نسخه شماره : 66 - 1396/02/24 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
تسهيل خدمت رساني به موديان از طريق مکانيزاسيون فرايندها اجراي پلمب هوشمند کالا در گمرکات
آمادگي روحاني جهت مناظره دو به دو با قاليباف و رييسي
محمد علي وکيلي گفت که حسن روحاني آماده مناظره دو به دو با قاليباف و رييسي است.
محمد علي وکيلي، سخنگوي ستاد حسن روحاني در نشست خبري خود با اشاره به مناظره روز گذشته تأکيد کرد: آقاي روحاني آماده مناظره دو به دو با هر کدام از آقايان قاليباف و رئيسي است و نمايندگان ستاد آقاي روحاني از مدت‌ها پيش براي مناظره‌ با نمايندگان رقبا اعلام آمادگي کردند. ما فکر کرديم صداوسيما اين فرصت مي‌دهد ولي به رغم آمادگي نمايندگان ستاد آقاي روحاني اين امکان فراهم نشده است.
وي افزود: آقاي رئيسي فرار رو به جلو داشت و همانطور که ديروز آقايان روحاني و جهانگيري به صراحت گفتند ما با آقايان رئيسي و قاليباف به عنوان شخص مناظره نمي‌کنيم بلکه به عنوان وارث هشت سال دولت آقاي احمدي نژاد مناظره مي‌کنيم. زيرا تمام تيم آقاي احمدي نژاد يا جزو مشاورين و اداره کنندگان ستاد آقاي رئيسي هستند يا بعضاً کنار آقاي قاليباف قرار گرفته‌اند.
وکيلي يادآور شد: گفتمان احمدي نژادي بر آقايان رئيسي و قاليباف حاکم است، چالش ما با اين گفتمان است که مظهرش بي‌اخلاقي و به حراج گذاشتن سرمايه‌هاي ملي و معنوي کشور بود. ما با اين رويکرد چالش داريم و ...
» ادامه
کارروحاني در برجام مهم تر از کار مصدق در ملي کردن صنعت نفت بود
سخنگوي حزب کارگزاران سازندگي گفت: کاري که در دولت حسن روحاني در خصوص برجام شد، مهمتر از کاري بود که مرحوم مصدق براي ملي شدن صنعت نفت کرد؛ چراکه در ملي شدن صنعت نفت، نفت بدست آمد ولي در برجام امنيت.
سيد حسن مرعشي در همايش «تکرار اميد» در دانشگاه محقق ...

» ادامه
رونمايي از روش نوين پرداخت موبايلي لزوم توجه بانک ها به ارايه خدمات نوين بانکي
رييس کل بانک مرکزي در مراسم رونمايي از روش نوين پرداخت موبايلي(NFC) در جمع مديران ستادي و روساي شعب بانک پارسيان تاکيد کرد: در دنيا فروش خدمات بانکي به عنوان يک اصل پذيرفته شده است در حالي که در ايران ارايه خدمات بانکي در حد رايگان انجام مي شود و لازم ...
» ادامه
دل خوزستاني ها گرم به گرماي اميد
در ميان انبوه مردان بومي که اطرافش را گرفته اند، صدايي جلب توجه مي کند. متفاوت. رسا. با انگيزه، بدون لرزش و البته با سادگي تمام. چادر عربي به سر دارد. «بيا جلوتر دخترم». اشاره مي کند که برايش راه باز کنند تا نزديکتر بيايد.
رو در رو با وزير نفت، دختري ...

» ادامه
پرداخت 100 درصد پاداش پايان خدمت بازنشستگان
ساري-مهدي جوزن سرپرست ثروت مازندران: مديرکل آموزش و پرورش مازندران از پرداخت 100 درصد پاداش پايان خدمت بازنشستگان در روز پنجشنبه 21 ارديبهشت خبر داد.
«سيد علي قاسمي» مديرکل آموزش و پرورش مازندران افزود: پس از تلاش هاي فراوان وزارت متبوع و پيگيري هاي ...

» ادامه
مناطق آزاد و شهرستان
آغاز توليد رسمي پروفيل در منطقه آزاد ارس
صنعت و خودرو
افتتاح 20پروژه صنعتي با سرمايه گذاري خارجي


بالا