نسخه شماره : 175 - 1396/07/22 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
سخنان ترامپ به اعتبار آمريکايي‌ها لطمه مي‌زند
جزئيات استراتژي جديد ترامپ در قبال ايران
زيگمار گابريل از آمريکا خواست تا به توافق پايبند باشد
بانک‌هاي اروپايي با تحريم‌هاي آمريکا همراهي مي‌کنند
کامران ندري گفت: بانک‌هاي اروپايي ممکن است از ترس مجازات هايي که امريکايي‌ها براي کار با بانکهاي ايراني وضع مي‌کنند به راحتي حاضر نشوند با بانکهاي ايراني کار کنند و به نظر مي رسد نقض برجام از سوي امريکايي‌ها بر روي رفتار بانک‌هاي اروپايي تاثير بگذارد.
کامران‌ ندري، کارشناس‌ ارشد حوزه بانکي در گفت‌وگو با ايلنا در خصوص احتمال‌ نقض برجام از سوي‌ترامپ و همراهي اروپا اظهار داشت: اروپايي‌ها در نقض برجام با آمريکا همراهي‌ نخواهند کرد و آمريکا به تنهايي بايد تحريم ها را اعمال‌کند اما اينکه تحريم‌ها تا چه ميزان مؤثر خواهد بود هنوز مشخص نيست. وي با بيان اينکه بدون همراهي‌ اروپا، تحريم‌هاي يک طرفه آمريکا اثرات قبلي خود را بر ايران نخواهد داشت گفت: کار براي آمريکا سخت‌تر خواهد شد مگر آنکه اروپايي‌ها همراهي کنند که داستان آن متفاوت خواهد بود. وي در پاسخ به اين پرسش که مدلي‌ که اتحاديه اروپا بتواند بدون آمريکا در برجام باقي بماند چيست؟ و آيا مدل داماتو مي‌تواند مورد استفاده قرار بگيرد؟ ، اظهار داشت: اگر اروپايي‌ها بخواهند به بهانه اين که ممکن است آمريکايي‌ها آنها را مجازات کنند همکاري‌هاي خود با ايران را متوقف کنند کار براي ايران سخت‌تر خواهد شد.
ندري در پاسخ به اين پرسش که مذاکراتي که تاکنون براي سرمايه‌گذاري در ايران شده با نقض برجام به کجا خواهد رسيد؟ تصريح کرد: روند سرمايه‌گذاري‌ها تاکنون بسيار کند جلو رفته و البته تا همين‌ اندازه نيز به نظر مي‌رسد که خوب بوده است. وي خاطر نشان کرد: بانک‌هاي اروپايي ممکن است از ترس مجازات هايي که امريکايي‌ها براي کار با بانکهاي ايراني وضع مي‌کنند به راحتي حاضر نشوند با بانکهاي ايراني کار کنند و به نظر مي رسد نقض برجام از سوي امريکايي‌ها بر روي رفتار ...
» ادامه
پايان 11 سال شکاف داخلي فلسطين
جنبش‌هاي فتح و حماس توافقنامه نهايي آشتي ملي را زير نظر مصر در قاهره به امضا رساندند تا به 11 سال شکاف داخلي فلسطين پايان دهند.
به نقل از مرکز اطلاع رساني فلسطين، اين توافق توسط عزام احمد عضو کميته مرکزي جنبش فتح و صالح عاروري نايب رئيس دفتر سياسي جنبش ...

» ادامه
هيأتي از بانک مرکزي عازم آمريکا شد
پيمان قرباني، معاون اقتصادي و غلامعلي کامياب، معاون بين الملل بانک مرکزي به منظور شرکت در اجلاس سالانه صندوق بين‌المللي پول و بانک جهاني که در ايالات متحده آمريکا برگزار مي‌شود، عازم واشنگتن شدند.
به گزارش روابط عمومي بانک مرکزي، در اين اجلاس که روزهاي ...

» ادامه
ضربه سنگين اوپک به دلار آمريکا
در راستاي حذف دلار، چين، عربستان را مجبور مي‌کند تا فروش نفت خود را با يوآن انجام دهد که در اين صورت ساير اعضاي اوپک هم همراهي خواهند کرد، چين بزرگترين واردکننده نفت از روسيه است.
به گزارش راشاتودي، کارل‌ويمبرگ، اقتصاددان ارشد و مديرعامل يک مؤسسه اقتصادي ...

» ادامه
اقتصاد
پيش‌بيني ? روش براي تهيه صندوق مکانيزه فروش
شهرستان
فعال سازي اپلي کيشن 141 مرکز مديريت راهها اداره کل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان قم
صنعت
تأمين زيرساختهاي لازم براي شهرکها و نواحي صنعتي مناطق محروم از اولويت هاي دولت
شهرستان
صنايع فولاد، سنگ و گردشگري سه محور همکاري اصفهان و جمهوري چک


بالا