نسخه شماره : 193 - 1396/08/13 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
نه بزرگ ايران به «حقه آمريکايي»
تغيير کشت براي کاهش مصرف آب ضروري است
«فرشتگان» بانک مرکزي دست به جيب شد!
دفاع روسيه از توافق هسته اي ايران
تهران دهم آبان ميزبان اجلاس سه جانبه جمهوري اسلامي، روسيه و جمهوري آذربايجان بود. در اين روز نشست هاي مهمي ميان روساي جمهوري سه کشور برگزار شد.
همچنين رئيسان جمهوري آذربايجان و روسيه هر يک به طور جداگانه با حضرت آيت الله خامنه اي رهبر انقلاب اسلامي ديدار کردند. رسانه هاي خارجي نيز از همان لحظه شروع اجلاس سه جانبه تهران، اخبار آن را به طور گسترده پوشش دادند، اما پس از ديدار رئيس جمهوري روسيه با رهبر انقلاب اين موضوع در صدر اخبار رسانه هاي جهان قرار گرفت و تحليل هاي بسياري در اين زمينه منتشر شد.
رسانه هاي عربي نيز از اين موضوع غافل نماندند و در اين زمينه گزارش و تحليل هايي منتشر کردند. اين گزارش دربردارنده مهمترين محور تحليل هايي است که در رسانه هاي عربي درباره سفر رئيس جمهوري روسيه به ايران و ديدار او با رهبر انقلاب و روابط تهران و مسکو منتشر شده است.
تعدد عرصه هاي همکاري
روزنامه هاي «البناء» و «الاخبار» لبنان با پوشش اخبار سفر پوتين به ايران، همکاري تهران و مسکو در بسياري از عرصه ها به ويژه در زمينه مبارزه با تروريسم در سوريه را مورد توجه قرار دادند.
به نوشته روزنامه البناء، ديدار پوتين با رهبري و رئيس جمهوري ايران و نشست سه جانبه ايران، روسيه و آذربايجان در تهران بيانگر ادامه همکاري در زمينه هاي نظامي، امنيتي، سياسي و اقتصادي براي تضمين پيروزي در سوريه است. همکاري ايران و روسيه براي حمايت از سوريه و مقاومت در جنگ عليه تروريسم ادامه خواهد داشت. درباره تنش آفريني آمريکا عليه ايران هم روسيه همواره از ايران حمايت کرده و با لطمه زدن به توافق هسته اي و سنگ اندازي در مسير پيشرفت موشک هاي دفاعي ايران و مذاکره درباره آن مخالف است. روزنامه الاخبار در گزارشي نوشت: پوتين در تهران ...
» ادامه
پوست اندازي تأسيسات نفتي از ابتداي سال ??
سحر سعيديان - پنجشنبه هفته گذشته (يازدهم آبان‌ماه) استان خوزستان ميزبان بزرگترين گردهمايي متخصصان و توليدکنندگان داخلي تجهيزات تخصصي صنعت نفت در شهر اهواز بود.
به گزارش خبرنگار اعزامي روزنامه ثروت به اهواز، حبيب الله بيطرف، معاون امور مهندسي، پژوهش ...

» ادامه
مخالفت مجلس با پرداخت سود نقدي سهام عدالت
رئيس کميسيون اقتصادي مجلس شوراي اسلامي با بيان اينکه مجلس با پرداخت سود نقدي سهام عدالت مخالف است، گفت: اين طرح به نفع دولت و مردم نيست. محمدرضا پورابراهيمي گفت: مقرر شده بود که 40 درصد از سهام 60 بنگاه بزرگ اقتصادي کشور به مردم منتقل شود و در طول يک ...
» ادامه
ديگر جايي براي دلار در نظام مالي بين‌المللي نيست
نخست‌وزير روسيه گفت: نظام مالي بين‌المللي بايد به سمت تعادل پيش رفته و ديگر جايي براي دلار به عنوان ارز غالب وجود ندارد.
به نقل از راشاتودي، ديميتري مدودف، نخست‌وزير روسيه، در کنفرانس دو جانبه مقامات چيني و روسي که برگزار شد، گفت: نظام بين‌المللي مالي ...

» ادامه
شهرستان
کميته امداد استان مرکزي از ?? هزار سالمند حمايت کرد
صنعت
بيست و سومين جشنواره مطبوعاتخاتمه يافت
سفال سطح فرهنگ را ارتقا مي‎دهد


بالا