نسخه شماره : 205 - 1396/09/01 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
رئيس اتاق اصناف: بعداز يازده ماه، از ساخت پلاسکو خبري نيست
لاريجاني: پايان غائله داعش دستاورد مهمي براي ايران، ترکيه و روسيه بود
شبکه بانکي به مسئوليت اجتماعي خود در قبال آسيب ديدگان زلزله عمل کند
تعيين سرنوشت خاورميانه در سوچي
اعلام پيروزي بر داعش و تحولات خاورميانه موضوع اصلي نشستي است که با حضور رهبران سه کشور تاثير گذار در اين پيروزي در سوچي روسيه مورد بحث قرار خواهد گرفت.
ديپلمات هاي روسيه، ايران و ترکيه 19 نوامبر در آنتاليا ترکيه براي تدارک جلسه سوچي- شهر بندري در ساحل روسي درياي سياه در تاريخ 22 نوامبر با هم ديدار کردند. موضوع اين همايش سوريه بوده، اما رسانه ها مي نويسند که هدف واقعي آن تمايل مسکو براي به نمايش درآوردن رشد نفوذ خود در منطقه است.
وزير امور خارجه ترکيه مولود چاووش اوغلواعلام کرد که در اين ديدار نمايندگان اين کشورها قصد دارند درباره "چگونگي احياي صلح و ثبات در سوريه" تصميم بگيرند. در ديدار سران سوچي روساي جمهوري سه کشور ولاديمير پوتين، حسن روحاني و رجب طيب اردوغان حضور خواهند داشت.
کشورهاي حامي روند صلح
لاوروف روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در آنتاليا در چارچوب نشست وزيران امور خارجه کشورهاي حامي روند صلح آستانه شامل ايران، روسيه و ترکيه اين موضوع را مطرح و مورد بحث قرار داديم.
وزير امور خارجه روسيه خاطرنشان کرد: توصيه هايي را تنظيم کرديم که روز چهارشنبه پيش رو در نشست سوچي به حسن روحاني، ولاديمير پوتين و رجب طيب اردوغان ارائه مي‌کنيم.
وي افزود: رئيسان جمهوري سه کشور بر مبناي توصيه هايي که براي آنها آماده کرده‌ايم رويکردهاي در ابعاد مختلف ازجمله سازماندهي کنگره گفتگوهاي ملي سوريه را بررسي مي‌کنند.
لاوروف گفت: در مورد اينکه چه کساني به اين کنگره دعوت مي شوند از تصميم هايي پيروي مي‌کنيم که در شوراي امنيت سازمان ملل گرفته شده و در مذاکرات ژنو و اسناد گفتگوهاي آستانه مورد تاييد قرار گرفته است.
وي ادامه داد: در تمام اين اسناد و قطعنامه ها به برگزاري گفت وگوهاي ...
» ادامه
زنگنه: سرمايه‌هاي توتال در ايران مي ماند
وزير نفت گفت: اگر تحريم‌هايي توسط شوراي امنيت عليه ايران اعمال شود و توتال ايران را ترک کند سرمايه‌هاي اين شرکت در کشور باقي مي‌ماند.
بيژن زنگنه در گفت وگو با خانه ملت، با اشاره به برخي حواشي ايجاد شده در خصوص قرارداد توتال گفت: در حال حاضر کنسرسيومي ...

» ادامه
اوپك در انتظار نفت 70 دلاري
رويترز اعلام كرده است؛ شرکت مشاوره‌اي «اف جي ايي» انگليس پيش‌بيني مي‌کند، اگر توافق کاهش توليد کشورهاي عضو اوپک و غيراوپک تمديد شود، قيمت‌ها از مرز 65 تا 70 دلار در هر بشکه خواهند گذشت.
به گزارش رويترز، اين شرکت روز گذشته اعلام کرد، چنانچه توافق مذکور ...

» ادامه
رستم پور: اسامي بانک‌هاي متخلف را در اختيار رسانه ها مي‌گذاريم
رئيس کل سازمان امور مالياتي در تهديدي آشکار گفته بود، در صورتي که بانک‌ها اطلاعات حساب‌ها را ندهند، اسامي آنها را منتشر مي‌کند، اما با گذشت 15 روز نه بانک‌ها اين تهديد را جدي گرفتند و نه وعده رئيس کل محقق شد.
يکي از اطلاعات بسيار مهم و حياتي در نظام ...

» ادامه
«جنگلانه» طرحي ملي براي احياي مشارکتي جنگل ها و مراتع کشور
البرز- محمد رضا خمسه - رئيس اداره آموزش و مشارکت هاي مردمي منابع طبيعي و آبخيزداري استان البرز گفت که طرح ملي جنگلانه، طرحي با حضور تمام اقشار مردمي براي احياي جنگل ها و مراتع است.
مژگان رضايي به اجراي چهارمين طرح ملي جنگلانه البرز اشاره کرد و افزود: ...

» ادامه
شهرستان
جلوگيري از خام فروشي درمعادن استان قم
فرهنگ و هنر
نواي «اي ايران» در شب اجراي کامکارها براي زلزله زدگان
فروش "تنها نيستيم"از 162 ميليون گذشت


بالا