نسخه شماره : 201 - 1396/08/23 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
هدف «فناوري مالي»، افزايش کيفيت و دسترسي به خدمات بانکي است
افزايش ?? درصدي «مرگ خاموش» در کشور
مسکن مهر قرباني اصلي زلزله
تخريب گسترده واحدهاي تازه ساز مسکن مهر در جريان زلزله غرب کشور از جمله تاسف بارترين ابعاد اين فاجعه انساني بود. بنا به گزارش هاي اوليه 90 درصد ساختمان‌هاي تازه ساز مسکن مهر در جريان زلزله تخريب شده‌اند. ابعاد ماجرا به حدي بود که معاون اول رييس جمهوري با بيان اين که رييس جمهوري براي بازديد به مناطق زلزله زده به غرب کشور سفر مي کند، گفت:بيشتر خانه هاي تخريب شده در زلزله شب گذشته در استان کرمانشاه متعلق به ساختمان هاي مسکن مهر است، وزارت راه و شهرسازي با دقت اين موضوع را که چرا خانه هاي نوساز تا اين حد آسيب پذير بوده اند، بررسي کند.
اسحاق جهانگيري ديروز در جلسه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ضمن عرض تسليت به خانواده هاي کشته شدگان زلزله شب گذشته در استان کرمانشاه، از خداوند متعال براي همه در گذشتگان طلب مغفرت و علو درجات و براي مصدومان و آسيب ديدگان اين حادثه طلب بهبود و شفاي عاجل کرد.
وي با يادآوري قدرت و بزرگي زلزله شب گذشته،‌ از اين اتفاق که منجر به داغدار شدن تعدادي از هموطنان عزيز کشور شد به عنوان حادثه اي بسيار تلخ ياد کرد.
معاون اول رييس جمهوري همچنين گفت : همانطور که رهبر معظم انقلاب و رييس جمهوري تاکيد کرده اند، همه امکانات کشور براي آواربرداري و کمک به مصدومان و سانحه ديدگان بسيج شده است.
جهانگيري با تاکيد بر اين که با حضور و همکاري تمام دستگاه ها بويژه نيروهاي مسلح همين امروز مشکلات ناشي از مسدود شدن جاده ها و معابر، قطع برق، گاز و آب مرتفع مي شود، اظهارکرد: با استانداران استان هاي کرمانشاه، ايلام، کردستان و خوزستان درباره اين حادثه و ميزان خسارت ها و تخريب هاي انجام شده و نيز نيازهاي اصلي مردم و منطقه گفت و گو کرده ام.
وي با يادآوري اين که بجز استان کرمانشاه گزارشي ...
» ادامه
تعداد قطعه سازان صادرکننده به 60 شرکت افزايش مي يابد
رئيس هيات عامل سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران (ايدرو) اعلام کرد: طبق قراردادهاي خودرويي پسابرجامي شمار قطعه سازان ايراني که توان صادراتي داشته باشند، از 15 شرکت فعلي به 60 قطعه ساز افزايش مي يابد.
به گزارش ايرنا (دوشنبه) در افتتاح جريان دوازدهمين ...

» ادامه
تقويت ارتباط اتاق بازرگاني اصفهان و هند در بخش صنعت گردشگري
اصفهان- رييس اتاق بازرگاني اصفهان گفت: اتاق‌هاي بازرگاني اصفهان و هند مي توانند با توسعه تجارت و تبادل کالا و خدمات بر روابط سياسي و فرهنگي دو کشور تاثير بسزايي داشته باشند .
سيد عبدالوهاب سهل آبادي در ديدار با سوراب کومار سفير هند در تالار تشريفات ...

» ادامه
شهرستان
ساماندهي معابرشهري پيش از شروع بارندگي ها
فرهنگ و هنر
تخريب 20 درصدي ميراث فرهنگي غرب کشور
اسکار افتخاري به پنج چهره مطرح دنياي سينما رسيد


بالا