نسخه شماره : 239 - 1397/10/16 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
خريد اوراق سپرده بانک آيندهيک سرمايه گذاري مطمئن
توليد و تحويل ??? ميليون ليتر بنزين يورو ? به سبد سوخت کشور
گاز، برق و آب يک ريال هم گران نمي‌شود
تزلزل جايگاه آمريکا در سازمان ملل
ناآرامي هاي اخير در برخي از شهرهاي کشور ظاهرا زمينه مناسبي براي پيگيري و تشديد سياست ها و اظهار نظرهاي خصمانه مقامات آمريکايي عليه جمهوري اسلامي ايران فراهم کرده است و در اين بين پرگويي هاي رئيس جمهور آمريکا در توئيتر تناقضات رفتاري ،گفتاري و شخصيتي رئيس جمهور آمريکا را بيش از پيش برملا کرده و از سوي ديگر بي تجربگي نيکي هيلي زمينه ساز شکست هاي ديپلماتيک آمريکا در سازمان ملل متحد را به همراه داشته است. توئيت هاي اخير ترامپ و همدلي مزورانه وي با «معترضان صلح جوي ايراني» با عنايت به رفتارها و اقدامات يک ساله اخير وي هيچ محملي براي پذيرش در افکارعمومي ايرانيان ندارد.
ممنوعيت هاي مهاجرتي براي ايرانيان، محدوديت هاي بانکي، اعمال تحريم هاي متعدد برعليه ملت ايران و کارشکني هاي متعدد در توافق بين المللي برجام هدفي جز تحت فشار قرار دادن ملت ايران نداشته است.ترديدي نيست که ملت ايران بخشي از مشکلات امروز را ناشي از خصومت هاي بي حد و مرز دولتمردان آمريکايي نسبت به خود مي بينند که در راه ورود دوباره ايران به اقتصاد جهاني و بهره مندي از فرصت ها و مزاياي برجام و رفع موانع بانکي سنگ اندازي کرده است.
رئيس جمهور آمريکا که پيشتر و قبل از اعلام راهبرد امنيتي خود ايرانيان را 'ملتي تروريست مانند بعضي ديگر' خطاب کرده بود اين روزها مي گويد« ايرانيان گرسنه غذا هستند وغذايي اندک براي خوردن دارند.»
ترامپ با شخصيت هيجاني که دارد احتمالا اين روزها هم به نصيحت هاي مشاوران خود گوش نمي دهد؛ حتما مشاوران کهنه کاري که در اطراف وي حضور دارند خوب مي دانند که ايرانيان نسبت به هر گونه اظهار نظر و اقدام مداخله جويانه در امور داخلي خود به شدت حساس هستند و اتفاقا علت اصلي خصومت و دشمني ملت ايران ناشي از همين رويکرد ...
» ادامه
بحران صندوق‌هاي بازنشستگي جدي است
صندوق هاي بازنشستگي در کشور با بحران جدي مواجه هستند و بايد امروز تدبيري براي آنها انديشيده شود؛ اگر حل اين مشکل را به سبب دشواري که به طور معمول انجام آن براي دولت ها به همراه دارد به دولت بعدي موکول شود، دير خواهد شد.
به گزارش ايرنا، هم اکنون در صندوق ...

» ادامه
سرمايه گذاران بخش مسکن از طريق بورس سرمايه گذاري کنند
رئيس سازمان بورس گفت: از آنجا که در چند وقت گذشته بانک مسکن موفق به راه اندازي اوراق رهني شد، مي توان گفت که اين بانک در اين زمينه ها و کمک به خروج مسکن از رکود، موفق عمل کرده است.
به گزارش ايرنا از (سنا)، «شاپور محمدي» افزود: صندوق زمين و ساختمان به ...

» ادامه
انجام معاملات آلومينيوم فقط از طريق بورس کالا
در حالي‌که شوراي رقابت طي ابلاغيه اي تمام معاملات آلومينيوم را فقط از طريق بورس کالا مجاز اعلام کرده، رئيس هيات عامل سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران (ايميدرو) با حمايت از اين تصميم، عرضه محصولات در بورس را باعث شفافيت و سلامت معاملات ...
» ادامه
مناطق آزاد و ويژه اقتصادي
افزايش ?? درصدي ارزش سرمايه گذاري در منطقه آزاد انزلي
شهرستان
حرم حضرت معصومه(س) مکاني براي رسيدن به تغييري بزرگ
شهرستان
تضمين کننده حقوق آيندگان در تمام طرح ها باشيم
شهري
طرح شهرداري تهران براي مقابله با زلزله
فرهنگ وهنر
يک هفته بزرگداشت براي لوريس چکناواريان
کولايي: صداوسيما نتوانست نيازهاي مردم را به خوبي پاسخ دهد


بالا