نسخه شماره : 263 - 1397/11/14 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
شاخص اصلي لايحه بودجه97 توجه دولت به اشتغال است
بازسازي منازل کرمان تا پايان تيرماه انجام مي گيرد
سپرده‌گذاران بانک‌آينده به‎صورت رايگان تحت پوشش خدمات بيمه قرار مي‎گيرند
گردهمايي احزاب آسيايي در تهران
بيست و نهمين نشست کميته دائمي کنفرانس بين المللي احزاب آسيايي(ICAPP) و دومين کنفرانس ويژه 'راه ابريشم' روزهاي 13 و 14 بهمن در محل سالن اجلاس سران با حضور شخصيت هاي سياسي و حزب جمهوري اسلامي ايران و کشورهاي مختلف جهان برگزار مي شود. اين کنفرانس به ميزباني حزب موتلفه اسلامي با مشارکت يکصد نفر از رهبران، دبيران کل و مقامات ارشد 40 حزب و سازمان سياسي از 25 کشور آسيايي و نيز مسوولان سازمان‌هاي منطقه‌اي و بين‌المللي روز جمعه گشايش يافت. شرکت کنندگان در اين رويداد بين‌المللي در نشست‌هاي مختلف در سه موضوع اصلي « نقش احزاب در کاهش تنش‌ها و مواجهه با افراط‌گرايي، احزاب و توسعه پايدار شهري و نقش احزاب در توسعه سياسي، تبادل فرهنگي و گسترش مبادلات تجاري در مسير راه ابريشم» سخنراني مي‌ کنند.
احزاب و توسعه شهري
در اين مراسم محسن هاشمي با بيان اينکه ما ناگزير هستيم که توسعه شهري را در راستاي توسعه متوازن کشوري قرار دهيم، افزود: بسياري از کشورها معاهده محيط زيستي را امضا کرده و به آن متعهد شده اند.
وي با اشاره به وجود احزاب مختلف در کشورهاي گوناگون براي حفاظت از محيط زيست تصريح کرد: اين احزاب معتقدند که اقتصاد و محيط زيست در کنار هم هستند.
رييس شوراي شهر تهران ادامه داد: در جوامع مردمسالار، احزاب نقش مهمي در رسيدن به توسعه پايدار شهري دارند و اين احزاب، توانايي هاي مردم را به منصه ظهور مي رسانند تا از اين طريق بتوانند به توسعه پايدار برسند.
وي با بيان اينکه شوراهاي شهري در واقع مجالس محلي هستند، خاطر نشان کرد: اگر سيستم و شوراي شهر از برنامه هاي توانمندي برخوردار باشد، مي توان مديريت شهري توانمندي داشت.
هاشمي افزود: براي اينکه از ايجاد مشکل جلوگيري کنيم بايد منابع مختلف مالي و سرمايه را ...
» ادامه
مذاکره با چيني ها براي توسعه فاز دوم يادآوران
مديرعامل و رييس هيات مديره شرکت مهندسي و توسعه نفت از مذاکره با شرکت ساينوپک چين براي توسعه فاز دوم ميدان يادآوران خبر داد و گفت: جزييات دقيق اين مذاکره تا دو ماه آينده مشخص مي‌شود و قرارداد از پايان ارديبهشت اجرا مي‌شود.
سيد نورالدين شهنازي‌زاده در ...

» ادامه
شناسايي سه هزار حساب بانکي مشکوک با فرار مالياتي ميلياردي
رئيس‌کل سازمان امور مالياتي درباره رسيدگي به تراکنش‌هاي بانکي مشکوک و براي مبارزه با فرار مالياتي گفت: از محل شناسايي بيش از 3000 مؤدي مشکوک با تراکنش‌هاي سنگين، 6300 ميليارد تومان ماليات مطالبه شد.
سيدکامل تقوي‌نژاد در برنامه متن و حاشيه، با بيان ...

» ادامه
سهام عدالت به خوان آخر رسيد
مهدخت قويدل - سهام عدالت که به بهانه خصوصي سازي توزيع شد، اين روز ها به دليل سود پاييني که به آن تعلق گرفته، تبديل به يکي از سوژه هاي طنز شبکه هاي اجتماعي شده است. طنزي که به شعار توزيع کننده سهام عدالت يعني دولت نهم و دهم، يعني "افزايش ثروت خانوارهاي ...
» ادامه
عقب نشيني بورس تهران از مرز رواني
بازار سهام در هفته گذشته شاهد عقب‌نشيني قيمت‌ها و کاهش حجم معاملات بود تا جايي که با افت 4/ 1 درصدي شاخص، اين متغير کليدي از عبور از سطح رواني 1000 هزار واحد باز ماند. در همين حال، تنش در بازارهاي جهاني و کاهش قيمت نفت و برخي مواد خام نيز سايه خود را ...
» ادامه
صنعت و خودرو
اصلاح آلايندگي زيست محيطي از برنامه هاي صنعت مس است
فقط «نام» خودروساز را يدک مي‌کشيم!
مناطق آزاد و ويژه اقتصادي
رشد اقتصادي در کشور به امکانات جديد نياز دارد
شهرستان
شرکت صنايع معدني سنگان فولاد مبارکه به ظرفيت اسمي طراحي رسيد
شهرستان
اجراي اقدامات راه اندازي خطوط« بي آر تي» کرج
شهري
موافق تحقيق و تفحص از«همشهري»ام
فرهنگ و هنر
بزرگداشت اکبر عبدي در افتتاحيه جشنواره فيلم فجر


بالا