نسخه شماره : 182 - 1396/07/30 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
روحاني وزراي پيشنهادي علوم، تحقيقاتو فناوري و نيرو را به مجلس معرفي کرد
اساسنامه اردوهاي دانش آموزي اصلاح شد
صادرات غيرنفتي امسال به ?? ميليارد دلار مي‌رسد
دكتر اسحاق جهانگيري روز گذشته در مراسم بيست و يكمين سالروز ملي صادرات كه با حضور جمعي از مديران، استانداران، نمايندگان مجلس، توليد كنندگان و صادر كنندگان توانمند كشور در سالن اجلاس سران برگزار شد، با اشاره به ضرورت اهميت صادرات و اتصال به بازارهاي جهاني براي فعالان اقتصادي و ملت ايران گفت: اگر بخواهيم به مسائل اقتصادي و توسعه كشور به طور جدي و اساسي بپردازيم توليدي ماندگار و قادر به ادامه حيات است كه بتواند در صحنه هاي مختلف اقتصاد جهاني و رقابت حضور داشته باشد.
به گزارش ثروت به نقل از پايگاه اطلاع رساني دولت، معاون اول رييس جمهور با بيان اينكه امروز بازار داخلي كشور يك بازار محدود و محصوري نيست كه تنها در اختيار توليد كنندگان داخلي قرار داشته باشد، اظهار داشت: حضور در بازارهاي بين المللي نيازمند رقابت هاي جدي و افزايش بهره وري براي كاهش هزينه ها و بالا بردن كيفيت بايد به طور جدي در دستور كار باشد.
وي خاطر نشان كرد: اگر بخواهيم اقتصاد كشور را از اتكاء به درآمد نفت كاهش داده و درآمدهاي متنوعي را به آن وارد كنيم، آن درآمدي كه مي تواند جايگزين درآمد نفتي شده و اقتصاد را به سرمنزل مقصود برساند درآمد حاصل از صادرات غير نفتي و كالاهايي است كه با كيفيت بالا در داخل كشور توليد مي شود.
دكتر جهانگيري تاكيد كرد: بايد درآمدهاي اقتصادي متنوع و صادرات غير نفتي را گسترش دهيم تا اقتصاد ما در برابر نوسانات ناشي از فشارهاي بين المللي مقاوم شود.
معاون اول رييس جمهور با اشاره به اينكه ما در مسير اقتصاد ايران راهي طولاني را طي كرده ايم و در اين مسير دستاوردها و اشكالاتي داريم، گفت: نبايد با روحيه ي ياس و نااميدي به مسيري كه طي شده بنگريم بلكه مهم اين است كه اشكالات و دستاوردها را به خوبي شناسايي ...
» ادامه
بانک ها ملزم به ايجاد «واحد رعايت قوانين و مقررات» شدند
بانک مرکزي به منظور ارتقاي رعايت قوانين و مقررات در شبکه بانکي کشور سازگار با استانداردها و رويه‌هاي پذيرفته‌ شده بين‌المللي و در راستاي تکميل ضوابط حاکميت شرکتي در مؤسسات اعتباري، «دستورالعمل رعايت قوانين و مقررات در مؤسسات اعتباري» را به شبکه بانکي ...
» ادامه
آمريکا به سهم ايران در بازار نفت آسيا چشم دارد
تحليلگران و فعالان بازار نفت معتقدند، در صورت مختل شدن صادرات نفت ايران از طريق تحريم ها، افزايش صادرات نفت خام آمريکا ممکن است به جايگزين شدن نفت اين کشور با نفت ايران کمک کند.
به گزارش پايگاه خبري پلتس، در حالي که جهان در انتظار تصميم کنگره آمريکا ...

» ادامه
شفافيت گام اول مبارزه با فرار مالياتي است
رئيس کل سازمان امور مالياتي کشور در جمع روسا و افسران تحقيق مبارزه با جرايم اقتصادي پليس آگاهي سراسر کشور گفت: شفافيت، گام اول مبارزه با فرار مالياتي است و انتظار ما از مسئولان و رسانه هاي جمعي آن است که سازمان امور مالياتي را حمايت کنند تا گام نخست ...
» ادامه
شهرستان
افتتاحيه اولين دوره آموزش کارآفرينان نسل فردا در اتاق بازرگاني اصفهان
صنعت
فقدان باور و عزم ملي مهمترين مشکل صادرات کشور است
گزارش ويژه
مهندس تاجران شهردار کلانشهر اراک معارفه شد


بالا