نسخه شماره : 179 - 1396/01/26 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
براي توسعه کشور منابع ماليدر اختيار داريم!
تدارک بسته حمايتي براي صادرکنندگان نمونه ملي
ال.سي صادرات پتروشيمي به اروپا باز شد
راه شركت‌هاي امريكايي را نبسته‌ايم
وزير نفت با اشاره به ناراحتي ترامپ از اينکه اروپايي‌ها با ايران همکاري کرده و پول مي‌گيرند، گفت: خود ترامپ مانع آمدن شرکت‌هاي آمريکايي شده است، ما که راه را نبسته‌ايم.
به گزارش ايرنا، بيژن زنگنه در حاشيه ديدار با خانم «کيم هيون مي» وزير امور زيربنايي و حمل و نقل کره جنوبي درجمع خبرنگاران با اشاره به اظهارات رييس‌جمهوري آمريکا مبني بر اينکه اروپايي‌ها از پول ايراني‌ها استفاده مي‌کنند، گفت: ترامپ چرا از اينکه اروپايي‌ها از ايران پول مي‌گيرند، ناراحت است؟ چرا نمي‌گذارد شرکت‌هاي آمريکايي بيايند و در ايران منفعتي کسب کنند. وي افزود: خود ترامپ مانع ورود شرکت‌هاي آمريکايي به ايران شده است، ما که راه را نبسته‌ايم.
زنگنه ادامه داد: اگر بخواهند، ما حاضريم با شرکت‌هاي آمريکايي درباره توسعه منابع نفت و گاز مذاکره کنيم و لازم نيست آقاي ترامپ از اين بابت اينقدر اظهار ناراحتي کند. زنگنه در ادامه به ديدار خود با وزير کره اي اشاره کرد و گفت: در اين ديدار درباره صادرات نفت و ميعانات گازي و مشکلاتي که درباره پرداخت پول آن داشتيم، مذاکره شد. وي افزود: قرار شد وزير امور زيربنايي کره اين موضوع را به وزير دارايي اين کشور منتقل کند همچنين هياتي نيز از ايران به کره براي حل اين مساله سفر خواهد کرد.
زنگنه ادامه داد: صادرات نفت ايران به کره حدود 120 هزار بشکه در روز است که البته ميعانات گازي نيز صادر مي شود.
وي گفت: در صورتي که مشکل پرداخت پول حل نشود، احتمالا ناچاريم که صادرات نفت خود به کره را کاهش دهيم و بجاي ديگر صادر کنيم، البته کره به ما بدهکار نيست، مشکل در پرداخت ارز به ايران است.
وي اظهار داشت: بخشي از پول به شکل يورو و بخش ديگر به شکل پول ملي کره است که تمايل داريم سهم يورو افزايش يابد.
زنگنه ...
» ادامه
«درون نگري و برون زايي» از مهم ترين اهداف اقتصاد مقاومتي است
در سي‌و‌يکمين نشست هيات نمايندگان اتاق بازرگاني،صنايع،معادن و کشاورزي تهران، فعالان اقتصادي ميزبان رييس کميته امداد امام خميني (ره) بودند. پرويز فتاح که طي دو سال گذشته رياست کميته امداد امام خميني (ره) را برعهده دارد، تعامل با بخش‌خصوصي براي آنچه که ...
» ادامه
تعامل سازنده شهرداري يزد با مجموعه کتابخانه‌هاي عمومي
يزد- مديرکل کتابخانه‌هاي عمومي استان يزد و جمعي از همکاران وي با حضور در دفتر شهردار جديد يزد، با وي ديدار کردند.
به گزارش روابط عمومي اداره کل کتابخانه‌هاي عمومي يزد، رقيه دوست فاطمي‌ها، مديرکل کتابخانه‌هاي عمومي استان در ابتداي اين ديدار با تبريک ...

» ادامه
صنعت
اولويت اول استاندارد سازي کالا و خدمات است
لازمه رشد ، پايداري و توسعه کشور حرکت در مسير استاندارد است
شهرستان
تعامل نيروي انتظامي و اصناف در استان مرکزي افزايش مي‌يابد


بالا