نسخه شماره : 208 - 1396/09/07 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
تشکيل کميته بانکي براي مناطق زلزله زده
گزارش 100 روزه روحاني امشباز تلويزيون
جلوگيري از اعلام ورشکستگي هاي صوري با اصلاح قانون
فروش اموال بانک‌هاي بدهکار
جلسه غيرعلني صبح يکشنبه مجلس شوراي اسلامي با حضور ولي الله سيف رييس کل بانک مرکزي به منظور بررسي مسايل و مشکلات مربوط به برخي موسسات مالي و اعتباري تشکيل شد. علي لاريجاني در ابتداي جلسه علني روز يکشنبه مجلس شوراي اسلامي افزود: پيش از آغاز جلسه علني يکشنبه مجلس از ساعت هشت صبح جلسه غيرعلني در خصوص مسايل موسسات مالي و اعتباري با حضور مسئولان بانک مرکزي برگزار شد. وي ادامه داد: در اين جلسه در خصوص نحوه پيگيري مشکلات سپرده گذاران بحث هايي از سوي نمايندگان و کميسيون هاي مجلس مطرح شد. رييس مجلس با بيان اين که نمايندگان نظرات خود را در اين مورد بيان کردند، خاطرنشان کرد: مجلس تصميماتي دنبال مي کند تا اين مشکلات زودتر حل شود.
پرداخت 98 درصدي
پس از برگزاري اين جلسه، سخنگوي هئيت رئيسه مجلس شوراي اسلامي گفت: تاکنون 3 هزارو 600 ميليارد تومان از سوي بانک مرکزي به سپرده گذاران موسسات مالي و اعتباري پرداخت شده است.
بهروز نعمتي، در تشريح جلسه غير علني يکشنبه 5 آذر ماه مجلس شوراي اسلامي با رئيس کل بانک مرکزي در جمع خبرنگاران گفت: در اين جلسه آخرين وضعيت موسسات مالي اعتباري مورد بررسي قرار گرفت. همچنين در مورد مشکلاتي که در نحوه پرداخت پول سپرده گذاران وجود دارد مباحثي مطرح شد.
وي با اشاره به اين که اقدامات خوبي در اين راستا در سطح سه قوه انجام شده است اظهار داشت: خواست نظام و سران سه قوه بر اين است که هر چه زودتر مشکلاتي که مربوط به اين مجموعه است هر چه سريعتر حل و فصل شود.
نعمتي اضافه کرد: موضوع پرداخت به سپرده گذاران کاسپين تا سقف 200 ميليون تومان در دستور کار قرار گرفته است و سيف در اين جلسه اعلام کرد که تاکنون سه هزار و 600 ميليارد تومان از طرف بانک مرکزي به سپرده گذاران تا سقف 200 ميليون ...
» ادامه
لزوم بازبيني تاسيسات آب و برق به منظور ايمن سازي در برابر زلزله
وزير نيرو در تازه آباد کرمانشاه گفت: بايستي سيستم‌هاي خود را ايمن‌تر و سازه هاي زيربنايي همچون تاسيسات آب و برق را بازبيني کنيم و اين مهم عملي نيست مگر اينکه ما درس‌هاي گران قيمتي که از زلزله مي‌گيريم را فراموش نکنيم.
به گزارش ثروت، «رضا اردکانيان» ...

» ادامه
شتر با مجوز بازارچه‌هاي مرزي وارد کشور مي شود
گمرک ايران اعلام کرد: واردات شتر بر اساس مجوزهاي بازارچه‌هاي مرزي صورت گرفته است.
بر اساس اطلاعات موجود در سامانه جامع گمرکي و پنجره واحد تجارت فرامرزي مجوز واردات شتر از طريق بازارچه هاي مرزي کوهک سراوان، ميلک، ماهيرود و ميرجاوه از سوي سازمان هاي صنعت، ...

» ادامه
انجمن تحقيق و توسعه صنايع و معادن استان مرکزي تشکيل شد
اراک- رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزي گفت: انجمن تحقيق و توسعه صنايع و معادن با هدف راهبري علمي موضوعات اين حوزه در استان تشکيل شد.
محمدرضا حاجي پور افزود: اين انجمن با مشارکت داوطلبانه دانشگاه صنعتي اراک و شرکت هاي برين ساز، لجور هيدروليک، ...

» ادامه
شهرستان
اشتغال‌زايي براي خانواده زندانيان جرائم غير عمد
فرهنگ و هنر
جشنواره فيلم «يوتوبوري» با ياد قربانيان زلزله
صفحه يک
باروري ابرهاامسال انجام نمي شود
رسانه اي براي هيچكس!


بالا