نسخه شماره : 190 - 1396/08/09 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
گام هاي عملي آمانو براي تحکيم «توافق خوب»
مطالبات ??? هزار سپرده‌گذار موسسه وحدت در حال تسويه است
استقرار دستگاه هاي خودپردازو خود دريافت بانک ملي در نقاط مرزي
جهان درآستانه ورشکستگي
بانک جهاني روز گذشته بطور رسمي اعلام کرد دنيا در حال رفتن به سمت يک بحران مالي ديگر است، مگر اينکه کشور‌ها از رفتن به سمت بدهي فاصله بگيرند. بانک جهاني پيشنهاد داد، با جلوگيري از انباشت بيشتر بدهي، تشويق به سرمايه گذاري در تجارت و پيشگيري از فاينانس بدهي، مي‌توان به محدود کردن ريسک‌هاي مالي کمک کرد که اين موضوع بعنوان تنها راه حل برون رفت از اين بحران، يعني رفتن به سمت يک بحران مالي ديگر است.
بانک جهاني نسبت به افزايش بدهي و تاثير منفي آن بر روي پيشرفت به موسسات مالي هشدار داد؛ ضمن اينکه دولت‌هاي فدرال را به کاهش وام گرفتن فرا خواند؛ پديده‌اي که در حال حاضر پايدار است. از ديگر توصيه‌هاي بانک جهاني، احتياج به کارشناسان پولي و مالي بمنظور فراهم کردن بستر مناسب براي اعمال تغييرات در سياست گذاري براي حفظ ثبات بازار و جلوگيري از نوسان در آن است.
همچنين بانک جهاني اعلام کرد، بانک‌هاي مرکزي بايد عادي سازي سياست پولي را از طريق برنامه‌هايي که داراي قابليت ارتباط برقرار کردن با حوزه‌هاي مالي دارند را فراهم کنند تا به گره گشايي دارايي سهام، اوراق قرضه خود و ايجاد خط مشي در آينده سياست گذاي بانک‌ها در چارچوب سياست‌هاي آن‌ها منجر شود. همچنين بانک جهاني اعلام کرد، يکسري اقدامات در ارتباط با وام گيرنده‌ها بايد معرفي شود يا اينکه اقدامات سفت و سختي براي جلوگيري از افزايش بدهي آن‌ها در نظر گرفته شود؛ ضمن اينکه «تست‌هاي استرس بانکي» هم بايد بيشتر اعمال شود. مقتضيات سرمايه براي بانک‌هايي که در معرض وام گيرندگان آسيب پذير هستند، بايد افزايش پيدا کند و بانک‌هاي باانگيزه هم به بخش‌هاي با ريسک پايين وام‌هاي جديد اعطاء کنند. بانک جهاني، روگرداني از اصلاحات اقتصادي و وقوع انقلاب رباتيک در جهان را ...
» ادامه
تلاش‌ براي مهار آتش چاه 147«رگ سفيد» ادامه دارد
تيم هاي تخصصي عملياتي و پشتيباني صنعت نفت به دنبال وقوع حادثه فوران چاه شماره 147 رگ سفيد در حدفاصل اميديه - ديلم، با حضور در منطقه؛ کار مهار فوران چاه را آغاز کرده اند.
در نشست آغازين اين عمليات که با حضور سپهر سپهري مدير عامل شرکت ملي حفاري ايران ...

» ادامه
علت مشکلات اقتصاديفساد مالي است
يک اقتصاددان مي‌گويد معتقدم علت‌العلل مشکلات اقتصادي از قبيل رشد کم، بيکاري بالا، تورم و ... همگي در وجود فساد مالي است که بر اقتصاد کشور سايه انداخته است. فساد مالي به فرسوده شدن زيربناي کل سيستم منجر مي‌شود و چنين وضعيتي حيات اقتصادي ما را تهديد مي‌کند. ...
» ادامه
اصفهان ميزبان يکصد برند صنعت غذايي کشور
اصفهان- بيش از يکصد برند مطرح کشور در صنعت غذا از جمله محصولات، ماشين آلات، فرآوري چاپ و بسته بندي ميهمان چهاردهمين نمايشگه صنايع غذايي اصفهان شدند.
شرکت نمايشگاه هاي بين المللي استان اصفهان در راستاي اهداف کلان خود در برگزاري کيفي نمايشگاه‌هاي تخصصي، ...

» ادامه
صنعت
علي‌اشرف درويشيانبا نواي «مرغ سحر» در خاک آرميد
هشتاد سالبا موزه ملي ايران
شهرستان
احداث بزرگراه شمالي کرج، اولويت مديريت شهري


بالا