نسخه شماره : 67 - 1396/02/25 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
تعامل با موديان و حمايت از توليد و اشتغال
جمعه همه با هم پاي صندوق هاي راي مي رويم
نايب رييس دوم مجلس شوراي اسلامي با انتشار بيانيه اي اعلام کرد: ضمن احترام به همه نامزدهاي انتخابات رياست جمهوري و با آگاهي از نقاط قوت هر يک، آقاي روحاني را اصلح مي‌دانم و به اين نامزد راي مي‌دهم.
در بيانيه علي مطهري با عنوان «چرا به روحاني راي مي دهم» آمده است: انتخاب اصلح در اين دوره از انتخابات رياست جمهوري به دليل عوام‌فريبي‌هايي که در رقابت هاي انتخاباتي صورت گرفته ممکن است براي بخش کوچکي از مردم ما به رغم رشد اجتماعي و سياسي که در 38 سال گذشته پيدا کرده اند کمي با دشواري همراه شده باشد.
وي افزود: نظر به درخواست هاي مکرري که از اينجانب براي اعلام‌نظر شده است، به عرض ملت بزرگ ايران مي‌رساند که اين بنده ضمن احترام به همه نامزدهاي انتخابات رياست جمهوري و با آگاهي از نقاط قوت هر يک به دلايلي که در اين بيانيه اعلام مي کنم، آقاي روحاني را اصلح مي‌دانم و به وي راي مي‌دهم.
نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي در اين بيانيه ادامه داد: دولت يازدهم پس از يک نابساماني بزرگ اقتصادي، انضباط مالي در کشور ايجاد کرده و با ثبات نسبي قيمت ها آرامشي را در حوزه اقتصاد کشور پديد آورده است، فراموش ...
» ادامه
برنامه هاى متنوع بانک ملى براي رشد و توسعه سيستان و بلوچستان
دکترمحمدرضا حسين زاده مديرعامل بانک ملي ايران با مهندس هاشمي استاندار سيستان و بلوچستان ديدار و گفت و گو کردند.
آقاي حسين زاده در اين ديدار اظهار داشت: باعث خوشحالي است که سيستان و بلوچستان در مسير توسعه قراردارد و امنيت در اين استان برقرار است.
به ...

» ادامه
رشد اقتصادي بدون نفت امکان‌پذير نيست
مشاور وزير نفت با بيان اينکه کسي که مي‌خواهد رئيس‌جمهوري شود و مي‌گويد رشد اقتصادي بدون نفت ميسر مي‌شود، سخت در اشتباه است، گفت: نفت خام بايد در سبد صادرات ايران باشد؛ زيرا نفت خام يعني اوپک و اگر صادرات نفت خام بد است، چرا دولت يازدهم را زير سؤال مي‌برند ...
» ادامه
زاكاني به يك سال حبس محكوم شد
عليرضا زاكاني، نماينده سابق مجلس شوراي اسلامي و عضو جبهه پايداري به دنبال شكايت وزارت نفت به يك سال حبس تعزيري محكوم شد.
زاكاني در تاريخ 13/4/1395 در نشست انجمن روزنامه نگاران مسلمان برخي از افراد و وزارت نفت را به فساد سازمان يافته و پيوسته، رانتخواري، ...

» ادامه
شهرستان
افتتاح دومين موزه صنعت نفت تا 2 ماه آينده
مناطق آزاد و شهرستان
تقدير دانش آموزان قشمي از مديرعامل سازمان منطقه آزاد
صنعت و خودرو
ارائه طرحي براي حمايت از نيم ميليون واحد صنفي توليدي


بالا