نسخه شماره : 170 - 1396/07/16 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
رهبر انقلاب درگذشت داود احمدي‌نژاد را تسليت گفتند
نبايد به بهانه مبارزه با فساد تسويه حساب سياسي کرد
برنامه ريزي جدي براي بانک ملي ايران 1400
ارتقاي ? پله‌اي تجارت الکترونيک ايران در ????
طبق وعده وزير صنعت، معدن و تجارت رتبه جهاني تجارت الکترونيکي ايران در سال 1400 با 9 پله رشد نسبت به سال 1395 در جايگاه 60 کشورهاي جهان قرار خواهد گرفت.در مدت کوتاهي که از آغاز عمر تجارت الکترونيکي در جهان مي‌گذرد اين فعاليت رشد بي‌سابقه‌اي را در کشورهاي پيشرفته داشته و پيش‌بيني مي‌شود که در آينده نزديک با سرعت شگفت‌انگيزي در سطح جهان توسعه يابد.تجارت الکترونيک در ايران بسيار نوپا بوده و در مراحل اوليه خود قرار دارد و اهميت فناوري اطلاعات باعث شده تا تدوين و اجراي قوانين و لوايح مورد نياز در اين عرصه همواره مدنظر باشد، اما به نظر مي‌رسد با وجود برگزاري دوره‌ها و کارگاه‌هاي آموزشي متعدد هنوز ميزان آگاهي افراد و تجار از نحوه استفاده از امکانات موجود براي تجارت الکترونيک کم است. از سوي ديگر نبود شناخت از ميزان امنيت موجود در شبکه داخلي و جهاني نيز باعث شده که اطمينان لازم در اين زمينه وجود نداشته باشد.
شرط بانک مسکن براي پرداخت وام به خانه‌اولي‌ها
بانک مسکن ضمن هشدار به متقاضيان دريافت انواع تسهيلات، شرط پرداخت وام به خانه‌اولي‌ها را اعلام کرد.
بانک مسکن ضمن هشدار به متقاضيان دريافت انواع تسهيلات مبني بر عدم رسميت اسناد عادي همچون مبايعه نامه‌هاي ملکي براي دريافت هر نوع تسهيلات خريد مسکن اعلام ...

» ادامه
نقش مهم بانک صنعت و معدن در تامين مالي طرح هاي زير ساختي توسعه اي
علي اشرف افخمي رئيس هيات مديره و مديرعامل بانك صنعت و معدن گفت: اين بانك در زمينه تامين مالي طرح هاي زيرساخت توسعه اي نظير فولاد، سيمان، راه آهن، نيروگاه و پتروشيمي نقش فعالي داشته و در اين زمينه مي توان از افتتاح پتروشيمي كاويان،پتروشيمي لرستان و پتروشيمي ...
» ادامه
تعرفه انشعاب برق تا پنج سال آينده به قيمت تمام شده مي‌رسد
معاون برق و انرژي وزير نيرو به تشريح جزييات افزايش تعرفه انشعاب هاي برق در شهرها و روستاها پرداخت و گفت: بر اساس قانون «حمايت از صنعت برق کشور»، تعرفه انشعاب برق تا 5 سال آينده به قيمت تمام شده مي‌رسد.
«هوشنگ فلاحتيان» در گفت‌و‌گو با ايرنا افزود: بر ...

» ادامه
بازگرداندن سهام عدالت به دولت خلاف قانون است
در حالي که رئيس سازمان خصوصي سازي از بازگرداندن مابقي سهام عدالت به دولت در صورت عدم تسويه اقساط خبر داده يک حقوقدان اين اقدام را بر خلاف قانون و آيين‌نامه اجرايي سهام عدالت اعلام کرده است.
مير علي اشرف عبدالله پوري حسيني، رئيس سازمان خصوصي‌سازي در ...

» ادامه
شهرستان
فعالان اقتصادي فرايند آموزش و توانمند سازي کارکنان خود را جدي بگيرند
صنعت
يورت حقيقت‌يابي مي‌شود
شهرستان
برگزاري مسابقات کبدي قهرماني آسيا در گلستان


بالا