نسخه شماره : 184 - 1396/08/02 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
نبايد بگذاريم اعتماد بين مردم و حکومت صدمه بخورد
منتظر دستور کسي نيستيم
مشارکت فعال شبکه بانکيدر خدمات رساني به زائران اربعين حسيني
جلوگيري دولت از افزايش قيمت‌ها
رئيس سازمان برنامه و بودجه با بيان اينکه کسري بودجه97 به حداقل مي‌رسد، نظر رئيس جمهور در خصوص نرخ ارز را اعلام کرد و گفت: وي موافق با افزايش نرخ ارز نيست؛ چراکه ارزش پول ملي کم مي‌شود.
محمدباقر نوبخت در حاشيه مراسم روز ملي آمار در جمع خبرنگاران در خصوص سناريوهاي قيمت نفت در بودجه سال 97 گفت: هنوز سناريوهاي قيمت نفت در بودجه سال 97 قطعي نشده، البته مي بايستي اعداد و ارقام را با مباني موجود پيش بيني کنيم ولي هنوز در اين خصوص به جمع‌بندي نرسيده ايم.
نوبخت اطمينان داد که دولت اجازه نخواهد داد قيمت بي رويه افزايش پيدا کند و البته ابزارهاي قانوني در اختيار دارد که بتواند از اين نوسانات هيجاني جلوگيري کند؛ چراکه دولت جزو وظايف خود مي داند که از مردم حمايت نمايد، به همين جهت نرخ دلار روز گذشته از 3900 تومان نيز پايين تر آمد و باز هم بايد به همين ترتيب تلاش کنيم که جلوي نوسانات ارز را بگيريم.
نوبخت در پاسخ به اين سوال که برخي در دولت موافق افزايش نرخ دلار تا 5 هزار تومان هستند، گفت: واقعيت اين است که دولت بر اين باور است که بايد نرخ را به صورت منطقي تعيين کرد و اين در شرايطي است که در دولت افراد مختلفي نظرات متفاوتي دارند ولي واقعيت آن است که آنچه به عنوان برون‌داد و سياست دولت در حوزه ارز بوده و رئيس جمهور نيز در نهايت آن را تاييد مي کند، به نحوي است که پول ملي بايد تقويت شود و به افزايش قدرت خريد مردم بيانجامد، به همين جهت با همه صحبت هايي که عده اي در خصوص تورم مي کنند که ديگر کنترل آن کافي است و افزايش اندک مشکل ساز نيست، ما معتقد به کنترل
تورم هستيم.
رئيس سازمان برنامه و بودجه ادامه داد: با افزايش تورم، قدرت خريد مردم کاهش مي يابد و اگر قيمت دلار بالا رود و ريال در برابر آن ...
» ادامه
حق انشعاب برق 20 ‌درصد گران مي‌شود
سحر سعيديان- سرپرست وزارت نيرو از افزايش حدود 20درصدي حق انشعاب برق براي مشتركان جديد از ماه جاري خبر داد و افزود: اين تغيير تعرفه‌ها بر اساس قانون مجلس و ستاد هماهنگي بازار است؛ برنامه شروع اجراي اين طرح از ابتداي سال 96 بود اما در هفت‌ماه نخست سال ...
» ادامه
پايبندي بي‌سابقه کشورها به توافق جهاني کاهش توليد نفت
گزارش کميته مشترک نظارت بر توافق کاهش عرضه توليدکنندگان نفت عضو و غير عضو اوپک نشان‌دهنده سطحي بي سابقه از پايبندي به توافق جهاني کاهش توليد نفت است.
به گزارش دبيرخانه سازمان کشورهاي صادرکننده نفت (اوپک)، کميته مشترک نظارت بر توافق کاهش عرضه نفت کشورهاي ...

» ادامه
آخرين اخطار به بانک‌ها براي ارائه اطلاعات حساب‌ها
رئيس کل سازمان امور مالياتي با تاکيد بر اينکه در نامه‌اي براي آخرين بار به بانک‌ها در رابطه با تفاهم براي دريافت اطلاعات حساب‌هاي بانکي نامه نوشتم، گفت: اگر بانک‌ها به قانون تمکين نکنند اسامي‌شان را در اختيار رسانه‌ها مي‌گذارم.
سيدکامل تقوي‌نژاد در ...

» ادامه
شهرستان
شرکت فولادمبارکه واحد نمون? استاندارد کشوري و استاني
صنعت
جزئيات ?? استاندارد خودرويي اعلام شد
شهرستان
ايران جزو هيات مديره فني سازمان ايزو است


بالا