نسخه شماره : 64 - 1396/02/20 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
تامين حداکثري بازار داخل و حضور در بازارهاي جهاني
فقط مجوزهاي اقتصادي صادرشده توسط منطقه آزاد مشمول معافيت مالياتي نمي شود
منطقه آزاد انزلي در کانون توجه کشورهاي حاشيه خزر
نعمت زاده: موانع توليد با برجام برادشته شد
وزير صنعت، معدن و تجارت گفت: بسياري از‌ شرکت‌ها ‌در زمان تحريم به خاطر شرايط کاري در دنيا نمي‌توانستند در ايران حضور پيدا کنند. برجام چنين موانعي را برداشت.
محمدرضا نعمت‌زاده در مراسم امضاي قرارداد و تفاهم‌نامه 10جانبه بين‌المللي اظهار داشت: قرار نبود برجام به ما چيزي هديه بدهد. برجام براي اين بود که ما به شرايط گذشته برگرديم. نگوييد برجام براي ما چيزي نياورده است. اگر نمي‌توانيد کار کنيد، گردن برجام نياندازيد.به گزارش اقتصاد آنلاين به نقل از خبرآنلاين،وي افزود: اگر مي‌خواهيد صنعت خودرو در سطح کلاس جهاني باشد، بايد به فناوري جديد و تحقيق توجه کنيد.
وزير صنعت، معدن و تجارت تصريح کرد: خيلي‌ها مسخره‌مان مي‌کردند که اينها حتي نمي‌توانند گلگير پيکان نصب کنند، اما چند سال بعد توانستيم سمند طراحي و توليد کنيم؛ البته 8 سال مرکز تحقيقات تعطيل بود و حالا دوباره راه افتاده که اين خوب است.
نعمت‌زاده با اشاره به ضرورت تحقيق و توسعه گفت: چندي پيش در بازديد از ايران‌خودرو ميخواستم واحد تحقيق و توسعه را ببينم که ديديم مسوولان دست دست مي‌کنند که فهميدم کاري نمي‌کنند و اين واحد تقريبا تعطيل است. بعدا فهميدم يکه‌زارع در تلاش براي بهسازي اين واحد است که باز هم خوب است.
وي با اشاره به بحث صادرات گفت: اين صنعت جهاني است. نمي‌شود در مرزهاي کشور محصور شود. برجام توانست حصر را تا حدودي برطرف کند. اين خود ما هستيم که بايد از شرايط استفاده کنيم.
وزير صنعت، معدن و تجارت افزود: برجام فضا را باز کرد تا به فضاي عادي باز گرديم. در آن زمان حتي شرکت‌ها اجازه پاسخ‌گوي به نامه‌ها و درخواست‌هاي ما را نداشتند.
نعمت‌زاده با اشاره به سابقه‌هاي همکاري قبلي در دوران تحريم تصريح کرد: بسياري از‌ شرکت‌ها ‌در زمان ...
» ادامه
بانک کشاورزي؛ تنها بانک اجرايي در مقوله بخشودگي سود و وجه التزام بدهکاران
علي اسماعيلي نماينده مردم نور و محمودآباد و دبير کميسيون اقتصادي مجلس شوراي اسلامي بعدازظهر دوشنبه 18 ارديبهشت با حضور در محل ستاد فرماندهي اجراي مرحله دوم بخشودگي سود و وجه التزام تسهيلات در بانک کشاورزي، گفت: بانک کشاورزي تنها بانکي است که توانست قانون ...
» ادامه
انتظار نداشتم تير خودي‌ها از خارجي‌ها بيشتر باشد
بيژن زنگنه مي‌گويد، زماني که مي خواستم وزير شوم، فکر مي کردم داريم وارد ميدان ميني مي شويم که خارجي ها آن را گذاشته اند و بايد آن را پاکسازي کنيم؛ ولي انتظار نداشتم تعداد تيرهايي که از تک تيراندازهاي خودي به سمتم بيايد از تعداد مين هايي که در زمين کاشته ...
» ادامه
سياسي
رژيم اسرائيل اصلي ترين مانع خاورميانه عاري از سلاح هسته اي است
نامزدها قبل ازمناظره سوم اموال خود را به دستگاه قضايي اعلام کنند


بالا