نسخه شماره : 269 - 1397/11/23 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
ترامپ و ديگران با يک ملت بزرگ و انقلابي سروکار دارند
نخستين شعبه نمونه بانکداري‌اسلامي بانک انصار در اروميه افتتاح شد
ضرورت تنظيم بازار فوري براي مرغ و تخم مرغ
راه انتخاب مردم را بايد سهل کنيم
رييس جمهوري با تاکيد بر اين که همه را بايد دوباره به سوار شدن به قطار موفقيت و پيروزي انقلاب دعوت کنيم، گفت:ما همه يک ملت هستيم و يک آرمان داريم و در پي عظمت ايران بزرگ و تفوق فرهنگ اسلام و هويت ايراني – اسلامي در دل جوانان عزيز هستيم. حجت الاسلام و المسلمين حسن روحاني پيش از ظهر يکشنبه در جمع راهپيمايان 22 بهمن مراسم سي و نهمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي در ميدان آزادي با تبريک سالگرد پيروزي انقلاب عظيم اسلامي ايران اظهار داشت: بسيار خرسندم که در سي و نهمين سالگرد پيروزي انقلاب به عنوان نماينده ملت ايران به همه شما مردم فداکار و انقلابي تبريک مي گويم و از خداوند بزرگ عظمت و درود فراوان براي روح امام راحل و ارواح طيبه همه شهيدان که با نثار جان خود انقلاب بزرگ اين سرزمين را به پيروزي رساندند، خواهانم.
سال آينده سال بلوغ انقلاب اسلامي است
وي افزود: راهپيمايي امسال ويژگي ديگري دارد و آن اين است که وارد چهلمين سال پيروزي انقلاب اسلامي مي شويم، سال آينده که چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي است بايد به معناي واقعي کلمه سال بلوغ اين انقلاب است و در اين سال بايد اتحاد ملي را بيش از گذشته شاهد باشيم. رييس قوه مجريه تاکيد کرد: دولت، بخش خصوصي، نهادهاي عمومي بايد تلاش مضاعف انجام دهند و ما بايد در فجر سال آينده شاهد هزاران افتتاح طرح و پروژه مهم در سراسر کشور باشيم. روحاني افزود: اين که در همين روزها شاهد بوديم در يک روز و در يک استان پروژه هايي توسط دولت و بخش خصوصي با اعتباري بالغ بر 10 هزار ميليارد تومان افتتاح شد و اين به معناي آن است که ملت ايران بيش از گذشته براي آباداني و عظمت کشور اميد دارد.
مي توانستيم برخي را از قطار انقلاب پياده نکنيم
وي همچنين گفت: زماني که انقلاب ما ...
» ادامه
سهم دولتي ? شرکت بيمه بار ديگر در بورس عرضه مي‌شود
سازمان خصوصي سازي براي بار ديگر سهام دولتي دو شرکت بيمه "البرز" و "آسيا" را براي عرضه در بورس آگهي کرده است. به اين ترتيب حدود 17 درصد از سهم دولتي بيمه البرز و 18 درصد از سهم دولتي بيمه آسيا در بورس عرضه مي شود و اگر سهم اين شرکت ها مشتري داشته باشند ...
» ادامه
مردم در انتظار کاهش قيمت خودرو
دي‌ماه امسال دولت مصوبه جديد خود در زمينه‌ي ساماندهي و مديريت واردات خودرو را ابلاغ کرد. طبق اين مصوبه تعرفه واردات خودروهاي بنزيني از 40 و 55 درصد به 55، 75 و 95 درصد افزايش يافت و متناسب با آن تعرفه خودروهاي هيبريدي نيز با افزايش همراه شد.
در اين ...

» ادامه
اقدامات منطقه آزاد چابهار در پيشگيري از قاچاق قابل تقدير است
مديرکل پيشگيري‌هاي وضعي معاونت اجتماعي قوه قضائيه گفت: منطقه آزاد چابهاربا توجه به نگاه مديرانش مي‌تواند به عنوان پايلوت ساير مناطق آزاد براي انجام اقدامات پيشگيرانه از قاچاق انتخاب شود.
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل منطقه آزاد چابهار عليرضا ...

» ادامه
رشد ??درصدي توليد در گروه فولاد مبارکه
اصفهان- کارکنان پرتوان و خستگي ناپذير گروه فولاد مبارکه (شرکت فولاد مبارکه، مجتمع فــــولاد ســــــبا و شــرکت فــولاد هرمزگان)که بزرگترين دستاورد جمهوري اسلامي ايران و مولود انقلاب است، طي 10 ماه سال 1396 موفــق شدند با توليد 7ميليون و 213هزار تن فولاد ...
» ادامه
شهرستان
پرداخت وام 80ميليوني بدون سپرده و اوراق
فرهنگ وهنر
اعلام نامزدهاي سيمرغ بلورين سي‌وششمين جشنواره فيلم فجر
انرژي
حضور 14 شرکت بين المللي در مناقصه آزادگان
همه از وحدت مي گويند اما هرکس‌کار خودش رامي کند
شهري
تطميع رسانه‌ها
حذف تدريجي فعاليت‌هاي خارج از ماموريت شهرداري تهران


بالا