نسخه شماره : 171 - 1396/07/17 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
لايحه بودجه ?? قبل از ?? آذر تقديم مجلس مي‌شود
قوه‌ قضائيه در مقابل فضاسازي‌ها کوتاه نمي آيد
ايران بالاترين زيرساخت‌هاي گردشگري حلال دنيا را دارد
معافيت‌هاي مالياتي لغو مي‌شود
عضو کميسيون برنامه و بودجه مجلس گفت: بر اساس لايحه اصلاح قانون ماليات بر ارزش افزوده، نرخ اين ماليات 2 بخشي شده و همه معافيت‌هاي مالياتي برداشته مي‌شود.
هادي قوامي در مورد گفته کرباسيان وزير امور اقتصادي و دارايي مبني بر هدفمند شدن معافيت‌هاي مالياتي، گفت: بر اساس لايحه اصلاح قانون ماليات بر ارزش افزوده که در مجلس شوراي اسلامي در حال بررسي است، قرار است مشکلات اجرايي لايحه اصلاح قانون ماليات بر ارزش افزوده برطرف شود و به جاي نرخ واحد 9 درصدي به نرخ‌هاي دوگانه تبديل شود. عضو کميسيون برنامه و بودجه مجلس افزود: طبق لايحه اصلاح قانون ماليات بر ارزش افزوده در صورت تصويب نهايي، نرخ ماليات بر ارزش افزوده به جاي نرخ واحد 9 درصد تبديل به دو نرخ 6 درصد براي کالاهاي اساسي و 12 درصد براي کالاهاي غيراساسي مي‌شود و همه معافيت‌هاي مالياتي در راستاي سياست کاهش اتکاي دولت به نفت برداشته مي‌شود. وي تأکيد کرد: البته هنوز تصميم نهايي گرفته نشده و لايحه ماليات بر ارزش افزوده در جهت دائمي کردن قانون ماليات بر ارزش افزوده و رفع مشکلات اجرايي اين قانون در مدت 10 سال اجراي آزمايشي آن در همه کميسيون‌هاي مجلس براي اصلاح قانون در دست بررسي قرار دارد. وي افزود: ماليات بر ارزش افزوده گرچه نيمي از درآمدهاي مالياتي کشور را تشکيل مي‌دهد، اما در مرحله اجرا مشکلاتي براي کشور ايجاد کرده است و براي بنگاه‌هاي توليدي شرايط سختي را فراهم نموده است. نماينده اسفراين در مجلس افزود: همچنين در جريان بررسي لايحه ماليات بر ارزش افزوده قانون ماليات‌هاي مستقيم نيز تغييراتي پيدا مي‌کند، به عنوان مثال ماليات شرکت‌ها از 25 درصد به 20 درصد کاهش پيدا مي‌کند و نرخ ماليات بر ارزش افزوده براي کالاهاي اساسي 6 درصد و براي ساير کالاها ...
» ادامه
تسويه حساب سپرده هاي ?? تا ??? ميليون توماني فرشتگان و کاسپين
معاون نظارتي بانک مرکزي نحوه تسويه حساب با سپرده‌گذاران تعاوني فرشتگان و موسسه کاسپين را تشريح کرد و از پرداخت سپرده هاي تا 20، 50، 100 و 200 ميليوني در مراحل بعدي خبر داد.
فرشاد حيدري درباره رسيدگي به مسائل تعاوني هاي اعتبار منحله گفت: در خصوص تعاوني ...

» ادامه
تعيين تكليف 2 ميدان مناطق نفت‌خيز جنوب تا پايان سال جاري
مديرعامل شرکت ملي مناطق نفتخيز جنوب با اشاره به برنامه‎ريزي براي توسعه چهار ميدان کرنج، پارسي، رگ‎سفيد و شادگان در قالب فعاليت‎هاي «ميدان‎محور» و بر اساس مدل جديد قراردادي اين شرکت، گفت: تکليف 2 ميدان از ميدان‌هاي نامبرده تا پايان امسال مشخص مي‎شود. ...
» ادامه
جديدترين رتبه بندي گمرکات جهان اعلام شد
سازمان جهاني گمرک جديدترين رتبه بندي گمرکات جهان را اعلام کرد که براساس آن گمرک ايران رتبه اول دنيا را در مبارزه با مواد مخدر و رتبه دوم را در مبارزه با قاچاق کالا کسب کرده است.
به نقل از گمرک ايران، سازمان جهاني گمرک در رتبه بندي جديد، عملکرد گمرکات ...

» ادامه
شهرستان
هوشمندسازي 100 درصدي کلاس هاي مدارس شاهد البرز
صنعت
ايدو و وزارت صنعت چک سند همکاري صنعتي امضا کردند
گزارش
هيچ تلاشي ارزشمندتر از بخشيدن فردايي روشن به کودکان نيست


بالا