نسخه شماره : 191 - 1396/08/10 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
مجلس سرنوشت يارانه‌ها را ماه آينده معين مي‌کند
جهانگيري: منزلت هيات علمي و دانشجويان نبايد آسيبي ببيند
آژانس پاي برجام مي‌ايستد
کارشناسان معتقدند: برجام سندي است که آمريکا حداقل به شکل ظاهري هم که شده در آن باقي خواهد ماند و احتمال خروج از برجام از سوي کاخ‌سفيد خيلي ضعيف است. به‌نظر مي‌رسد استراتژي تيم سياست خارجي ترامپ در قبال ايران اين‌گونه است که با فشار رواني ايران را به سوي نقض برجام هدايت کنند تا به اين‌ترتيب مقدمات شکل‌گيري توافق جديدي با ايران که در آن محدوديت‌هاي بيشتري اعمال مي‌شود، فراهم‌ آيد. محدوديت‌هايي که فراگيرتر است زيرا در آن ناقض برجام ايران معرفي مي‌شود و به اين ترتيب امکان محدود کردن ايران در مواردي فراتر از موضوع هسته‌اي نيز وجود دارد .
به نظر مي رسد مساله برجام به‌عنوان يک توافق به عمر خود ادامه دهد درحالي‌که آمريکايي‌ها نيز محدوديت‌هاي بيشتري را در چارچوب لوايح تحريم در پيش مي‌گيرند. لوايحي که اين بار در رابطه با ايران به کار گرفته شده به‌عنوان «لوايح مقابله با اقدامات بي‌ثبات‌ساز ايران» است. بنابراين چنين لوايحي محدوديت‌هايي را عليه ايران اعمال مي‌کند که با برجام به‌عنوان يک توافق رسمي که بين دولت‌ها به تصويب رسيده مي‌تواند هماهنگي داشته باشد يا نداشته باشد.
مهم اين است که بسياري از کارشناسان سياست بين الملل داخلي وخارجي معتقدند تا به حال دستگاه ديپلماسي ايران موفق شده همه کشورهاي اروپايي و متحدين سنتي آمريکا - از جمله بريتانيا - را با خود عليه ترامپ همراه کند. همه سازمان‌هاي مهم بين‌المللي - از جمله سازمان ملل و آژانس بين‌المللي انرژي اتمي - و همه شخصيت‌هاي برجسته جهاني نيز از ايران حمايت کرده‌اند. در کنار اينها، جامعه مدني، شرکت‌هاي فراملي، شخصيت‌هاي فرهنگي و حتي وزراي امور خارجه پيشين آمريکا و اروپا نيز طي کمپين‌ها و نامه‌هاي متعددي با مواضع ايران همراهي کرده‌‌اند. در واقع، ...
» ادامه
طرح ضربتي اعطاي وام ازدواج موفق بود
رئيس کل بانک مرکزي با موفق ارزيابي کردن طرح ضربتي اعطاي وام ازدواج گفت: همکاري بانک ها در اين طرح کار ارزشمندي بود و مي توان آن را گامي در جهت روشن کردن چراغ کانون خانواده در کشور تلقي کرد.
ولي اله سيف در آيين تقدير از دست اندرکاران طرح ضربتي اعطاي ...

» ادامه
صادرات سالانه 40 ميليارد مترمكعب گاز تا پايان برنامه ششم
وزير نفت از برنامه ايران براي صادرات 40 ميليارد مترمکعب گاز در سال تا پايان برنامه ششم توسعه خبر داد و گفت: اين مقدار صادرات بدون احتساب ال‌ان‌جي خواهد بود.
به گزارش شانا، بيژن زنگنه روز گذشته (سه‌شنبه، 9 آبانماه) در افتتاحيه هفتمين همايش و نمايشگاه ...

» ادامه
خيلي‌ها شعار شفافيت مي‌دهنداما عمل نمي‌کنند
طرح شفافيت حساب بانکي فعالان اقتصاد پس از هفته‌ها کش‌ و قوس فراوان لابي و نفوذ برخي فعالان کلان اقتصادي بر اجراي قانون چربيد و باز هم شفافيت مالياتي اين بار به نام اقتصاد مقاومتي و توليد با تله انفجاري هوا شد.
پس از ابلاغ دستورالعمل نحوه رسيدگي و بررسي ...

» ادامه
گزارش
تشريح عملکرد احمد ذاکري در مدت حضورش در سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم
صنعت
جشن تولد آيدين آغداشلو در نمايشگاه مطبوعات برگزار شد
شهرستان
نمايش 120 فرصت سرمايه گذاري در کيش اينوکس ????


بالا