نسخه شماره : 266 - 1397/11/17 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
توضيحات استاندارتهران درخصوص حادثه تيراندازي نهاد رياست جمهوري
نوبخت: سال آينده، سال اشتغال، فقرزدايي و تامين مسکن محرومان است
روحاني: خودروهاي فرسوده بطور کامل از رده خارج شوند
حذف دلار از مبادلات خارجي
دو - سه سال اخير بانک مرکزي، وزارت امور اقتصادي و دارايي و وزارت امور خارجه براي رفع تنگاهاي ناشي از سيطره دلار تلاش هاي زيادي انجام داده اند، گذشته از نوسازي و مدرن کردن سيستم بانکي کشور، استفاده از پيمان هاي پولي دوجانبه هم از راهکارهايي بوده است که در ديپلماسي اقتصادي کشور حساب ويژه اي براي آن باز شده است. رويکردي که مي تواند مورد استقبال کشورهاي مختلف جهان قرار بگيرد. در آخرين راهکار براي دور زدن تحريم هاي آمريکا عليه ايران و همچنين افزايش مراودات تجاري، فرانسه پرداخت اعتبار يوروپايه به خريداران ايراني کالاهاي فرانسوي را کليد زده است ظاهرا برنامه اين بانک فرانسوي اين است که نه دلار در اين طرح نقش داشته باشد و نه فردي با گذرنامه آمريکايي درگير آن باشند.
خنثي کردن تحريم هاي يک جانبه
در همين زمينه عبدالرحمن نديمي بوشهري اظهار داشت: محدوديت‌ها و داستان تحريم هميشه از اول انقلاب بوده و آمريکا هميشه براي ما مشکل درست کرده و خواهد کرد. بايد تدبير داشته باشيم که برنامه‌ها را خنثي کنيم.
معاون وزير اقتصاد در مورد تدبير دولت براي متعادل کردن نرخ ارز و حواشي ايجاد شده، گفت: بانک مرکزي کنترل و نظارت را شروع کرده و اقداماتي انجام شده است، منتها بايد اقدامات ريشه‌اي صورت بگيرد تا تابع محدوديت‌ها و مشکلات پس از آن نباشيم.
معاون امور بانک، بيمه و شرکت‌هاي وزارت اقتصاد يکي از اقدامات ريشه‌اي را تغيير ارز مبادلات و معاملات کشور دانست و افزود: مبناي فعاليت‌هاي اقتصادي بايد يورو باشد که اکنون نيز بيشترين معاملات با يورو انجام مي‌شود، اما متأسفانه شاخص همچنان دلار است و با تحريم‌هاي آمريکا هيچ بانکي عمليات دلاري نمي‌تواند انجام دهد و اصلاً نبايد عمليات دلاري داشته باشيم.
نديمي بوشهري با ...
» ادامه
تکذيب ادعاي جايگاهداران سوخت
معاون مديرعامل بانک ملت: بانک ملت عضو سامانه شاپرک است و بر اساس الزامات اين سامانه مکلف است تمامي وجوه دريافتي از طريق دستگاههاي کارت خوان را در موعد مقرر تسويه حساب کند.
بانک ملت ادعاي جايگاهداران سوخت را تکذيب کرد به گزارش ثروت به نقل از روابط عمومي ...

» ادامه
بالا رفتن از ديوار سفارت، سد راه مذاكره گازي با كويت شد
سحر سعيديان- مديرعامل شرکت ملي گاز با بيان اينکه صادرات گاز به کشورهاي همسايه تحت تاثير مسايل سياسي است، گفت: همزمان با مذاکره با کويت براي صادرات گاز به اين کشور، برخي با بالارفتن از ديوار سفارت عربستان، کار را خراب و پل ارتباطي ما با کويت و ساير کشورهاي ...
» ادامه
خودروسازها باز هم استانداردها را پشت گوش انداختند
گروه اقتصاد- آلودگي هوا در تهران و ساير کلان شهرها آنقدر بحراني شده که براي اولين بار همه مسئولان در يک خط واحد در مقابل خودروهاي بي کيفيت توليد داخل صف کشيده اند؛ کار به جايي رسيده که روز گذشته سخنگوي قوه قضائيه هم تاکيد اگر دولت نمي تواند در مقالب ...
» ادامه
بورس‌هاي آسيايي هم قرمزپوش شدند
ساعت24-بورس‌هاي آسيايي در نخستين روز معاملات هفته مانند بورس‌هاي وال استريتي که هفته گذشته دچار افت شدند، روندي کاهشي را تجربه کردند.
به گزارش خبرگزاري فرانسه، پس از رسيدن بسياري از شاخص‌هاي جهاني به بالاترين سطوح چند سال اخير، افزايش عرضه سهام در کنار ...

» ادامه
صنعت و خودرو
تحقق 95 درصدي برنامه اشتغال در 10 ماهه امسال
رئيس انجمن واردکنندگان خودرو خبر داد:پيش‌بيني کاهش قيمت 20درصدي خودروهاي وارداتي
مناطق آزاد و ويژه اقتصادي
منطقه آزاد ارس ظرفيت هاي بالايي براي سرمايه گذاري دارد
شهرستان
اعتبار مشاغل خانگي هفت و نيم برابر افزايش يافته است
شهرستان
اجراي 26 طرح صنعتي و معدني در فارس
شهري
درخواست بودجه براي آموزش اعضاي شوراهاي شهر و روستا
فرهنگ و هنر
قانون دسترسي آزاد به اطلاعات مانعي براي رانت هاي اطلاعاتي است


بالا