نسخه شماره : 187 - 1396/08/06 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
به آمريکا اعتماد نکنيد
خانه‌دار شدن به چه قيمتي!
نمايشگاه مطبوعات به روي مردم گشوده شد
خانه‌دار شدن به چه قيمتي!
اين کارشناس مسکن با بيان اين‌که نداشتن مطالعات جامع، اولين نقطه تاريک مسکن مهر بود، يادآور مي‌شود: نقاط تاريک بعدي به مرور خود را نشان داد؛ زيرا حجم وسيع طرح، صدمات و آسيب‌هاي جانبي را بيشتر کرد.
مافي با اشاره به جانمايي‌هاي مسکن مهر نيز تاکيد مي‌کند: پروژه‌ها غالبا در خارج از شهر احداث شد که شهرهاي بزرگ را بزرگ‌تر کرد. از سوي ديگر حمل و نقل افراد ساکن در سايت‌هاي مسکن مهر به مادرشهر منجر به هزينه‌هاي اقتصادي براي خانواده‌ها و هدررفت سوخت و انرژي شده است. به همين دليل تقاضا براي اسکان در مسکن مهر به مرور با ريزش همراه شد.
ايرج رهبر نايب رئيس انجمن انبوه سازان تهران در اين باره اظهار مي کند: مشکلات مسکن مهر به دو دسته تقسيم مي‌شوند؛ بخشي از مشکلات به آماده سازي محوطه‌ها و بخش ديگر به تامين منابع مالي و افزايش قيمت مربوط مي شود. بزرگترين مشکل کمبود بودجه است و تا به امروز چندين بار درخواست آن را به دولت ارائه کرديم. وي مي گويد: بسياري از بودجه‌هاي مسکن مهر در بخش‌هاي مختلف که نيازمند هزينه نيست مصرف مي‌شود و همين موضوع کمبود هزينه‌ها را چند برابر کرده و در حالي که مديريت صحيح براي هزينه‌هاي مسکن مهر ايجاد نشود دوباره امکان درخواست افزايش قيمت مسکن مهر مطرح مي‌گردد. به همين دليل زمزمه‌هاي افزايش قيمت مسکن مهر به گوش مي‌رسد و احتمال دارد اين بار با اين افزايش قيمت، بسياري از متقاضيان عطاي واحد‌هاي مسکن مهر را به لقاي آن ببخشند. اوي خاطرنشان مي کند: از ديدگاه سازنده و انبوه ساز بايد گفت کار توليد مسکن مهر بسيار ارزنده بوده چرا که مانياز مبرمي به مسکن در کشور داريم و دولت موظف است آن را براي جامعه تأمين کند.
وي طرح مسکن مهر را طرح انقلابي عنوان مي کند ومي گويد: فکر نمي‌کنم در آينده ...
» ادامه
تحقق توسعه خطوط مترو با حمايت بي وقفه بانک شهر
نايب رئيس کميسيون برنامه و بودجه شوراي شهر تهران، ري و تجريش با اشاره به اين‌که بانک شهر بزرگ‌ترين پشتيبان شهرداري‌هاست، گفت: توسعه خطوط مترو در کلانشهرها تنها با حمايت بي وقفه بانک شهر ميسر شده است.
مجيد فراهاني با اشاره به نقش اين بانك در پشتيباني ...

» ادامه
رشد توليد، افزايش عرضه محصولات در بازار داخل همگام با کسب عناوين ملي و بين المللي
فولاد مبارکه، در اجلاس روز جهاني استاندارد، واحد نمونه ملي معرفي و تنديس ملي و استاني کيفيت را دريافت کرد.
مديرعامل گروه فولاد مبارکه اصفهان از دريافت تنديس ملي کيفيت توسط اين شرکت خبرداد و گفت: اين شرکت با کيفيت بالا در عرضه محصولات ، بسته بندي با ...

» ادامه
20 ميليارد دلار قرارداد جديد نفتي در سال 2018
«امير حسين زماني‌نيا» معاون وزير نفت با تاکيد بر اينکه هيچ تغييري در اراده شرکت‌هاي خارجي براي ورود به بازار ايران در نتيجه اقدامات اخير آمريکا رخ نداده است، پيش‌بيني کرد که ايران در سال آينده ميلادي قراردادهاي جديدي به ارزش بيش از 20 ميليارد دلار در ...
» ادامه
نفت در آستانه ?? دلاري شدندر حالي که بعد از اظهارات
در حالي که بعد از اظهارات وليعهد عربستان در مورد تمديد توافق کاهش توليد، گمانه زني ها در مورد کاهش شکاف عرضه و تقاضا در بازار قوت گرفته است، قيمت نفت روز گذشته افزايش داشت و نفت برنت به نزديکي 60 دلار رسيد.
به گزارش رويترز، قيمت هر بشکه نفت برنت ديروز ...

» ادامه
اقتصاد
طبق ترخيص کالاي واحدهاي توليدي بدون پرداخت حقوق ورودي
شهرستان
تشکيل کميته گردشگري در البرز
گزارش
برگزاري گردهمايي دانشجويان جديد الورود در دانشگاه آزاد اسلامي اراک
درويشيان از «سال هاي ابري» گذشت
حراج کريستيزدر تسخير هنر ايراني


بالا