نسخه شماره : 270 - 1397/11/24 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
بررسي موضوع هدفمندي يارانه ها در بودجه 97 به تعويق افتاد
قاسمي: ايران به نقش سازنده خود براي کمک به بازسازي عراق ادامه مي‌دهد
تاکيد مديرعامل بانک اقتصادنوينبر نقش تعيين‌کننده روساي شعب در پيشبرد اهداف
بازنگري در قانون مديريت خدمات کشوري
ضرورت حفظ حقوق فرهنگيان به عنوان طلايه داران آموزش و پرورش کشور اهميت بسزايي دارد. اينک لايحه اصلاح و دايمي کردن قانون مديريت خدمات کشوري، با کسر مدت زمان تحصيل فرهنگيان از طول دوران استخدامي آنها، دغدغه هايي جدي را براي اين قشر خدوم به وجود آورده است. قانون مديريت خدمات کشوري در 1386 خورشيدي نوشته شد که در آن زمان قانون براي مدت پنج ساله بود. اينک 11 سال از زمان تدوين آن قانون گذشته است، يعني 6 سال بيش از زماني که بايد قانون تدوين شده بازنگري مي شد. در اين مدت، اين قانون به شکل ساليانه مورد تمديد قرار مي گرفت که اين اشکال محسوب مي شود، چرا که لايحه دولت بدون اصلاح شدن، اجراي آن ادامه پيدا مي کرد.
ادامه از يک
به همين جهت مجلس شوراي اسلامي، سال گذشته به دولت اعلام کرد که اين قانون ديگر تمديد نمي شود و دولت بايد به دنبال اصلاح قانون خدمات کشوري باشد. اينک دولت در حال آماده کردن لايحه اي است که پس از اصلاح، آن را به مجلس تقديم و اين نهاد نيز با بررسي، آن را به صورت قانون دايمي ارايه کند.
يکي از موضوع هايي که در ماده 49 قانون خدمات کشوري آمده بدين شرح است که افرادي که دوره هاي چهار ساله دانشسراهاي مقدماتي يا دوره هاي 2 ساله مراکز تربيت معلم را پشت سر گذاشته اند، اين مدت جزو سابقه کاري آنها محسوب مي شود و چنانچه 30 سال کار کنند و سن آنها به 50 سال رسيده باشد، بازنشسته خواهند شد. در همان قانون در تبصره ذيل ماده 51 اعلام شد که افرادي که در مراکز تربيت معلم يا دانشسراها تحصيل مي کنند، مدت زمان تحصيل آنها براي بازنشستگي، منظور و محاسبه مي شود. البته اين مساله به حق هم بود چون از همان زمان استخدام، هزينه بيمه و ماليات از حقوق معلمان کسر مي شد.
يکي از مواردي که در پيشنهاد اصلاحي دولت ...
» ادامه
پيکر سه دريانورد سانچي فردا صبحبه ايران منتقل مي‌شود
مديرعامل شرکت ملي نفتکش از انتقال پيکر سه دريانورد نفتکش سانچي در 24 بهمن‌ماه (امشب) خبر داد و گفت: پرواز امشب از چين خواهد بود و پيكر دريانوردان ايراني فردا صبح به ايران مي رسد.
سيروس کيان ارثي در گفت‌وگو با ايسنا با اشاره به اظهارات سرکنسول ايران ...

» ادامه
اتصال به شبكه برق اروپا
وزير نيرو با اشاره به مبادلات برقي ايران با کشورهاي همسايه، گفت: درصدد هستيم علاوه بر استفاده از اين فرصت، از طريق برخي همسايه‌ها به شبکه برق اروپا متصل شويم.
به گزارش ايرنا، رضا اردکانيان در حاشيه نشست استانداران سراسر کشور در جمع خبرنگاران اضافه کرد: ...

» ادامه
رشد 6/4 درصدي اقتصاد ايران در سال 96
گروه اقتصادي- رشد اقتصادي يکي از مهمترين شاخص هاي اقتصادي هر کشور است. مرکز پژوهش هاي مجلس در گزارشي نرخ رشد اقتصادي ايران در 6 ماهه اول سال 96 را معادل 4.6 درصد ارزيابي کرده است. پيش از اين صندوق بين الملي پول هم رشد اقتصادي ايران در سال 2017 را 4.2 ...
» ادامه
خودرويي‌ها درکانون توجه بازار بورس تهران
در حالي که معامله گران بورس تهران روز شنبه معاملات کم حجم را نظاره گر بودند و شاخص کل به افت همراه بوده است ديروز گروه خودرويي بازار سرمايه در کانون توجه سرمايه گذاران قرار گرفته و اکثر نمادهاي اين گروه در حاشيه هاي مثبت و نماگر بورس دوباره سبز پوش شد.
به ...

» ادامه
صنعت خودرو
تغيير«تعرفه واردات خودرو»فقط با رأي هيأت عمومي ايران قابل اجرا نيست
مناطق آزاد و ويژه اقتصادي
افزايش هزينه صادرات از امارات فرصتي براي فعال سازي اقتصاد مقاومتي
شهرستان
توسعه متوازن وعادلانه پروژه هاي عمراني درسطوح مختلف شهرساري
گزارش
اعلام برنامه هاي اداره کل در دهة مبارک فجر
شهري
ساختمان هاي ناايمن تذکر مي گيرند
فرهنگ وهنر
چشم انداز صنعت تلويزيون در 5 سال آينده


بالا