نسخه شماره : 217 - 1396/09/20 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
واقعاً احساس عزت کردم
دولت متعهد به پرداخت خسارات توليدکنندگان طيور است
بانک‌ها هوشيار باشند مؤسسات غيرمجاز در کمين هستند
رفع فقر محور اصلي بودجه کشور
حجت الاسلام و المسلمين حسن روحاني رييس جمهوري لايحه بودجه سال 1397 کل کشور را تقديم مجلس شوراي اسلامي کرد.
به گزارش خبرنگار پارلماني ايرنا، رييس دولت دوازدهم در جلسه علني ديروز - يکشنبه - مجلس شوراي اسلامي حضور يافت و ويژگي‌هاي لايحه بودجه سال 97 کل کشور را تشريح و سپس آن را به علي لاريجاني رييس مجلس شوراي اسلامي تقديم کرد.
رييس مجلس شوراي اسلامي نيز پس از دريافت لايحه بودجه سال 1397 کل کشور از دکتر روحاني رييس جمهوري تشکر کرد. وي در سخناني ايام ميلاد باسعادت پيامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) و ماه ربيع المولود را خدمت همه نمايندگان مجلس شوراي اسلامي وملت ايران تبريک و تهنيت گفت و افزود: خدا را شاکرم که امسال اولين بودجه دولت دوازدهم و پنجمين بودجه از ابتداي دولت يازدهم در موقع قانوني تقديم مجلس شوراي اسلامي مي شود.
رييس دولت دوازدهم اظهارکرد: اميدواريم طبق آيين نامه مجلس در روند بررسي هاي 40 روزه بودجه در اواخر دي ماه شاهد بررسي اين لايحه در صحن علني مجلس باشيم و تا آغاز دهه فجر (دوازدهم بهمن) اين لايحه در اختيار دولت به صورت قانون قرار بگيرد.
روحاني همچنين گفت: لايحه بودجه 97 کاملا متفاوت با بودجه سال هاي گذشته است و در واقع در اين لايحه بودجه به خوبي روشن شده که بودجه يک ليست درآمدي وهزينه اي تنها نيست.
وي تصريح کرد: بودجه سال 97 به معناي آغاز اجراي برنامه هاي دولت دوازدهم است.
رييس قوه مجريه خاطرنشان کرد: تمام وعده هاي اصلي که دولت در انتخابات به مردم داده و هر آنچه مورد مطالبه مردم در ايام انتخابات ازجمله اشتغال، رشد اقتصادي، رفع فقر و کاهش نابرابري ها، تحرک در فصل هاي اصلي و مهم و حضور بخش خصوصي در اقتصاد کشور بود، شما در اين لايحه به خوبي مشاهده مي کنيد.
روحاني ...
» ادامه
سهم نفت در لايحه بودجه 97
دولت در لايحه بودجه سال آينده مجموع درآمدهاي ناشي از فروش نفت را 106 هزار ميليارد تومان برآورد کرده که در مقايسه با سال جاري با کاهش همراه است.
روز گذشته حسن روحاني، رييس دولت دوازدهم با حضور در جلسه علني مجلس شوراي اسلامي ويژگي‌هاي لايحه بودجه سال ...

» ادامه
شناسايي ???? مؤدي جديد مالياتي
رئيس کل سازمان امور مالياتي کشور از شناسايي 2600 مؤدي مالياتي جديد با رقمي بالغ بر 4 هزار و 300 ميليارد تومان خبر داد.
سيد کامل تقوي‌نژاد رئيس کل سازمان امور مالياتي کشور روز گذشته در حاشيه چهاردهمين کنفرانس فني سالانه مجمع مقامات مالياتي کشورهاي اسلامي ...

» ادامه
کاهش 10 هزار و 939 ميليارد توماني بودجه عمراني کشور در سال آينده
رشد کسري تراز عملياتي بودجه به 83 هزار و 26 ميليارد تومان، کاهش 10 هزار و 939 ميليارد توماني بودجه عمراني، رشد 6.1 درصدي منابع عمومي دولت و رشد 22 درصدي منابع و مصارف بودجه کل کشور از نکات قابل تامل در لايحه بودجه 97 است.
براساس جدول کلان لايحه بودجه ...

» ادامه
تشکيل بازار مشتقه ارز ضرورت اجتناب ناپذير
تمامي فرآيند عرضه و تقاضا بازار مشتقه ارزي در دستان بانک مرکزي است و سازمان بورس بستر ساز اجرايي شدن اين بازار از طريق ابزارهاي خود است بنابراين بايد منتظر رويکرد قطعي بانک مرکزي در اين خصوص ماند. اما از آنجايي که هنوز برخي از افراد فعاليت مالي شفافي ...
» ادامه
ايران به مرکز توزيع کالاي منطقه‌اي تبديل مي‌شود
وزير صنعت، معدن و تجارت با تأکيد بر اينکه يکي از سياست‌هاي دولت دوازدهم توسعه ساخت داخل صنايع دريايي با حمايت شرکت‌هاي کشتيراني داخل کشور است، گفت: مي‌توانيم با بکارگيري ظرفيت‌هاي موجود به يک مرکز توزيع کالاي بين المللي تبديل شويم و به اين جايگاه برسيم.
محمد ...

» ادامه
کيش مي‌تواند به قطب ورزشي کشور تبديل شود
مديرعامل سازمان منطقه آزاد کيش در بازديد از مجموعه ورزشي المپيک گفت: کيش مي تواند قطب ورزش کشور باشد.
به گزارش روابط عمومي و امور بين‌ الملل سازمان منطقه آزاد کيش، محمد ابراهيم انصاري لاري با هدف بررسي وضعيت امکانات ورزشي جزيره از مجموعه المپيک ديدن ...

» ادامه
شهرستان
اراک ميزبان کنفرانس ملي کاربرد داده هاي مکاني در صنعت آب و برق
شهرستان
ماليات بر ارزش افزوده عامل اصلي کاهش صادرات طلاست
صعود شرکت فولاد مبارکه به جايگاه يازدهم سازمانهاي دانشي برتر قاره آسيا
شهري
اقدامات محروميت‌زدايي در تهران
فرهنگ وهنر
پوستر مناقشه برانگيز
درآمد ??? ميلياردي از ? برابر شدن عوارض خروج از کشور


بالا