نسخه شماره : 237 - 1396/10/13 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
وزارت علوم بايد به سامانه دسترسي آزاد اطلاعات بپيوندد
سقف تسهيلات حاتم به 150 ميليون ريال افزايش يافت
برداشت 2/14 ميليون مترمکعب گاز غنياز فاز ?? پارس جنوبي تا ماه آينده
توقف کسب و کارهاي اينترنتي
جمعيت حاضر در اينترنت، هر روز افزايش مي يابد و دليل آن هم اين است که انسان ها به دنبال ساده ترين و آسان ترين راه هستند که با يکديگر ارتباط برقرار کنند و يا اينکه کارهاي روزانه خود را از اين طريق انجام دهند. به همين خاطر نرم افزارهاي خدماتي و شبکه هاي اجتماعي گسترش يافتند و امروز بيش از پيش با يکديگر رقابت مي کنند. در ايران تعداد افرادي که از اينترنت استفاده مي کنند به بيش از 41 ميليون نفر رسيده اند که درصد بالايي از اين جمعيت در نرم افزارهاي خدماتي و شبکه هاي اجتماعي عضو هستند و اين نشان مي دهد مردم ايران هم تمايل دارند بيشتر کارهاي روزانه خود را از طريق اينترنت انجام دهند يا با هم ارتباط برقرار کنند. افزايش کاربران اينترنت و کساني که از نرم افزارهاي خدماتي و شبکه هاي اجتماعي استفاده مي کنند.
باعث شده است که شرکت هاي بزرگ و برند هاي معروف، از اين جمعيت غافل نشوند و محصولات خود را با روش هاي مختلف تبليغاتي به آنها ارائه کنند.
استقبال جمعيت حاضر در اينترنت از فروشگاه هاي اينترنتي موجبات بوجود آمدن فروشگاه هاي کوچک را نيز فراهم کرده است و در ميان آنها کسب و کارهايي ديده مي شود که يک جوان 18 يا 20 سال آنرا اداره مي کند. در واقع تبادلاتي که در فضاي اينترنت انجام مي شود، تمام کاربران را درگير خود کرده است. ما در شبکه هاي اجتماعي، صفحه هايي را مي بينيم که توسط چند جوان و دانشجو اداره مي شود که با ساخت ويدئو کليپ هايي در زمينه هاي علمي، اجتماعي، طنز و ... هر روز فالوورهاي خود را افزايش مي دهند و از راه تبليغات، براي خود کسب و کاري راه اندازي کرده اند.
امروز ديگر اينترنت يک صفحه براي خواندن مطالب علمي و تاريخي و يا دانلود پروژه و مقاله نيست بلکه تبديل به يک نياز شده است و اگر نباشد ...
» ادامه
نخستين وزير نفت ايران درگذشت
علي اکبر معين فر، نخستين وزير نفت ايران روز گذشته در سن 89 سالگي درگذشت.
مرحوم معين فر در سال 1307 در تهران متولد شد. وي تحصيلات خود را در رشته مهندسي راه و ساختمان در دانشکده فني دانشگاه تهران در سال 1330 به پايان رساند و پس از پيروزي انقلاب اسلامي ...

» ادامه
اموال موسسات غيرمجاز به فروش مي رسند
سخنگوي دولت از موافقت قوه قضاييه براي فروش اموال موسسات مالي و اعتباري غير مجاز خبر داد و گفت: بانک مرکزي نيز اعلام کرده هر اموالي که لازم باشد خود استفاده کرده و مابقي اموال را نيز به فروش خواهد گذاشت.
به گزارش ايرنا، محمد باقر نوبخت روز سه شنبه در ...

» ادامه
اعلام موضع رسمي بانک مرکزي درباره «بيت کوين» تا چند ماه آينده
معاون امور بين الملل بانک مرکزي با اعلام اينکه ريسک سرمايه گذاري در ارزهاي ديجيتال بالاست، گفت: بانک مرکزي در تلاش است ظرف چند ماه آينده موضع رسمي خود را درباره ارزهاي رمزينه اعلام کند.
به گزارش ايرنا، ارز ديجيتال با «بيت کوين» در سال 2008 ميلادي تولد ...

» ادامه
بورس تهران شاهد کاهش قيمت در گروه‌هاي اصلي
در حالي که در روز گذشته بورس تهران شاهد رشد قيمت در اکثر گروه‌هاي اصلي بود، امروز بسياري از گروه‌ها از جمله خودرويي‌ها عمدتا کاهش قيمت را تجربه کردند، گروه‌هايي همچون سيمان و فرآورده‌هاي نفتي نيز با افت قيمت روبرو شدند.
به گزارش ايسنا، ديروزسه‌شنبه ...

» ادامه
صنعت و خودرو
صادرات فولاد کشور به ? ميليون تن نزديک مي‌شود
مناطق آزاد و ويژه اقتصادي
سرعت در اجراي پروژه هاي عمراني و زيربنايي در منطقه آزاد ارس
شهرستان
?? شرکت در شهرک‌هاي صنعتي استان مرکزي دانش بنيان مي‌شود
شهرستان
رونمايي از کارت شهروندي يزد با مزيت هاي ويژه
شهري
نجفي: بايد مشکلات را با تکيه بر مزيت‌ها حل کنيم
دو ديدگاه انتقال پايتخت يا ساماندهي آن بررسي مي شود
فرهنگ وهنر
حق با مردم است


بالا