نسخه شماره : 219 - 1396/09/22 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
روحاني: قدس پايتخت دولت فلسطين خواهد بود
جهانگيري: وظيفه دولت ايجاد بستر سرمايه گذاري براي بخش خصوصي است
بانک مرکزي سپرده‌هاي مردم را در راه رشد و شکوفايي کشور هدايت مي کند
مخالفت مجلس با برندينگ نفتي زنگنه
روز گذشته بيژن نامدار زنگنه در مجلس توضيح مبسوطي درباره طرح برندينگ يا برون سپاري بعضي خدمات مرتبط با جايگاه هاي سوخت کشور ارائه داد او براي دومين بار در يک روز پشت تريبون قرار گرفت و به سوال حسينعلي حاجي دليگاني نماينده شاهين شهر در مورد اين که چرا برخلاف اختيارات قانوني طرحي به نام برندينگ اجرايي شده است؟ پاسخ داد. حاجي دليگاني پس از اظهارات وزير نفت اعلام کرد که از پاسخ هاي وزير قانع نشده و سوال را به راي مجلس گذاشت .نمايندگان مجلس نيز با 106 راي موافق، 80 راي مخالف، 6 راي ممتنع از مجموع 211 نماينده حاضر،پاسخ هاي وزير نفت را قانع کننده ندانستند و وزير نفت دولت دوازدهم نخستين کارت زرد را دريافت کرد.
اما تمام اين اتفاقات در شرايطي در حال رخ دادن است که اختلاف نظرها همچنان ميان منتقدان اين طرح و مسوولان شرکت ملي پخش فرآورده‌هاي نفتي جاري است و مسوولان در حال رايزني براي حل اختلاف نظرها هستند. بر اساس آخرين اطلاعات، تاکنون 82شرکت که متقاضي پيوستن به طرح برندسازي جايگاه‌هاي سوخت بوده‌اند، مدارک خود را به شرکت ملي پخش فرآورده‌هاي نفتي ارسال کرده‌اند و 42 شرکت موفق به دريافت مجوز شده‌اند، مدارک ساير شرکت‌ها نيز در حال بررسي هستند.
در حال حاضر شرکت ملي پخش فرآورده‌هاي نفتي در مجموع با 6 هزار جايگاه‌دار حقيقي بنزين و سي‌ان‌جي طرف قرارداد است و يکي از انگيزه‌هاي اصلي اجراي طرح برندسازي جايگاه‌هاي سوخت، رساندن اين تعداد به چندصد شرکت حقوقي براي ارتباطي با کيفيت بهتر است. اين طرح در حالي به شکلي جدي به منظور توسعه متوازن جايگاه‌هاي سوخت، کاستن از تعداد طرف‌هاي حقيقي و ايجاد رقابت در عرضه سوخت از سوي وزارت نفت پيگيري مي‌شود که پيشنهاد رئيس‌ اتحاديه جايگاه‌داران براي اجراي اين طرح و پايان ...
» ادامه
عكس‌العمل مسؤولان به شايعه گراني بنزين؛ تكذيب، تأييد، تهديد
در حالي كه روز گذشته شايعه افزايش قيمت بنزين از ابتداي دي ماه امسال به مبلغ 1500 تومان توسط يكي از رسانه‌ها به نقل از يك مقام آگاه در سازمان برنامه و بودجه منتشر شد، مسؤولان و مقامات دولتي هر كدام در اين زمينه اظهار نظر متفاوتي كردند.
به گزارش ثروت، ...

» ادامه
واگذاري سازمان مرکزي تعاون روستايي به بخش خصوصي
سازمان خصوصي سازي اعلام کرد: واگذاري شرکت سازمان مرکزي تعاون روستايي در جهت بهبود فضاي کسب و کار صورت گرفته است.
سازمان خصوصي سازي طي اطلاعيه اي واگذاري سازمان مرکزي تعاون روستايي را برآمده از وظايف دولت در عمل به تکاليف مقرر در سياست هاي ابلاغي قانون ...

» ادامه
ارزش بيت‌ کوين 20 برابر مي‌شود
کامرون و تيلر وينکلوفس برادران دوقلويي که با خريد حجم زيادي پول ديجيتال بيت کوين اين روزها ميلياردر شده‌اند مي‌گويند ارزش اين پول بيست برابر شده و حتي طلا را پشت سر مي‌گذارد.
به دنبال اعلام خبر رسميت يافتن مبادلات مبتني بر بيت کوين در بازار سهام Cboe ...

» ادامه
رويکرد بودجه 97 و نقش بازار سرمايه
برخي موضوعات در حوزه بازار سرمايه وجود دارد که در محوريت توجه بودجه و برنامه توسعه ششم است ؛ از جمله مي‌توان از شيوه‌هاي نوين اوراق‌بهادارسازي اسلامي همچون اوراق رهني و خريد دين در تبديل به اوراق بهادارسازي دارايي‌هاي بانک‌ها و شرکت‌هاي بيمه در راستاي ...
» ادامه
افتتاح فولاد اسفنجي با ظرفيت 800 هزار تني
وزير صنعت، معدن و تجارت با بيان اين‌که آينده اميدبخشي را در حوزه صنعت مشاهده مي‌کنيم، گفت: صنعت فولاد کشور در حال طي کردن روند رو به رشدي است و در ايجاد ظرفيت‌هاي جديد و توليد موفق بوده است.
منطقه خوزستان، محمد شريعتمداري در مراسم افتتاح کارخانه فولاد ...

» ادامه
مناطق آزاد و ويژه اقتصادي
منطقه آزاد ماکو براي توسعه گردشگري تجاري خيز برمي‌دارد
شهرستان
برنامه تعالي مديريت مدارس با مشارکت سازنده اجرايي مي شود
شهرستان
استفاده از لوازم کاهنده مصرف آب بيش از 57 درصد صرفه اقتصادي دارد
شهري
عرضه کالاي ايراني با کيفيت، اولويت فروشگاه هاي شهروند
فرهنگ وهنر
امضاي تفاهم‌نامه‌ همکاري ارکسترهاي ايران و قزاقستان
شاعران دهه ?? پس از سال‌ها زير يک سقف


بالا