نسخه شماره : 268 - 1397/11/19 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
اکثريت سرخورده ، اقليت راديکال
جهانگيري جزييات مصوبه 4 بندي عيدي کارکنان دولت را ابلاغ کرد
بانک انصار تنديس زرين جشنواره ملي نوآوري محصول برتر ايراني را به دست آورد
خريداران دلار، زير ذره بين سازمان مالياتي
ادامه از يک
اطلاعات فروشندگان و خريداران ارز را داريم
سازمان امور مالياتي در هشدار ارزي خود اعلام کرده است که اطلاعات همه اشخاصي که اقدام به خريد و فروش انواع ارز مي کنند، در اختيار اين سازمان قرار گرفته و بر اساس قانون نسبت به مطالبه ماليات بر درآمد آنها اقدام خواهد شد. اين سازمان همچنين به خريداران و فعالان اين روزهاي بازار ارز توصيه کرده است که ضمن دريافت و کنترل مستندات معاملات خود (صورتحساب خريد و فروش) با صرافان، اسناد و مدارک مربوط به معامله را براي ارائه به اداره امور مالياتي، نزد خود نگه دارند.
در ادامه اين اطلاعيه آمده است: همه فعالان اقتصادي اعم از اشخاص حقيقي و حقوقي و همچنين تمامي دستگاه هاي اجرايي موضوع ماده (5) قانون خدمات کشوري، از جمله صرافي ها، بانک ها و موسسات مالي و اعتباري و بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران در اجراي مواد (169) و(169) مکرر قانون ماليات هاي مستقيم و به منظور شفافيت فعاليت هاي اقتصادي و استقرار نظام يکپارچه اطلاعات مالياتي، موظفند همه اطلاعات مربوط به معاملات خود (خريد و فروش هرگونه کالا و خدمات از جمله انواع ارز) و همچنين اطلاعات هويتي، عملکردي و دارايي اشخاص نظير اطلاعات مالي، پولي و اعتباري، معاملاتي، سرمايه اي و ملکي اشخاص حقيقي و حقوقي را در اختيار سازمان امور مالياتي کشور قرار دهند.
اوراق مشارکت ارزي، راهي براي کنترل بازار ارز
يکي از دلايل هجوم سرمايه هاي سرگردان در اين روزها به بازار ارز کاهش نرخ سود بانکي عنوان شده است. بانک مرکزي براي اين دسته از سرمايه ها هم برنامه خاصي تدارک ديده است. ولي الله سيف، رئيس بانک مرکزي، از انتشار اوراق مشارکت ارزي براي کاهش نوسانات نرخ ارز خبر داده و گفته است: اوراق مشارکت ارزي با همکاري شرکت ملي نفت ...
» ادامه
پژو ??? سال آينده عرضه مي‌شود
گروه صنعت - مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو از عرضه خودروي پژو 301 در سال آينده خبر داد.
هاشم يکه‌زارع در مراسم افتتاح کارخانه توليد کاتاليست يورو 5 خودرو اظهار کرد: براي اولين بار در تاريخ صنعت خودروي ايران خودروي پژو 301 به عنوان يک خودروي جديد توليد ...

» ادامه
منطقه آزاد چابهار، پايلوت انجام اقدامات پيشگيرانه قاچاق کالا و ارز
‌مديرکل پيشگيري‌هاي وضعي معاونت اجتماعي قوه قضائيه در نشست کارگروه پيشگيري از قاچاق کالا و ارز استان گفت: منطقه آزاد چابهار با توجه به نگاهي پيشگيرانه، مي‌تواند به عنوان پايلوت ساير مناطق آزاد براي انجام اقدامات پيشگيرانه در زمينه قاچاق کالا و ارز باشد.
ساوري ...

» ادامه
شوراها راهکارهايي براي نيل به تمرکززدايي
گروه گزارش - مرکز پژوهش‌هاي مجلس شوراي اسلامي طي گزارشي به بررسي آسيب شناسي وظايف و عملکرد شوراهاي اسلامي شهر در ايران، با بهره گيري از نظرات اعضاي شورا و کارشناسان پرداخته است.
دفتر مطالعات سياسي اين مرکز با بررسي آسيب‌شناسي وظايف و عملکرد شوراهاي ...

» ادامه
شهري
ايستگاه‌هاي قديمي مترو بازبيني مي‌شود
فرهنگ و هنر
به فکر پناهجويان خارجي باشيم
برگزيدگان جايزه جهاني کتاب سال معرفي شدند


بالا