نسخه شماره : 209 - 1396/09/08 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
اصلاح وضعيت اقتصادي کشور نيازمند تقويت صادرات است
بي‌پايه حرف زدن احمدي نژاد شهره عام و‌ خاص است
تلاش دولت تسريع در بازسازي‌هاست
بلاتکليفي بهداشت کالاهاي مصرفي
سازمان غذا و دارو اين روزها به جز خبر گراني چند دارو از جمله خروج داروي پوكي استخوان از فهرست بيمه‌ها روزهاي نسبتاً آرامي را مي‌گذراند؛ ‌سازماني كه همين چند‌ماه پيش با حواشي متعددي مواجه شد. اين حواشي مربوط به رسانه‌اي شدن گزارش تخلفات گسترده‌اي بود كه در سازمان غذا و دارو اتفاق افتاده بود و با مستندات مربوط از سوي ديده‌بان عدالت و شفافيت رسانه‌اي شد. طيف اين تخلفات از انحصار واردات دارو براي شركت‌هاي خاص تا رانت‌هاي اطلاعاتي و مسئله تضاد منافع را شامل مي‌شد. اما با تمام اينها انگار حاشيه‌هاي اين سازمان پايان‌پذير نيست. با رأي مجمع تشخيص مصلحت نظام، صدور مجوز توليد، واردات، مديريت و نظارت بر مواد غذايي، تجهيزات پزشکي و لوازم بهداشتي از سازمان غذا و دارو گرفته و به سازمان ملي استاندارد ايران واگذار شد، مساله‌اي که هرچند مسئولان سازمان استاندارد آن را نافي نقش وزارت بهداشت نمي‌دانند اما مسئولان اين وزارتخانه با چنين تصميمي مخالف هستند.
در جلسه اخير مجمع تشخيص مصلحت نظام موضوع اختلافي مجلس و شوراي نگهبان پيرامون ماده 3 طرح تقويت و توسعه نظام استاندارد بررسي شد و نظر مجلس شوراي اسلامي مورد تاييد قرار گرفت تا بر اين اساس سياستگذاري، نظارت و هدايت نظام استاندارد در حوزه کالا و خدمات پزشکي بر عهده سازمان استاندارد باشد.
مجلس در اين طرح سازمان استاندارد را متولي نظارت بر کالا و خدمات صادراتي و وارداتي اعم از حوزه سلامت و پزشکي تعيين کرده بود که پس از ايراد شوراي نگهبان و تصويب مجدد اين ماده در صحن علني مجلس موضوع به مجمع تشخيص مصلحت نظام ارجاع و پس از بحث و بررسي هاي لازم نظر مجلس در صحن علني اين مجمع تصويب شد تا بر اساس اين ماده قانوني از اين پس سازمان استاندارد بر کليه کالاهاي وارداتي ...
» ادامه
مجلس جلوي افزايش قيمت بنزين را مي‌گيرد
يک عضو کميسيون انرژي مجلس، با بيان اينکه قيمت سوخت هرساله افزايش داشته اما هيچ تأثيري در ايمني جاده‌ها نداشته است، گفت: در بودجه سال 97 افزايش قيمت بنزين معقول و منطقي نيست و مجلس جلوي افزايش قيمت آن را مي‌گيرد.
به گزارش ايسنا، احمد مرادي در واکنش به ...

» ادامه
رودررويي اوپک و شيل آمريکا در وين
همزمان با اينکه ائتلاف اوپک و غيراوپک پنج شنبه هفته جاري
(9 آذر) براي تصميم گيري در مورد سرنوشت توافق کاهش توليد نفت، در وين گرد هم مي‌آيند، يکي از بزرگ ترين شرکت هاي خريد و فروش نفت در جهان اعلام کرد: اکنون وقت بالا بردن قيمت نفت نيست.
روزنامه فايننشال ...

» ادامه
صدور يک ميليون و 730 هزار برگ قطعي مالياتبدون رسيدگي براي اتحاديه‌هاي صنفي
معاون ماليات‌هاي مستقيم سازمان امورمالياتي کشور گفت: از سال گذشته تاکنون مجموعا يک ميليون و 730 هزار برگ قطعي مالياتي بدون رسيدگي براي اعضاي اتحاديه‌هاي صنفي صادر شده است.
نادر جنتي با ارائه توضيحاتي در خصوص صدور برگ قطعي مالياتي براي صاحبان مشاغل، ...

» ادامه
شهرستان
پايداري، پاسخگويي و شفافيت سه استراتژي اصلي فولادمبارکه
صفحه يک
با همت بلند، ابتکار و اقدام، حرکت پر شتاب را ادامه دهيد
صد روز اميد
امير يوسفي و درميشيان در يک قدمي اکران
تقليل محکوميت سه خواننده به يک سال حبس تعزيري


بالا