نسخه شماره : 228 - 1396/10/03 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
هر گونه اصلاح و تغيير قيمت هاي حامل هاي انرژي صرفااز طريق سخنگوي دولت اطلاع رساني مي شود
دست ياري بانک ملي ايران به بنگاه هاي اقتصادي
خط انتقال گاز ششم سراسري به بهره‌برداري مي‌رسد
خطر بازگشت بانک ها به ليست سياه
يکي از تبعاتي که قرار بود از رهگذر برجام براي کشور به وجود بيايد سهولت مبادلات بانکي با ديگر کشورهاي جهان و باز شدن ال سي ها بود. البته اين باز شدن موقت و مشروط به الحاق کامل ايران به گروه ويژه اقدام مالي (FATF) شده بود که قرار بود اين اقدام تا فوريه 2018 يعني بهمن امسال انجام شود. با اين همه بسياري از ناظران بر اين عقيده اند که پذيرفتن اين پيمان مي تواند تعهداتي قابل بحث براي ايران به همراه داشته باشد و منجر به دخالت موسسات پولي کشورهاي ديگر در امور داخلي و تصميم‌هاي خارجي کشورمان شود. به همين منظور از سوي گروهي از نمايندگان مجلس گزارشي با استعلام از دستگاه هاي ذي ربط تهيه شده است که از ارديبهشت امسال پشت درهاي مجلس به انتظار خوانده شدن است. اين در حالي است که روز گذشته خبر رسيد کميسيون اقتصادي مجلس شوراي اسلامي، از آماده شدن گزارش «تبعات الحاق ايران به FATF» خبر داد و گفت: اين گزارش، بعد از هماهنگي با شوراي عالي امنيت ملي در صحن مجلس قرائت مي‌شود.
خطر بازگشت به «ليست سياه»
محمدرضا پورابراهيمي رئيس کميسيون اقتصادي مجلس درباره آخرين وضعيت بررسي آثار و تبعات الحاق ايران به گروه ويژه اقدام مالي (FATF) با گذشت بيش از يک سال از الحاق، اظهار داشت: اخيراً گزارش دستگاه هاي مربوطه را در کميسيون بررسي کرده ايم و در اين رابطه هم وزارت اطلاعات گزارش مبسوطي داده و هم وزارت امور اقتصادي و دارايي گزارش خود را ارائه کرده است. وي افزود: ساير دستگاه ها نيز به صورت کامل گزارشي از حوزه عملکردي خود در اين زمينه به کميسيون ارائه دادند و ريز مسائل خود را بيان کرده‌اند.
رئيس کميسيون اقتصادي مجلس ادامه داد: گزارش ما نيز در کميته تخصصي کميسيون آماده شده و به زودي در کميسيون نهايي مي شود؛ تنها ملاحظه ...
» ادامه
اولين دفتر از مجموعه «تاريخ شفاهي وزراي نفت» منتشر شد
نخستين مجلد از كتاب تاريخ شفاهي وزراي نفت ايران كه به زندگي و خاطرات علي‌اكبر معين‌فر، نخستين وزير نفت جمهوري اسلامي ايران، مي پردازد، به همت مديريت موزه ها و مركز اسناد صنعت نفت منتشر شد.
به گزارش ثروت به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني موزه ها و مركز اسناد ...

» ادامه
?? ميليون بدمسکن داريم
وزير راه و شهرسازي گفت: رئيس جمهور مهمترين مأموريت وزارت راه و شهرسازي را امر بازآفريني شهري قرار داده که بايد در تمامي استان‌ها مورد توجه قرار گيرد.
به نقل از وزارت راه و شهرسازي، عباس آخوندي در نشست با مديران کل راه و شهرسازي و رؤساي عمران و بهسازي ...

» ادامه
بورس، طلايه دار بازارهاي مالي در پاييز
بورس تهران طلايي ترين روزهاي خود را در پاييز 96 رقم زد. بر همين اساس اين بازار با ربودن گوي سبقت نسبت به ديگر بازارهاي رقيب بازدهي بالغ بر 11 درصدي را به ثبت رساند. همچنين شاخص کل که در آخرين روز تابستان در سطح 85 هزار واحدي جاي داشت، اينک در محدوده ...
» ادامه
صنايع کوچک و متوسط 2 ميليارد دلار سرمايه گذاري خارجي جذب کردند
وزير صنعت، معدن و تجارت گفت: نزديک به 2 ميليارد دلار سرمايه گذاري خارجي براي 37 پروژه کشور در يکصد روز نخست دولت دوازدهم در حوزه صنايع متوسط و کوچک جذب شده است.
به گزارش ثروت به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، «محمد شريعتمداري» با اشاره به هدف گذاري ...

» ادامه
مناطق آزاد و ويژه اقتصادي
افتتاح دفتر منطقه آزاد ارس در شهر کاپان ارمنستان
شهرستان
کاهش آلودگي هوا با توسعه فضاي سبز ممکن مي شود
شهرستان
آبفاي استان اصفهان برگزيده جشنواره پژوهش و فناوري وزارت نيرو
شهري
فقدان سند ملي مقابلهبا مخاطرت شهري، بزرگترين مشکل پايتخت
فرهنگ وهنر
بازگشت ??? اثر به گنجينه موزه‌ هنرهاي معاصر
شرايط فعلي شهرآفتاب نادرستناايمن و غيراصولي است


بالا