نسخه شماره : 176 - 1396/07/23 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
تلاش دولت در به حداقل رساندن دغدغه مردم در حوزه بهداشت و درمان
اعلام حمايت بانک کشاورزي از بازار سرمايه
فشارهاي آمريکا بر مشارکت خارجي‌ها با ايران اثر ندارد
رکورد شکني در تصويب و جذب سرمايه خارجي
معاون وزير امور اقتصادي و دارايي و رئيس سازمان سرمايه گذاري و کمک هاي اقتصادي و فني ايران، با اشاره به تصويب بيش از 21 ميليارد و 800 ميليون دلار و جذب 14 ميليارد دلار سرمايه خارجي را يک رکورد شکني خواند.
به گزارش ثروت به نقل از شادا، محمد خزاعي طي سخناني گفت: اين طرح ها در هيئت عالي سرمايه گذاري( بانک مرکزي، سازمان سرمايه گذاري و کمکهاي فني اقتصادي ايران، اتاق هاي بازرگاني و تعاون) به تصويب رسيده و مجوز يا ضمانتامه هم صادر شده است.
وي گفت: از ميان همه هيئت هاي خارجي که بعد از برجام امدند، برخي مذاکرات به انعقاد قراردادهاي نهايي يا سرمايه گذاري و موافقتنامه هاي مالي منجر شد که در مذاکرات دستگاه هاي اجرايي و بانک هاي خارجي، نهايي شده است.
معاون وزير اقتصاد اظهار داشت: پس از مدت ها مذاکرات چند موافقتنامه مالي نهايي شد و به امضاء بانک هاي عامل کشور رسيد که نخستين آن خط اعتباري 8 ميليارد يورويي کره جنوبي بود که مي تواند در طرح هاي بخش خصوصي و دولتي استفاده شود.
وي همچنين امضاي موافقتنامه سرمايه گذاري 10 ميليارد دلاري خط اعتباري با موسسه مالي سيتيک چين را يادآور شد و خاطرنشان کرد: در سه هفته اخير هم قرارداد اعتباري يک ميليارد يورويي با بزرگترين بانک اتريش (‌اوبر بانک) نهايي شد و آخرين آن هم خط اعتباري قابل تمديد و گردشي با دنسکه بانک دانمارک به ارزش 500 ميليون يورو است. رئيس کل سازمان سرمايه گذاري و کمک هاي فني اقتصادي امضاء موافقت نامه مالي با روسيه را که بخشي از آن تامين کننده اعتبار پروژه بزرگ احداث نيروگاه در جنوب کشور است، يادآور شد و از خط اعتباري ديگري گفت که هند براي توسعه چابهار اختصاص داد. به گفته خزاعي علاوه بر اينها موارد ديگري هم بين بانک مرکزي با دو تا سه کشور اروپايي ...
» ادامه
تصميم برجامي ترامپ نفت را گران کرد
به‌دنبال تصميم دونالد ترامپ، رئيس‌جمهوري آمريکا مبني بر عدم‌تأييد پايبندي ايراني به توافق برجام قيمت نفت روز جمعه به بالاترين رقم در ماه اکتبر رسيد.
به گزارش رويترز، به‌دنبال انتشار خبرهايي از رشد قابل توجه واردات نفت چين و تصميم دونالد ترامپ، رئيس‌جمهوري ...

» ادامه
آغاز استقرار فيزيکي گمرک در مبادي ورودي مناطق آزاد
مدير گسترش و تسهيل صادرات و امور گمرکي دبيرخانه شوراي عالي مناطق آزاد و ويژه اقتصادي از امضاي تفاهم نامه جديد ميان دبيرخانه شوراي عالي و گمرک جمهوري اسلامي ايران خبر داد.
شهرام موسوي، با بيان اينکه در جهت اجراي بند 2 مصوبه شماره 118416 / ت / 50193 / ...

» ادامه
شهرستان
خودمان را از مجموعه شورا و شهرداري مركز استان جدا نمي دانيم
صنعت
تلاش وزارت صنعت، توازن در زنجيره فولاد است
گزارش
انتخاب مدير برتر قمي براي پنجمين سال متوالي


بالا