نسخه شماره : 199 - 1396/08/21 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
روحاني: نمي‌توانيم از پول بانک مرکزي مشکلات مؤسسات مالي را حل کنيم
وابستگي به نفت بايد قطع شود
مسير ويژه براي شرکت‌هاي دانش بنيان
گام‌هاي لرزان شاهزاده جنگ
عربستان سعودي در عرصه منطقه اي و با وجود صرف هزينه هاي هنگفت عملا موفقيت چنداني به دست نياورده است؛ با اتحاد ايران،روسيه و ترکيه و ابتکار در نشست آستانه از سوي اين کشورها رياض عملا از معادلات سوريه کنار زده شد.
رياض که سرمايه گذاري زيادي براي بحران آفريني از طريق داعش صرف کرده بود اين روزها و با شکست هاي اخير داعش تمام اين سرمايه گذاري ها را «بر باد رفته» مي بيند. با اين حال در رويکرد مزورانه اي نسبت به ملت هاي منطقه به دنبال جدا کردن ايران از عراق و سوريه است. گذشته از بازگشايي سفارت اين کشور در عراق، حضور شخصيت ها و مقامات عراقي در عربستان و ارائه پيشنهادهايي همچون بازسازي مناطق آسيب ديده در ازاي فاصله گرفتن از ايران، رياض در سوريه هم اين سياست را دنبال مي کند به طوري که اخيرا در ديداري که شاه عربستان از مسکو داشته با عبارت « اسد بماند و ايران برود» سياست خود در قبال روابط ايران و سوريه را اعلام کرد.
هياهوي شاهزاده
عربستان سعودي هر چند در سال هاي گذشته با هياهوي زياد در صدد ائتلاف سازي منطقه اي بر عليه ايران برآمده است با اين حال علني شدن اختلافات در شوراي همکاري خليج فارس و محاصره قطر عملا شکست ديگري بر اين سياست ضد ايراني به شمار مي رود. به طوري که امروز شوراي همکاري خليج فارس با اختلافات موجود عملا ديگر موضوعيت خود را از دست داده است.
علاوه بر اين با وجود بمباران گسترده و محاصره بي سابقه مردم يمن، رياض نتوانسته درعمل موفقيت قابل اعتنايي در مرزهاي جنوبي خود کسب کند.
گزارش بلومبرگ تسويه حساب در خاندان پادشاهي عربستان و دخالت هاي رياض در خاورميانه را در جهت ايجاد موازنه قدرت در داخل و خارج اين کشور دانست و نوشت: در حالي که «داعش» مسير نابودي را طي مي کند و جنگ در سوريه ...
» ادامه
جنگ احتمالي ايران و عربستان، نفت را به ??? دلار مي‌رساند
در حالي که تنش ها در منطقه خاورميانه بالا گرفته است، وقوع يک رويارويي نظامي ميان ايران و عربستان مي تواند تاثيرات شديدي بر اقتصاد جهاني به دنبال داشته باشد و قيمت نفت را به 200 دلار در هر بشکه برساند.
به گزارش سي ان بي سي، توليد کنندگان عمده عضو اوپک ...

» ادامه
کارگران قرارداد موقت از آينده شغلي اطمينان ندارد
رييس کانون عالي انجمن‌هاي صنفي کارگران کشور معتقد است کارگراني که قرارداد موقت هستند در نگراني به سر برده و از آينده حرفه و شغل خود مطمئن نيستند.
غلامرضا عباسي اظهار کرد: تشکل‌هاي کارگري با قراردادهاي موقت مشکل دارند چرا که موجب نگراني و ناامني شغلي ...

» ادامه
خط دوم متروي اصفهان طبق برنامه پيش مي رود
اصفهان- شهردار اصفهان گفت: درخط دوم قطارشهري اصفهان از تجربيات خط اول استفاده شده، اما مسائل مالي و بحث‌هاي ديگر اين خط مطرح است که اميد است اين موضوع نيز با کمک بانک شهر و حمايت دولت برطرف شود و بر اساس برنامه پنج ساله، پيشرفت مناسبي در اين زمينه صورت ...
» ادامه
شهرستان
تبديل اصفهان به مقصد جديد سرمايه گذاري
فرهنگ و هنر
سميع آذر: وابستگي دولت به هنر بايد کاهش پيدا کند


بالا