نسخه شماره : 246 - 1397/10/25 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
400 نفر مجموع بازداشتي ناآرامي هاي کشور
بانک سپه بهترين بانک کشور در فعاليت هاي ارزي بعد از برجام
غـروب «سانـچي»
پيروزي حقوق‌بر ديکتاتوري
رييس جمهوري گفت: ما ثابت کرديم که پاي ميز مذاکره گره کور بين المللي قابل بازشدن است و باز کرديم و تمام شد، اين قابل از بين رفتن نيست و ثابت کرديم ايران راستگو و دشمنان ما دروغ مي گويند، ما بدنبال سلاح هسته اي نبوديم و اين در مذاکرات و در بازرسي هاي آژانس بين المللي انرژي اتمي ثابت شد.
حجت الاسلام و المسلمين حسن روحاني روز يکشنبه در آيين اختتاميه نهمين جشنواره بين‌المللي فارابي ويژه تحقيقات علوم انساني و اسلامي که در سالن اجلاس سران کشورهاي اسلامي برگزار شد به اظهارات مقامات آمريکايي اشاره کرد و افزود: در دو هفته اخير آمريکايي ها در دو بخش دچار شکست بزرگ شدند، يک بخش در آنجا که مي خواستند در برابر افکار عمومي جهان بايستند و تعهد بين المللي را زيرپا بگذارند.
رييس جمهوري تصريح کرد: اين تعهدات از جنس حقوق يا اخلاق است يا روابط انساني و دنيا در برابر آمريکا ايستاد. آمريکايي ها مي خواستند در چند روز گذشته تعهد بين المللي را در برجام زيرپا بگذارند و شما صف مقابل را ديديد، تمام کشورهاي جهان به استثنا يکي - دو کشور و رژيم منفور صهيونيستي يکپارچه بودند، چرا؟
روحاني همچنين گفت: اگر ما به تعهد و قرارداد احترام نگذاريم بايد فاتحه تمدن و تعهد در جامعه خوانده شود و هر چه علم و صنعت پيشرفت کند بايد به مقررات بين المللي و ارزش هاي آن، چه ديني و چه فراديني احترام بگذاريم.
وي ادامه داد: در ارزش هاي ديني و فراديني موضوعاتي از قبيل عدالت، ارزش بلندي است که مورد احترام همه است و وفاي به عهد از جمله ارزش هاي انساني است که اگر اين ارزش ها در جامعه زيرپا گذاشته شود و تعهد يک دولت در پيوستگي تعهد دولت قبلي زير پا گذاشته شود، تعهد ديگر منعقد نمي شود و ديگر اعتمادي باقي نمي ماند، اعتماد وقتي باقي ...
» ادامه
تلاش براي افزايش اثربخشي بودجه در رفاه مردم
جلسه مشترک ستاد اقتصادي دولت و اعضاي هيات رييسه کميسيون تلفيق مجلس با حضور حسن روحاني رييس جمهوري و علي لاريجاني رييس مجلس شوراي اسلامي در دفتر رييس جمهور برگزار شد.
به گزارش ايرنا از پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري، در اين جلسه مباحث مهم مربوط به بودجه ...

» ادامه
تنظيم بازار با وزارت کشاورزي است نه مغازه‌ها
وزير جهاد کشاورزي از تغيير در شيوه خريد تضميني گندم براي سال آينده خبر داد و گفت: براساس قانون وظيفه تنظيم و کنترل بازار داخلي و سياست‌گذاري براي صادرات و واردات محصولات کشاورزي با وزارت جهاد کشاورزي است.
به گزارش ايسنا، محمود حجتي در برنامه گفت‌وگوي ...

» ادامه
خسارت هزار ميليارد توماني ناشي از بسته شدن سايت ثبت سفارش
رئيس انجمن صنفي واردکنندگان خودرو گفت: بسته شدن سايت ثبت سفارش خودروهاي خارجي در حدود يکسال در نهايت خسارت نزديک به هزار ميليارد توماني را از محل ايجاد بازار سياه، از دست رفتن شفافيت در اين بازار و افزايش قيمت
'فرهاد احتشام زاد' ديروز يکشنبه در سي ...

» ادامه
بورس
رشد نفتي‌ها و کاهش خودرويي‌ها
مناطق آزاد و ويژه اقتصادي
بازديد دبير شورايعالي مناطق آزاد از طرح هاي عمراني قشم
شهرستان
نبايد زيرساخت هاي آينده را براي توسعه امروز از بين ببريم
شهرستان
برگزاري اولين المپياد ورزش‌هاي همگاني گلستان به مناسبت دهه فجر
شهري
شهرداري ?? هزار و ??? ميليارد بدهي دارد
فرهنگ وهنر
شمارش آراي مردمي فجر الکترونيکي مي شود
بزرگداشت اکبر عبدي در جشنواره فيلم فجر


بالا