت ارضي در منطقه و عدم تغيير مرزها براي جمهوري اسلامي ايران بسيار حائز اهميت است و ما کاملا آماده ايم روند همکاري ها و هماهنگي ها را براي اجلاس بعدي آستانه ادامه دهيم.
روحاني با اشاره به تحولات جاري عراق اظهارداشت: براي جمهوري اسلامي ايران امنيت منطقه و حفظ تماميت ارضي و وحدت ملي عراق بسيارمهم وحياتي است و هماهنگي و همراهي کشورهاي منطقه در اين ارتباط بسيار مهم و اثرگذار خواهد بود.
به گزارش ايسنا، ولاديمير پوتين رييس جمهور روسيه نيز در اين گفت وگوي تلفني بار ديگر بر عزم مصمم مسکو براي توسعه همه جانبه روابط با تهران تاکيد کرد و اجراي سريع پروژه ها و طرحهاي در دست اجرا را در مسير تقويت بيش از پيش اين روابط تاثير گذار دانست.
رييس جمهور روسيه همچنين به نشست قريب الوقوع سه جانبه سران ايران ، روسيه و آذربايجان اشاره کرد وگفت: دامنه گسترده اي از موضوعات در ...
» ادامه
تقويت حضور شرکت‎هاي ايراني در بخش بالادستي نفت
معاون مديرعامل شرکت ملي نفت ايران در امور مهندسي و توسعه با اشاره به ايجاد دگرگوني مثبت در شکل‌گيري شرکت هاي ايراني گفت: به زودي شاهد حضور بخش خصوصي قوي با توان سرمايه‌گذاري و توسعه در بخش بالادستي نفت خواهيم بود.
به گزارش NIOC، غلامرضا منوچهري، روز ...

» ادامه
نقل و انتقال ارزي شرکت ها آسان شد
شرکت هاي صادرات محور از طريق اين سيستم بانکي به راحتي و بدون دردسر مي توانند عمليات ارزي خود را انجام بدهند. پيش از اين، نقل و انتقالات از طريق سيستم صرافي‌ها يا از طريق معدود بانک هايي مثل بانک ملي که در خارج از ايران شعب داشتند انجام مي گرفت.
بعد ...

» ادامه
لغومعافيت مالياتي صادرات معدني گامي مثبت است
رئيس هيات عامل سازمان نوسازي و توسعه معادن و صنايع معدني ايران (ايميدرو) گفت: ابلاغ فهرست کالاهاي صادراتي مشمول لغو معافيت مالياتي که شامل توليدات معدني نيز مي شود، سياستي مثبت است.
«مهدي کرباسيان» (دوشنبه) در پايان جلسه هم انديشي به منظور نهايي کردن ...

» ادامه
پنج شرکت بين المللي در پارک فناوري اطلاعات سرمايه گذاري مي کنند
معاون وزير ارتباطات از مذاکره با 5 شرکت بين المللي براي سرمايه گذاري در پارک علم و فناوري ارتباطات و فناوري اطلاعات خبر داد.
اميرحسين دوايي در حاشيه بازديد سورنا ستاري معاون علمي رئيس جمهور از پارک علم و فناوري ICT با اشاره به مذاکره با 50 شرکت و بانک ...

» ادامه
شهرستان
مصيبت توسعه ناموزون دامنگير کرج شده است
شهرستان
جشنواره‌هاي قرآني عامل وحدت بخش در منطقه پارس جنوبي هستند
مناطق آزاد
سفر بيش از 34 هزار نفر از مسيردريايي به کيشدر بيستمين جشنواره تابستاني
صنعت
نقشه راه معدن و صنايع معدني در حضور رئيس جمهوري نهايي مي شود
کاهش قاچاق با راه‌اندازي سامانه‌هاي گمرکي
شهري
اکران کمپين تبليغات فرهنگي لبيک ياحسين(ع) برروي سازه هاي فرهنگي تهران


بالا