نسخه شماره : 227 - 1396/10/02 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
يونسي: رييس جمهوري براي اجراي منشورحقوق شهروندي هزينه داده است
خبري از کاهش سود بانکي نيست
بنزين ???? توماني با تورم 2/1 درصدي
دل تهراني ها لرزيد
زمين لرزه اي به بزرگي 5،2 ريشتر ساعت 23:27 دقيقه چهارشنبه شب 29 آذرماه تهران را لرزاند، زمين لرزه اي با عمق 7 کيلومتر که کانون آن در مرز استان تهران و البرز و در 3 کيلومتري ملارد در غرب استان تهران و هفت کيلومتري مشکين دشت در استان البرز و 9 کيلومتري شهرياراستان تهران بود و البته در استانهاي گيلان، البرز، قم، مرکزي و قزوين احساس شد. بر اثر اين زمين لرزه که بيشتر درغرب استان تهران احساس شد، خطوط تلفن برخي مناطق تهران و کرج اختلال ايجاد شد و مردم سراسيمه و وحشت زده به خيابان ها هجوم بردند و بسياري اين شب تقريبا سرد را تا صبح در خودروهاي خود سپري کردند.
12 سال قبل، در بعدازظهر 8 خردادماه 1383 آخرين باري بود که زلزله بصورت جدي باعث ترس و وحشت ساکنان پايتخت شد و از آنها زهرچشم گرفت، زمين لرزه اي با بزرگاي 6،3که ناحيه گسترده‌اي از استان هاي شمالي ايران از جمله تهران را لرزاند و با اينکه خساراتي بدنبال نداشت اما دلهره آور بود.
کمبود بنزين
محمد حسين مقيمي استاندار تهران با اشاره به اينکه مديريت بحران به آموزش همگاني بايد توجه کند گفت: مديريت بحران اين حادثه با استان تهران بود. براي استاني که حدود 14 ميليون نفر جمعيت دارد بايد يکسري امکانات را در استان داشته باشيم به طوري که حدود 20 درصد نسبت به شاخص ها کمبود وجود داشت، البته اين امکانات در زلزله کرمانشاه استفاده شده بود.
استاندار تهران با بيان اينکه در رابطه با آموزش خيلي عقب هستيم و بايد کارهاي بسياري صورت گيرد افزود: در موضوع امنيت تمام دستگاه‌هاي امنيتي، انتظامي، ارتش و سپاه کميته امنيتي خود را تشکيل دادند به طوري که تقسيم وظايف به خوبي صورت گرفت.
مقيمي با بيان اينکه در تهران تخت بيمارستاني بايد اضافه شود و در ساخت بيمارستان ...
» ادامه
قيمت نفت به ?? دلار و ?? سنت رسيد
قيمت نفت برنت روز گذشته با 15 سنت، معادل 0.2 درصد کاهش به 64 دلار و 75 سنت رسيد.
به گزارش رويترز، افزايش توليد نفت آمريکا و قوت گرفتن احتمال بازگشايي خط لوله انتقال نفت فورتيز در ماه ژانويه موجب شد تا قيمت نفت در روز جمعه از بالاترين رقم ها از سال 2015 ...

» ادامه
موافقت وزارت اقتصاد و مخالفت بانک مرکزيبراي ماليات از سود سپرده‌هاي بانکي
مرکز پژوهش‌هاي مجلس در گزارشي به اخذ ماليات بر سود سپرده پرداخت و اعلام کرد وزارت اقتصاد با اين موضوع موافق بوده اما بانک مرکزي مخالف است.
مرکز پژوهش هاي مجلس شوراي اسلامي ابعاد اقتصادي طرح اخذ ماليات از سود سپرده هاي بانکي را مورد واکاوي و بررسي قرار ...

» ادامه
ناشران مجاز به انتشار گزارش پيش ­بيني سالانه نيستند
روز چهارشنبه 96.10.29 طي نامه اي از سوي معاون نظارت بر بورس ها و ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار، به کليه شرکت‌هاي ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار و کليه موسسات حسابرسي معتمد سازمان بورس و اوراق بهادار نحوه اجراي دستور العمل هاي اصلاح شده ابلاغ ...
» ادامه
کلينيک بررسي واحدهاي مشکل دار صنعتي، امسال راه اندازي مي شود
وزير صنعت ،‌معدن و تجارت گفت: کلينيک بررسي مشکلات واحد هاي مشکل دار صنعتي در سازمان هاي استاني و ارايه مشاوره در زمينه اصلاح ساختار مالي و نيروي انساني و حقوقي و قضايي تا پايان سال راه اندازي مي شود.
محمد شريعتمداري در نشست مشترک با وزير تعاون ، کارو ...

» ادامه
مناطق آزاد و ويژه اقتصادي
فعاليت شرکت‌هاي پژوهشگر و دانش‌بنيان موجب رشد و توسعه پايدار مي شود
شهرستان
گراني قيمت سوخت هواپيماهاي باربري مانعي در مسير صادرات محصولات ساخت ايران است
شهرستان
سالانه ?? ميليون تن کالا از استان مرکزي جابه‌جا مي‌شود
شهري
تمامي اطلاعات و شاخص هاي آلودگي هوا صحيح است
فرهنگ وهنر
فيلم فانتزي هم از زندگي واقعي سرچشمه مي‌گيرد


بالا