نسخه شماره : 241 - 1397/10/18 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
جهانگيري: بازار مرغ و تخم مرغ تنظيم مي شود
اختيارات شعب و سرپرستي‌هاي بانک اقتصادنوين افزايش مي‌يابد
بدبياري‌هاي صنعت نفت به درياي چين هم راه يافت
پايان اسکان موقت زلزله زدگان
حضور مستمر مقامات دولتي از رئيس جمهوري، معاونان، وزرا و مسئولان سازمان ها گرفته تا مسئولان استاني منجر به شتاب در روند کمک رساني به زلزله زدگان، اسکان اضطراري و موقت و کمک به بازسازي واحدهاي خسارت ديده استان کرمانشاه شده است. 57 روز از وقوع زلزله بزرگ 7.3 ريشتري کرمانشاه مي گذرد و به گفته مسئولان اسکان موقت در روستاهاي استان به پايان رسيده و در شهرها نيز به سرعت در حال انجام است. همزمان با اسکان موقت زلزله زدگان، عمليات آوار برداري و بازسازي واحدهاي مسکوني نيز آغاز شده به نحوي که در برخي روستاهاي شهرستان سرپل ذهاب، تعدادي واحد بازسازي و روستاييان در آن ساکن شده اند. جانشين ستاد مديريت بحران استانداري کرمانشاه با بيان اينکه اسکان موقت در روستاهاي مناطق زلزله زده به اتمام رسيده است، گفت: تاکنون هشت هزار و 100 کانکس توسط سپاه و 2 هزار کانکس نيز توسط خيران به مردم مناطق زلزله زده استان تحويل شده است.
مجتبي نيک کردار افزود: اکنون در حال رصد روستاهاي زلزله زده هستيم که اگر خانواري کانکس نگرفته بنياد مسکن موظف است به آنها تحويل دهد.
او با بيان اينکه هشت شهر گيلانغرب، قصرشيرين، سرپل ذهاب، کرندغرب، ريجاب، اسلام آبادغرب، ازگله و تازه آباد در زلزله اخير آسيب ديده است، گفت: بيشترين آسيب مربوط به شهر سرپل ذهاب است.
وي اظهار کرد: در هفت شهر غير از سرپل ذهاب مشکل چنداني براي اسکان زلزله زدگان نداريم به طوريکه 2 راه حل براي آنها در نظر گرفته ايم که يا 50 ميليون ريال براي کمک به اسکان موقت بگيرند و 20 ميليون ريال نيز براي معيشت به آنها کمک مي شود و مي توانند از 100 ميليون ريال وام قرض الحسنه هم استفاده کنند.
وي با بيان اينکه در شهرسرپل ذهاب چهار هزار واحد تخريب و 9 هزار و 500 واحد نيز ...
» ادامه
دستور صريح وزير اقتصاددرخصوص بخشنامه تأمين و ارتقاء سلامت نظام اداري
«مسعود کرباسيان» وزير امور اقتصادي و دارايي در دستوري از معاونين، مديران عامل بانکها، بيمه ها، سازمان هاي تابعه و مديران کل امور اقتصادي و دارايي استانها خواست گزارش عملکرد و پيشرفت برنامه ها و اقدامات خود درخصوص اجراي دقيق بخشنامه تامين و ارتقاء سلامت ...
» ادامه
شرط و شروط بانک‌هاي چيني براي تجار ايراني‌
در سال 2017 بانک‌هاي چيني محدوديت‌هاي زيادي را بر اساس بخشنامه FATF براي تجار، دانشجويان و ايراني‌هاي مقيم چين ايجاد کردند؛ محدوديت‌هايي که همچنان ادامه دارد.
به گزارش ايسنا، براساس آمار گمرک چين در 11 ماهه ابتدايي سال 2017 ميزان تجارت دو کشور 33 ميليارد ...

» ادامه
ادامه صعود شاخص بورس در آينده
محمد رضا پور ايراهيمي: پيش بيني مي شود با توجه به وضعيت اقتصادي و سياست هاي پيش رو، شاخص بازار سرمايه در هفته هاي آينده در مجموع روند صعودي داشته باشد.
به گزارش تسنيم به نقل از خانه ملت، محمدرضا پورابراهيمي داوراني درباره نوسانات شاخص بورس گفت: در طول ...

» ادامه
ترخيص خودروها با عمر بيش از يکسال ممنوع شد
گمرک ايران با ابلاغ ضوابط جديد واردات خودرو به گمرکات کشور، اعلام کرد: ترخيص خودروهاي با سال ساخت بالاتر از يکسال، ممنوع است.
مرکز واردات گمرک ايران در بخشنامه اي ضوابط جديد واردات خودرو و تغييرات حقوق ورودي واردات خودرو را جهت اجرا به گمرکات سراسر ...

» ادامه
مناطق آزاد و ويژه اقتصادي
زيرساخت ها براي جذب سرمايه گذاري خارجي در ماکو فراهم است
شهرستان
83 فرآورده نفتي صادراتي استان مرکزي استاندارد سازي شد
شهرستان
وجود مسيحيان در اصفهان فرصتي ارزشمند براي توسعه گردشگري است
شهري
پيش‌بيني فضايي براي اجتماعات قانوني
فرهنگ وهنر
در دنياي امروز هر چيزي يک قصه مي‌خواهد


بالا