نسخه شماره : 221 - 1396/09/25 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
عراقچي: غرب آسيا بدون برجام جاي بهتري نخواهد بود
تصميم‌گيري برجام به ژانويه موکول شد
کاهش نقدينه خواهي در جامعه به 4/2 درصدبا گسترش بانکداري الکترونيک
کسري 826 هزار ميلياردي بودجه
محمد باقر نوبخت عصر پنجشنبه در گردهمايي دانشجويان و جوانان حزب اعتدال و توسعه با عنوان جوانان، نقش آفريني و مسووليت پذيري گفت: اسم اصلي حزب اعتدال و توسعه اعتدال براي توسعه است و ديگر زمان اينکه بگوييم مشکلات کشور بر گردن دولت هاي نهم و دهم بوده گذشته و بايد به فکر کشور باشيم. به گزارش ثروت سخنگوي دولت در اين گردهمايي اظهار داشت: اين روزها درباره بودجه حرف‌هاي زيادي مي‌شنويم ولي بايد به منتقدين بگويم اگر امروز بودجه کاملا شفاف نبود آيا مي‌توانستيد اجزاي آن را تحليل کنيد و دستگير نشويد؟ سخنگوي دولت افزود: البته قبول دارم بيماري مزمن اقتصادي در کشور وجود دارد که نمي‌توان آن را با دارو درمان کرد بلکه بايد دست به جراحي بزرگي زد ولي راه حل ديگري وجود دارد که مي‌توانيم دست بر روي دست بگذاريم و دو سه سال آينده را نيز بگذرانيم و همين بيماري مزمن را با رعايت امانت به دولت بعد بسپاريم..
نوبخت با تاکيد بر اينکه حق نداريم جامعه را متشنج کنيم و بايد با آرامش کار خود را پيش ببريم، گفت: از همه مي‌خواهيم انتقاد کنند و هيچ‌کس در زمينه بودجه مسوول نيست بلکه خودم به عنوان محمد‌باقر نوبخت شخصا مسوول بودجه هستم و اگر اشتباه مي‌کنم بگوييد که برگردم.
وي يکي از ويژگي هاي بودجه سال آينده را توجه به اشتغال دانست و اظهار داشت: در بودجه سال آينده پيش‌بيني 980 هزار فرصت جديد شغلي را کرده ايم زيرا در هر خانه اي که مي رويد حداقل سه بيکار تحصيل کرده وجود دارد.
دبيرکل حزب اعتدال و توسعه با بيان اينکه يکهزار و 194 هزار ميليارد تومان در کشور هزينه خواهد شد که ما فقط مي توانيم 368 هزار ميليارد تومان از خزانه دولت برداشت کنيم، گفت: جامعه حق دارد که اين سوال را بپرسد که مابقي اين هزينه را از کجا مي‌خواهيد بياوريد؟
نوبخت ...
» ادامه
جدال با 1300 درجه گرما
سحر سعيديان- اين روزها سرخط خبرهاي داغ نفتي به حادثه رگ‌ سفيد اختصاص دارد. حادثه اي که مهار و کنترل آن در ميان حوادث نفتي سال هاي اخير از پيچيدگي هاي خاصي برخوردار است. اگرچه بعد از گذشت چندين روز از وقوع حادثه، امکان بازديد گسترده خبرنگاران به دليل ...
» ادامه
ايران تا ??? سال ديگر نفت دارد
اگر توليد روزانه نفت را در طي سالهاي آينده در مقدار کنوني و ضريب بازيافت مخازن نفتي کشور را نيز برابر با ميزان فعلي فرض کنيم، حدود 70 سال نفت داريم؛ اما يکي از مديران نفتي کشور معتقد است با توجه به سير صعودي روند اکتشافات، تا 100 سال ديگر نفت داريم.
به ...

» ادامه
سهم ماليات از هزينه‌هاي جاري دولت به ?? درصد افزايش يافت
رئيس کل سازمان مالياتي گفت:‌ در 4 سال گذشته به‌طور متوسط بيش از 26 درصدي درآمدهاي مالياتي رشد کرده و سهم ماليات در هزينه هاي جاري دولت از 41 به 49 درصد افزايش يافته است.
به نقل از رسانه مالياتي ايران، سيد کامل تقوي نژاد در جمع مقامات و هيات هاي مالياتي ...

» ادامه
مزاياي راه اندازي سکوي معاملاتي بورس کالاي ايران و هند
کشور ما مرکز خوبي براي داد و ستد خواهد بود و تجار منطقه مي توانند از اين طريق هم خريد و فروش خود را متمرکز کرده و هم اقدامات حمل را فراهم مي آورند که اين شرايط رونق اقتصادي براي کشور ما نيز به ارمغان خواهد آورد.
توسعه روابط بين بورس هاي کالايي يکي از ...

» ادامه
100 هزار ميليارد ريال براي نوسازي صنعتي و معدني کشور
وزير صنعت، معدن و تجارت با بيان اينکه براي توليد و رقابت بايد به سمت نوسازي صنايع برويم، گفت: 100هزار ميليارد ريال تحت عنوان نوسازي صنعتي و معدني کشور پيش بيني شده است.
وزير صنعت، معدن و تجارت سال 97 را سال اميد در اقتصاد ايران دانست و گفت: اگر افزايش ...

» ادامه
مناطق آزاد و ويژه اقتصادي
سرمايه گذاري چيني ها و فعالسازي کريدور اروم چي_اوکتائو_انزلي
شهرستان
رتبه برتر قم در جشنواره پژوهش و فناوري صنعت ، معدن و تجارت کشور
شهرستان
مکانيزه شدن ايستگاه‌هاي اتوبوس در مشکين‌دشت
شهري
هزار و 630 واگن مترو از چين؛خريداري مي‌شود
تحريم‌ها ما را دچار سياه چالگي‌کرده است
فرهنگ وهنر
جايزه همايون خرم برگزيدگانش را شناخت


بالا