نسخه شماره : 229 - 1396/10/04 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
لايحه نهاد ملي حقوق‌بشر در کميسيون لوايح دولت بررسي مي شود
ظريف آغاز اجرايي شدن ساختار جديد وزارت خارجه را ابلاغ کرد
بدهي ??? هزار ميلياردي ? گروه بانکي
ضرورت تغيير الگوي خريد
فروشگاههاي زنجيره اي يكي از اين نهادهاي توزيع است كه پس از پيدايش ، مسيري اگرچه غيريكنواخت ، اما تكاملي را طي كرده است ، به طوري كه فروشگاههاي زنجيره اي كنوني تركيبي از انواع روشهاي نوين توزيع است . اهداف اوليه شكل گيري اين فروشگاهها ( البته در شرايط مساعد به وجود آمده پس از انقلاب صنعتي ) عمدتا" اقتصادي و به علت وجود حاشيه سود بالا بوده است كه افراد ، اقدام به تاسيس فروشگاههاي زنجيره اي مي كردند . ولي به تدريج اين نهاد نوين توزيع نشان داد كه علاوه بر سودآوري ( براي صاحبان سرمايه در بخش خصوصي ) براي جامعه نيز مزاياي عمده اي به ارمغان مي آورد و اين سبب شده كه امروزه دولتمردان ساخت و توسعه اين فروشگاهها را بيشترتشويق و تبليغ كرده و يا خود متولي ساخت اين فروشگاهها باشند.
ضرورت تغيير
در همين زمينه ذرمضانعلي سبحاني‌فر عضو کميسيون صنايع و معادن مجلس، گفت: با توجه به شرايط کشور و جامعه فرمول شبکه توزيع کالا به واسطه شرايط تجارت و الکترونيک شدن آن تغيير پيدا کرده است.
سبحاني‌فر درخصوص توسعه و فراگير شدن فروشگاه‌هاي بزرگ زنجيره‌اي، اظهار داشت: با توجه به شرايط کشور و جامعه فرمول شبکه توزيع کالا به واسطه شرايط تجارت و الکترونيک شدن آن تغيير پيدا کرده است.
عضو کميسيون صنايع و معادن مجلس شوراي اسلامي با بيان اينکه کالاها يا در انبارهاي بزرگ نگهداري مي‌شوند و در فضاي مجازي به‌فروش مي‌رسند و يا اينکه در فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي به منظور خريد مردم ارائه مي‌شوند، گفت: مشتريان در فضاي کنوني به فروشگاه‌هاي بزرگ مي‌روند به‌صورت يک‌جا خريدهاي خود را انجام مي‌دهند.
نماينده مردم سبزوار، جغتاي، جوين و خوشاب در مجلس شوراي اسلامي در پايان با تاکيد بر اينکه شيوه خريد از فروشگاه‌هاي بزرگ در حال حاضر ...
» ادامه
IFRS ظرفيت‌هاي پنهان و آشکار سازمان‌ها را نمايان مي‌کند
عضو هيات مديره بانک ملت بر لزوم کسب هوشمندي لحظه‌اي براي درک درست وضعيت مالي و نقدينگي سازمان‌ها تاکيد کرد و گفت: بانک هميشه در نوآوري‌ها سرآمد و پيشگام بوده و انتظار مي‌رود در IFRS نيز پيشگام باشد.
به نقل از روابط عمومي بانک ملت، حميد تاجيک در همايش ...

» ادامه
آلودگي هوا ناشي از کيفيت پايين بنزين نيست
معاون وزير نفت گفت: هم اکنون در کلانشهر تهران بنزين و گازوئيل با استاندارد يورو 4 عرضه مي شود اما همچنان مشکل آلودگي هوا وجود دارد.
به گزارش خبرنگار روزنامه ثروت، عليرضا صادق آبادي، مديرعامل شرکت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران در نشستي خبري ...

» ادامه
تامين 20 درصد منابع بودجه سال 97 از آينده فروشي
يک کارشناس اقتصادي با اشاره به کسري 27.8 درصدي بودجه 97، گفت: بودجه تعيين شده براي اشتغال‌زايي در سال آينده در تناقض با ارقام اعلام شده قبلي از سوي دولت است.
عبدالمجيد شيخي با ارزيابي لايحه بودجه 97، اظهار داشت: اگر اندازه دولت را بر حسب دلار حدود 500 ...

» ادامه
ارزش هاي واقعي در بازار سرمايه معامله مي شود
دبير شوراي عالي بورس با بيان اينکه در تمام دنيا تابلوهاي بورس اصلي ترين روش براي ارزشگذاري است، گفت: بورس پيوند مناسبي بين علم و ثروت است و ارزش هاي واقعي در بازار سرمايه معامله مي شود.
برنامه روز فناوري پارک علم و فناوري دانشگاه تهران صبح با حضور رييس ...

» ادامه
روزهاي خوش بورس مشروط به جديت در کاهش نرخ سود سپرده بانکي است
اينکه شاخص بورس تهران عدد 96 هزار و 816 واحد را نشان داد بيانگر اين است که در مجموع روند صعودي شاخص بورس حفظ شده البته رشد نرخ جهاني فلزات و نفت خام در افزايش شاخص بورس موثر بوده است.
سخنگوي کميسيون اقتصادي مجلس شوراي اسلامي، جديت در اجراي سياست کاهش ...

» ادامه
صنعت و خودرو
کمبود شبکه ريلي،صنعت فولاد را به چالش مي‌کشاند
مناطق آزاد و ويژه اقتصادي
توسعه حمل و نقل وابستگي کشور به درآمدهاي نفتي را کاهش مي دهد
شهرستان
مدير آب وفاضلاب شهرستان شازند به عنوان مدير برتر انتخاب شد
شهرستان
فولاد مبارکه به جايز? جهاني تعالي سازماني راه يافت
شهري
سهم پروژه هاي شهري در جذب سرمايه خارجي صفر بوده است
فرهنگ وهنر
دعوت محمد احصايي و حسين محجوبيبراي نجات کودکان


بالا