نسخه شماره : 169 - 1396/07/15 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
منشأ شايعات، سايتي است که بهاييان آن را تزريق مي‌کنند
برجام غير قابل مذاکره مجدد است
بانک شهر بزرگترين پشتيبان شهرداري‌هاست
ضرورت همسويي اقدامات نفتبا مفاهيم واقعي مسؤوليت اجتماعي
سحر سعيديان- همزمان با پذيرش وزارت نفت مهندس زنگنه در دولت يازدهم، نام او هم با مسئوليت‌هاي اجتماعي صنعت نفت گره خورده است. دکتر سيدامير طالبيان، مشاور اجتماعي وزارتخانه‌اي است که در طول سال‌هاي گذشته تأمين مالي صدها پروژه عام‌المنفعه عمراني، آموزشي، درماني، زيست‌محيطي، خدماتي و اجتماعي را با هدف محروميت‌زدايي در جاي‌جاي کشور به عهده گرفته، اما در چهار سال گذشته تلاش کرده تا با نگاهي واقع‌بينانه به مقوله مسئوليت اجتماعي، تغييري بنيادين در نگرش سياستگذاران اين عرصه ايجاد کند و در راستاي سازماندهي فعاليت‌هاي مربوط به آن گام بردارد. دکتر طالبيان يکي از اصلي‌ترين طراحان اين مسير دشوار است که حالا پس از گذشت چهار سال و برگزاري سه همايش مسووليت اجتماعي صنعت نفت، از پياده‌سازي «نظام‌نامه مسئوليت اجتماعي صنعت نفت» با هدف يکپارچه‌سازي و استاندارد کردن اقدام‌هاي مسئوليت اجتماعي شرکت‌ها و سازمان‌هاي نفتي تا پايان ماه جاري (مهرماه) خبر مي‌دهد. حضور من در دفتر کار دکتر طالبيان، با مساعدت و هماهنگي آقاي اميد بحرينيان، رئيس دفتر مشاور وزير ميسر مي‌شود و بعد از گپ و گفتي کوتاه به اتاق آقاي مشاور هدايت مي‌شوم. در همان بدو ورود سادگي، بي‌آلايشي و مهرباني‌اش فضاي خشک و رسمي بين‌مان را مي‌شکند و با گشاده‌رويي آمادگي‌اش را براي انجام گفت‌وگو اعلام مي‌کند. از رفاقت قديمي‌اش با مهندس زنگنه که به دوران جهاد سازندگي برمي‌گردد مي‌گويد و اينکه مسئوليت اجتماعي صنعت نفت علي‌رغم هزينه‌هاي گزافي که در طول اين سال‌ها متحمل شده است، تحت‌تأثير عوامل مختلفي به بيراهه رفته و آنگونه که بايد و شايد با مفهوم واقعي خود همسو نبوده است. گفت‌وگويم با او طولاني مي‌شود، اما مي‌توانم صحبت‌هايش را در قطعه‌اي از شعر سهراب ...
» ادامه
ابهام راي ديوان عدالت اداري در استرداد ماليات بر ارزش افزوده بيمه‌هاي درمان
معاون ماليات بر ارزش افزوده سازمان امور مالياتي با اشاره به اينکه راي ديوان عدالت اداري مبني بر بازگشت ماليات ارزش افزوده بيمه درمان به پرداخت کنندگان مستقيم ابهام دارد، گفت:‌ بيمه‌هاي درمان از ماليات ارزش افزوده معاف شدند.
محمد مسيحي با اشاره به راي ...

» ادامه
همايش تشکل هاي اقتصادي آبان ماه در اتاق بازرگاني اصفهان برگزار مي شود
اصفهان-رييس کميسيون تشکلها اتاق بازرگاني اصفهان گفت: همايش تشکل هاي اقتصادي استان اصفهان آبان ماه در اتاق بازرگاني اصفهان برگزار مي شود.
«محسن پورسينا» در ششمين جلسه کميسيون تشکلها اتاق بازرگاني اصفهان تصريح کرد: در اين همايش مدل هاي موفق مديريت تشکل ...

» ادامه
صنعت
توليد بيش از 3 ميليارد دلار ماشين آلات صنعتي در کشور
اولويت‌هاي سرمايه گذاري صنعتي خراسان جنوبي مشخص مي‌شود


بالا