نسخه شماره : 203 - 1396/08/29 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
ظريف: برخي کشورها به جاي جنگ افروزي، براي صلح تلاش کنند
انتظار اصلاح‌طلبان از دولت به معناي سهم‌خواهي نيست
بازديد نمايندگان مدير عامل بانک صادرات ايراندر مناطق زلزله زده غرب کشور
آغاز پرداخت تسهيلات در مناطق زلزله‌زده
با گذشت يک هفته از زلزله مرگبار استان هاي غربي کشور به تدريج به نظر مي رسد منابع تخصيص يافته به اين فاجعه انساني شکل بهتري به خود گرفته اند. از تلاش هايي که براي مقاوم سازي ساختمان ها در جريان بازسازي در جريان است تا تخصيص منابع نقدي جهت کمک به خانوارهايي که سرپناه خود را از دست داده اند همگي نشان از عزم مسوولان مملکتي براي جبران هر چه سريعتر خسارات ناشي از اين بلاي طبيعي دارند.
تدابيري براي تضمين ايمني ساختمان ها
در همين راستا، اسحاق جهانگيري در جلسه ستاد مديريت بحران با اشاره به پيش بيني هاي سازمان هواشناسي در خصوص آغاز فصل سرما و بارش ها در غرب کشور بر ضرورت سرعت بخشيدن به روند اسکان زلزله زدگان در استان کرمانشاه تاکيد کرد و گفت: اسکان کساني که خانه هايشان بر اثر زلزله تخريب شده بايد با سرعت هر چه بيشتر انجام شود به گونه اي که مردم براي فصل سرما و زمستان دغدغه اي نداشته باشند. وي با اشاره به تاکيدات مقام معظم رهبري در نخستين دقايق پس از وقوع زلزله مبني بر لزوم بسيج همگاني براي امداد رساني به زلزله زدگان، خاطر نشان کرد: در کنار وظيفه اداري مسئولين کشور، وظيفه ديني و اخلاقي نيز حکم مي کند که همه با جديت پاي کار بايستيم و در شرايط سخت به هموطنانمان خدمت گزاري کنيم چرا که مردم نيز انتظار دارند که مسئولين در اين گونه حوادث مشکلات آنها را مرتفع سازند.
جهانگيري همچنين با اشاره به اقدامات صورت گرفته براي کمک رساني به زلزله زدگان و آوار برداري در بيش از 1900 روستا و چندين شهرستان استان کرمانشاه، تصريح کرد: اقدامات و تلاش هاي گسترده اي در کوتاهترين زمان ممکن صورت گرفت و تلاش هاي فراواني براي کمک به مردم زلزله زده انجام شد.
معاون اول رييس جمهور با تاکيد بر ضرورت اطلاع رساني صحيح ...
» ادامه
ايران تا پايان ???? صادرکننده ال ان جي مي‌شود
موسسه بي ام آي ريسرچ اعلام کرد، ايران احتمالا اولين محموله ال ان جي خود را در پايان سال 2018 صادر خواهد کرد.
به گزارش پايگاه خبري اويل پرايس، پس از آنکه يک شرکت مشترک متعلق به شرکت پالايش گاز خارگ ايران و شرکت هلما وينتج مذاکراتي با شرکت بلژيکي اکسمار ...

» ادامه
قيمت نفت خام سبک ايران به 65 دلار نزديک شد
قيمت نفت خام سبک ايران در هفته منتهي به 10 نوامبر (جمعه 19 آبان) با ثبت بيشترين افزايش قيمت در ميان نفت خامهاي شاخص به 65 دلار نزديک شد.
قيمت نفت خام سبک ايران در اين بازه زماني با سه دلار و 78 سنت افزايش به 63 دلار و 82 سنت براي هر بشکه رسيد، ميانگين ...

» ادامه
خاک آلودگي‌ گندم‌هاي ايراني سه برابر استاندارد جهاني است
در حالي که رييس کانون انجمن‌هاي صنفي صنايع غذايي مدعي شد که "درون گندم خاک مي‌ريزند و مي‌گويند بخريد" و همچنين "ميزان خاک موجود در گندم را هفت درصد دانست"، وزارت جهاد کشاورزي اين ادعا را تکذيب و ميزان افت غيرمفيد که شامل علف هرز، کلوخ و سنگ در گندم است ...
» ادامه
فرهنگ و هنر
هنر ايراني براي قرآن
صفحه يک
50 درصد از بودجه هزينه يارانه ها مي شود
صنعت بيمه ناكارآمد


بالا