نسخه شماره : 249 - 1397/10/30 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
اميري :پيگير وضعيت بازداشت‌شدگان هستيم
نقش مردم در مديريت بحران آب بي بديل است
برنامه بانک مرکزي براي ارائه مدل‌ جديد پرداخت با بستر تلفن همراه
تقابل قدرت ها در«داووس»
نتايج يک گزارش جديد که از سوي مجمع جهاني اقتصاد منتشر شده حاکي است که ريسک تقابل سياسي و اقتصادي بين قدرت‌هاي بزرگ و مهم جهاني به‌شدت رو به افزايش است. اين گزارش چند روز قبل از برگزاري نشست ساليانه مجمع جهاني اقتصاد در شهر داووس سوئيس منتشر شده است. گزارش موسوم به «ريسک هاي جهاني» به خطرات مهم و بزرگ در سال 2018 ميلادي اشاره کرده است از جمله تهديدات زيست محيطي ناشي از تغييرات شديد آب و هوا و دما، نابرابري هاي اقتصادي و حملات سايبري.ولي مهمترين خطر قابل توجه، تشديد نگراني‌هاي ژئوپليتيک آن هم يک سال پس از به قدرت رسيدن دونالد ترامپ در آمريکا و تحولات اخير در شبه جزيره کره است. از صفحه يک
تشديد جنگ لفظي بين ترامپ و کيم جونگ اون رهبر کره شمالي، شبه جزيره کره را بيشتر از هر زمان ديگري در آستانه جنگ هسته اي قرار داده است.ترامپ قصد دارد در نشست ساليانه مجمع جهاني اقتصاد سخنراني کند.
اين نشست هفته آينده برگزار خواهد شد. بيش از 70 رئيس دولت از کشورهاي مختلف در اين نشست شرکت خواهند کرد.ترامپ نخستين رئيس جمهور آمريکا در 20 سال گذشته خواهد بود که در اين نشست شرکت مي کند.از سال 2000 ميلادي که بيل کلينتون رئيس جمهور سابق آمريکا در نشست داووس شرکت کرده، ديگر هيچ يک از رؤساي جمهور آمريکا طي سال هاي اخير در اين نشست شرکت نکرده‌اند.
تصميم هاي اروپايي
در همين رابطه خبرگزاري رويترز نوشت: آنگلا مرکل در نظر دارد در مجمع جهاني اقتصاد در داووس، با امانوئل ماکرون، رئيس جمهور فرانسه، در مورد چگونگي برخورد با ديدگاه هاي رئيس جمهور ايالات متحده، وارد مذاکره شود. اين امر مي تواند بار ديگر مرکل را بر عرصه بين المللي بازگرداند زيرا مرکل به مدت چند ماه درگير تحولات داخلي آلمان و مذاکرات تشکيل دولت بوده ...
» ادامه
وضعيت ذخاير سدهاي تهران وخيم است
مديرعامل آب منطقه‌اي تهران گفت: بر اساس آمار ميزان بارندگي در تهران 35 ميليمتر بوده که نسبت به سال گذشته 66 درصد منفي است. همين مساله وخيم بودن شرايط سدهاي تهران را نشان مي‌دهد.
بختياري در گفت‌وگو با ايسنا، با بيان اينکه برفي که در تهران آمد بسيار ناچيز ...

» ادامه
اختلاس‌گر ميلياردي اکتشافات تحت تعقيب اينترپل
وزير نفت، توضيحاتي پيرامون اختلاس در بخش اکتشافات وزارت نفت ارائه کرد.
بيژن زنگنه در گفتگو با خانه ملت درباره انتشار اخباري مبني بر اختلاس ميلياردي يکي کارکنان وزارت نفت، گفت: اين فرد يکي از کارمندان بخش اکتشاف بوده که تخلف کرده است و خود کارکنان بخش ...

» ادامه
اولين مأمور تحقيقاز سانحه سانچي به آبهاي چين اعزام شد
ربات ارزياب چيني ها که قرار بود با اعزام به محل سانحه سانچي، کم و کيف وضعيت نفتکش ايراني سانحه ديده را بررسي کند، بعد از ظهر روز گذشته به موقعيت کشتي غرق شده ايراني رسيده است و عمليات جستجو را از امروز آغاز مي کند.
به گزارش ثروت، 5 روز از غرق شدن کامل ...

» ادامه
بدون برجام روزانه ???? ميليارد ضرر مي‌کرديم
نائب رئيس مجلس شوراي اسلامي گفت: بنده عضو اکيپ مجلس در بررسي برجام بودم و تنها اين را فهميدم که اگر برجام نبود ما هر روز يک هزار ميليارد تومان بايد به خاطر تحريم‌ها ضرر مي‌کرديم.
به گزارش ايسنا، مسعود پزشکيان در نشست مجمع مطالبه‌گران اردبيل اظهار کرد: ...

» ادامه
بورس
جشن پنجاه سالگي بورس و اميد به رکوردشکني تاريخي
صنعت و خودرو
اسپانيا، آلمان و ايتاليا؛ مثلث سرمايه‌گذاران پسابرجام
مناطق آزاد و ويژه اقتصادي
چابهار بهشت سرمايه گذاري با هزاران فرصت آماده پذيرش سرمايه گذاران
شهرستان
منطقه ويژه اقتصادي دامغان به تصويب هيأت وزيران رسيد
شهرستان
قانون شهرداري ها جوابگوي نيازهاي فعلي نيست
شهري
مسجد جامعي: سند پلاسکو مي‌تواندمبناي حمايت از بازماندگان حادثه سانچي باشد
فرهنگ وهنر
انصراف رابعه زند از نامزدي جايزه باربد


بالا