نسخه شماره : 234 - 1396/10/10 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
اجازه ورود خودروهاي بالاتر از 2500 سي سي با تصويب هيات وزيران
اعزام دو گروه به چين براي آموزش مقابله با تروريسم
امضاي قرارداد تأمين مالي ميان بانک‌پاسارگادو اگزيم بانک روسيه
هوشياري براي احقاق حق
تجمع هاي صورت گرفته شماري از افراد طي دو روز اخير در چند شهر مانند مشهد و کرمانشاه آن هم در پي فراخوان برخي شبکه هاي اجتماعي مشکوک و بي شناسنامه به بهانه اعتراض به گراني، واکنش برخي چهره هاي اصولگرا و اصلاح طلب را به دنبال داشته است. بسياري از چهره هاي اصولگرا و اصلاح طلب با بيان اينکه اعتراض حق مردم است ولي بايد قانوني دنبال شود، تاکيد کرده اند: بايد مراقب باشيم اينگونه اعتراضات به دستاويزي براي دسايس و سوءاستفاده هاي دشمن تبديل نشود. اين شخصيتهاي سياسي يادآور شده اند که مسوولان بايد مطالبات را بشنوند، ولي مردم نبايد اقدامي کنند تا موجب خوشحالي و فرصت طلبي دشمنان شود.
آنان تصريح کرده اند که در شرايط کنوني، بيش از هر زماني نيازمند حفظ و تقويت وحدت و انسجام بين مسوولان و مردم هستيم و به هيچ عنوان نبايد اجازه دهيم اين فضا آسيب ببيند چرا که همگرايي مي تواند بسياري از مشکلات کنوني را حل کند.
تازه ترين ديدگاههاي چهره هاي سياسي اصولگرا و اصلاح طلب:
همکاري ناراضيان سياسي از اصل نظام و ناراضي ها از دولت
علي شکوري راد دبيرکل حزب اتحاد ملت در صفحه توييتر نوشت: کسي پيدا نمي شود راضي باشد، نارضايتي از معيشت و اقتصاد فراگيرتر ازهمه، بعد فرهنگي و اجتماعي و آخر از همه نيز سياسي است ولي معمولا ناراضيان سياسي سازمان يافته تر عمل مي کنند. فعلا ناراضيان سياسي از اصل نظام و ناراضيان سياسي از دولت همکار هم شده اند تا اوضاع را عليه اصلاح طلبي بهم بريزند.
عده‌اي مردم را بازيچه فرض مي‌کنند
عباس عبدي فعال سياسي-اجتماعي نيز در واکنش به تجمعات اعتراض آميز اخير در مطلبي نوشت: همين که مردم هم اکنون تجمع مي‌کنند و در دوره احمدي‌نژاد نمي‌کردند، يعني اين ماجرا پشت پرده دارد.
وي افزود: شاخص قيمت‌ها در ...
» ادامه
افزايش نرخ‌ بنزين بايدها و نبايدها
افزايش 50 درصدي قيمت بنزين که قرار بود مجلس روز گذشته بر آن مهر تاييد يا رد بزند، همچنان در حد حدس و گمان باقي ماند. هرچند در برنامه ششم اين اختيار به دولت داده شده که تا سال 1400 قيمت حامل‌هاي انرژي به 95 درصد فوب خليج فارس برسد اما با اين حال مجلس ...
» ادامه
بودجه 97 و سهم بالاي درآمدهاي مالياتي در خروج از اقتصاد نفتي
دولت در بودجه سال 97، حدود 128 هزار ميليارد تومان درآمد مالياتي پيش‌بيني کرده که در صورت تحقق مي توان انتظار داشت گام هاي خروج بودجه از اقتصاد نفتي با سرعت بيشتري برداشته مي شود.
به گزارش گروه تحليل،تفسير و پژوهش هاي خبري ايرنا، از خرداد 1287 هجري خورشيدي ...

» ادامه
هشدار مجدد بانک مرکزي نسبت به بيت‌کوين
رئيس کل بانک مرکزي بار ديگر نسبت به خريد و فروش بيت‌کوين هشدار داد و گفت: بانک مرکزي در تلاش است تا امنيت‌هاي نسبي را در اين زمينه برقرار سازد.
به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از پژوهشکده پولي و بانکي، ولي الله سيف، درباره خريد فروش ارزهاي رمزي و به خصوص ...

» ادامه
?? فرودگاه کشور غيرفعال است
رئيس کميسيون عمران مجلس گفت: 50 فرودگاه کشور عمليات پروازي ندارند، اين در حالي است که هزينه زيادي براي نگهداري آنها پرداخت مي شود.
به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا رضايي کوچي در مراسم تحويل دو فروند هواپيماي جديد اي تي آر به ناوگان هما در فرودگاه مهرآباد ...

» ادامه
بورس
رشد ? تريليون دلار ارزش بازارهاي سهام جهان در سال ????
صنعت و خودرو
خودروهاي پرتيراژ استانداردهاي جديد را پاس نمي‌کنند
مناطق آزاد و ويژه اقتصادي
قشم پيشتاز توليد محصولات دريا محور
شهرستان
تحرک و بالندگي بخش خصوصي، مستلزم تعامل دوسويه با دولت است
شهرستان
صادرات محصولات کشاورزي مشکلات تاريخي دارد
شهري
از مردم مي‌خواهيم در تجمعات غير قانوني شرکت نکنند
فرهنگ وهنر
پرفروش‌ترين فيلم‌هاي دنيا در سال 2017 اعلام شدند


بالا