نسخه شماره : 222 - 1396/09/26 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
سه شرط لاريجاني براي حمايت از خودروسازان
شمخاني: رسانه‌ها بدون لکنت در مورد فساد اقدام کنند
وزير علوم: دانشجوي ستاره ‌دار سياسي نداريم
سهام عدالت، تحقق ناپذير
بحث توزيع سهام عدالت در راستاي رفع مشکل فقر و تبعيض با هدف کاهش فاصله طبقاتي و به منظور توانمندسازي اقشار کم درآمد و بي بضاعت با مصوبه هيات وزيران تحت عنوان «آيين ‌نامه اجرايي افزايش ثروت خانوارهاي ايراني از طريق گسترش سهم بخش تعاون براساس توزيع سهام عدالت»، در سال 1384 مطرح و در آبان سال 85 اجرايي شد.طرحي که به عقيده صاحبنظران با گذشت يک دهه از عملياتي کردن توزيع سهام عدالت، نه تنها به اهداف مد نظر در ارتقاي عدالت در جامعه دست نيافته، بلکه به مشکلي ديگر تبديل شده است. به گزارش ثروت، هدف در اين طرح، واگذاري سهام شرکت هاي دولتي با تصميم دولت و به طور بلاعوض، شريک شدن افراد کم توان در درآمدهاي دولت و به طور کلي گسترش سهم بخش تعاون در اقتصاد ايران بود تا به اين طريق عدالت در بين اقشار جامعه برقرار شود.
بحث توزيع سهام عدالت در راستاي رفع مشکل فقر و تبعيض با هدف کاهش فاصله طبقاتي و به منظور توانمندسازي اقشار کم درآمد و بي بضاعت با مصوبه هيات وزيران تحت عنوان «آيين ‌نامه اجرايي افزايش ثروت خانوارهاي ايراني از طريق گسترش سهم بخش تعاون براساس توزيع سهام عدالت»، در سال 1384 مطرح و در آبان سال 85 اجرايي شد.طرحي که به عقيده صاحبنظران با گذشت يک دهه از عملياتي کردن توزيع سهام عدالت، نه تنها به اهداف مد نظر در ارتقاي عدالت در جامعه دست نيافته، بلکه به مشکلي ديگر تبديل شده است.
به گزارش ثروت، هدف در اين طرح، واگذاري سهام شرکت هاي دولتي با تصميم دولت و به طور بلاعوض، شريک شدن افراد کم توان در درآمدهاي دولت و به طور کلي گسترش سهم بخش تعاون در اقتصاد ايران بود تا به اين طريق عدالت در بين اقشار جامعه برقرار شود.
همچنين اهداف و اثرات کلي اجراي اين طرح شامل؛ توزيع متعادل ثروت و درآمد کشور، افزايش ...
» ادامه
وصول مطالبات بانک ها تسهيل مي شود
بانک ها به منظور تسريع در فرآيند اجراي اسناد و مفاد قراردادهاي لازم‌الاجراي تنظيم شده بين مؤسسه اعتباري و مشتريان و وصول به موقع مطالبات و ايفاي تعهدات قراردادي از جانب مشتريان مي توانند از خدمات «کارشناسان ثبتي» و «مرکز اطلاعات جامع و کامل در سازمان ...
» ادامه
آغاز همکاري ايران و اروپا در صنعت آب و برق
قائم مقام وزير نيرو در امور بين الملل از آغاز همکاري با کشورهاي هلند، آلمان، نروژ، فرانسه و برخي کشورهاي آسيايي در صنعت آب و برق خبر داد و گفت: در اين همکاري ها، بجاي واردات کالا بر سرمايه گذاري و انتقال دانش تاکيد داريم.
«عليرضا دائمي» در گفت و گو ...

» ادامه
بيکاري و عدم بهبود وضعيت رفاهي‌خانوارها تداوم مي‌يابد
مشاور اقتصادي رئيس جمهور گفت: در صورت تداوم روند بلندمدت اقتصاد، نرخ رشد اقتصادي سرانه در محدوده 1 تا 2 درصد قرار خواهد گرفت، ضعف دولت در ارائه خدمات عمومي و نرخ بالاي بيکاري و عدم بهبود در وضعيت رفاهي خانوارها تداوم خواهد داشت.
‌مسعود نيلي رئيس موسسه ...

» ادامه
حباب سکه کوچک مي‌شود
عضو هيأت مديره اتحاديه طلا و جواهر تهران گفت: با ثبات و کاهش نسبي قيمت دلار، قيمت طلا و سکه هم به ثبات نسبي رسيد. همچنين به نظر مي‌رسد هيجان در بازار سکه کاهش يابد و باعث کاهش حباب سکه شود.
محمد کشتي آراي گفت:‌ در هفته گذشته شرايط بازار به اين ترتيب ...

» ادامه
برگزاري سي و يکمين نشست دوره اي شوراي هيأت خدمات مالي اسلامي در مالزي
سي و يکمين نشست دوره اي شوراي هيأت خدمات مالي اسلامي (IFSB) مصادف با شانزدهمين پنل ثبات بازارهاي مالي اسلامي با موضوع، بهبود، بازسازي، انحلال، تسويه، توقف و ورشکستگي نهادهاي مالي موسسات مالي اسلامي(IIFS) در تاريخ 11 دسامبر 2017 در شهر کوآلالامپور مالزي ...
» ادامه
صنعت وخودرو
صنعت خودرو تامين کننده 5/3 درصد توليد ناخالص داخلي کشور است
مناطق آزاد و ويژه اقتصادي
افتتاح منطقه آزاد مغري ارمنستانبا حضور نماينده سازمان منطقه آزاد ارس
شهرستان
پايداري شهري برابري نسل ها، حفظ منابع طبيعي و زندگي در چارچوب طبيعت است
شهرستان
همايش ائمه جماعت برق کشور در استان قم
شهري
جزئيات و چگونگي گسترش طرح«ال.اي.زد» در پايتخت
فرهنگ وهنر
پيام عزيزي در كنسرواتوار چايكوفسکي روي صحنه رفت


بالا