نسخه شماره : 188 - 1396/08/07 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
76 هزار کولبر بيمه مي شوند
کاهش نرخ سود تسهيلاتدر گرو افزايش سلامت شبکه بانکي
وعده وام به يارانه بگيران در ابهام!
با گذشت شش ماه از دستور بانک مرکزي به تمامي بانک ها براي پرداخت وام به حساب يارانه افراد هنوز اين طرح در هيچ بانکي به جز بانک کشاورزي اجرايي نشده است.
مراجعات حضوري و تماس خبرنگار ثروت با شعب بانک هاي دولتي و خصوصي براي پيگيري چگونگي پرداخت وام به حساب يارانه حکايت از آن دارد که به جز بانک کشاورزي ساير بانک ها تمايلي به اجراي اين طرح ندارند. کارمندان شعب اين بانک ها به متقاضيان مي گويند: بخشنامه مربوطه از اداره مرکزي به شعب ابلاغ نشده است.
رييس يکي از شعب بانک ملي که نخواست نامش فاش شود در اين زمينه به خبرنگار ثروت گفت: از روزي که اين طرح را اعلام عمومي کرده اند هر روز چند نفري براي استفاده از آن به شعبه ما مراجعه مي کنند. ما هم مطالبه مردم را به مقامات بالا اطلاع مي دهيم اما مي گويند هنوز تصميمي در اين زمينه اتخاذ نشده است.
اين رييس شعبه بانک در خصوص دلايل تاخير در اجراي دستور بانک مرکزي گفت: اين طرح را بعيد مي دانم بتوانند براي همه اجرايي کنند همان بانکي هم که اعلام کرده اجرا مي کند با مشکل تامين منابع رو به رو خواهد شد. اين درحالي است که فرشاد حيدري معاون نظارتي بانک مرکزي چندي قبل و در آيين رونمايي از يارا کارت در بانک کشاورزي گفته بود: اين ابزار به بانکهاي ديگر نيز ابلاغ شده که از نظر ما فاصله يک تا دو ماهه براي آمادگي ايجاد نرم‌افزار و آموزش کارکنان لازم است تا تدارک لازم ديده شود و استنباط ما اين است که از تيرماه اين تسهيلات مي‌تواند در ساير بانک‌ها نيز عملياتي شود.
با استناد به سخنان حيدري و اتمام تيرماه مي توان گفت که تحليل و استنباط بانک مرکزي از اجراي طرح انتخاباتي ياراکارت غلط از آب درآمد و بانک ها با استقبال از سرد از اين طرح نشان دادند تمايلي به همراهي با بانک ...
» ادامه
بانک سپه در کمک به توسعه صنعت کرمانرتبه نخست را بدست آورد
مدير شعب منطقه‌ کرمان گفت: بانک سپه در راستاي همسويي با سياست‌هاي اقتصادي دولت جزو بانک‌هاي پيشتاز در کمک به رفع موانع توليد و اولين بانک در پرداخت تسهيلات به بخش صنعت در اين استان است.
محمدرضا خضري‌پور با بيان مطلب فوق، افزود: 71 درصد تسهيلات اعطايي ...

» ادامه
کاهش نرخ CNG روي ميز دولت
مديرعامل شرکت ملي پخش فرآورده‌هاي نفتي با اشاره به نامه‌نگاري صورت گرفته با هيأت دولت، گفت: بررسي و تعيين قيمت CNG به عنوان درصدي از قيمت بنزين در هيأت دولت انجام مي‌شود.
به گزارش فارس، مديرعامل شرکت ملي پخش فرآورده‌هاي نفتي در يک نشست خبري که با اشاره ...

» ادامه
اقتصاد
توان جذب هزار ميليارد دلار سرمايه خارجي را داريم
شهرستان
اصفهان ظرفيت توسعه همه جانبه توريسم را دارد
صنعت
فرياد رساي هنرمندان براي پايان کارتن خوابي
مردم نسبت به بعضي از مسئولان بي‌اعتماد شدند


بالا